UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Tak.Dwa razy mnie wywalało.Zaznaczylam karmę,na którą miałam 5% zniżki.Myslam,że dlatego mnie wywaliło,odklikalam zniżkę i to samo. Dałam spokój.
-
Zamawiałam karmę,zniżka mi nie wchodziła
-
Blisko, można wpaść