UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Psy ze schroniska w Kotliskach proszą o pomoc !!!!
UlaFeta replied to wiktoria008's topic in Już w nowym domu
zapisze!!!!!!!!!!! -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
O Jurandzie wiedzialam w sobote,ale nie wierzylam,ze Panstwo go zabiora. Nic nie mowilam. W wigilie,jak przemowi to podziekuje Joli,ze go nie zostawila i nowemu domkowi za opieke. Normalnie sa jeszcze LUDZIE.Wielkie dzieki.:modla::modla::modla: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='mimiś']a o co kaman? :razz:[/QUOTE] kaman pewnie o jakas wizyte:multi:co by jednej bidy bylo mniej:evil_lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Napisz do mimis -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='animalon']Dziękuję wam za info o Rudym - cieszę się , że psinka jest szczęśliwa.Będę zaglądać bo wspaniale działacie ....[/QUOTE] Bo widzisz "takich dwoch jak nas trzech,to nie ma ani jednego":evil_lol::eviltong::evil_lol::eviltong:,zapraszamy do wspolpracy;) -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
Jolu to co napisalam to opinia dwoch lekarzy i nie wiem jaka decyzje podejmie domek. Poki co jest jak jest. Najwazniejsze,ze psychika doszla do normy. -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
Rudy ma sie swietnie:multi:wychodzi sam na podworko,pilnuje domku,szczeka juz sie zaaklimatyzowal,a spi oczywiscie na lozku:eviltong: Jak mial jechac do weta to sie opieral z wejsciem do samochodu,bo myslal pewnie,ze nie wroci :shake:ale po dluzszym tlumaczeniu zrozumial.:lol: Jezeli chodzi o zdrowie to nie jest tak rozowo.Na lapce na zalozona luske gipsowa i jest taka opcja,ze czekamy na zrosniecie dalej lub robimy przeszczep szpiku( ma pomoc w szybszym zrosnieciu.) -
Na przestrzeni 22lat mam juz trzeciego osobnika tej rasy i jeszcze zyjemy. Zawsze w sforze jest tak,ze jak zaatakuje jeden to pojda wszystkie,ytlko nie wiadomo co bylo przyczyna.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jolcia sie juz znalazla:evil_lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Negrobella stoi pod brama,a Jolci nie ma;) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Bric jak nie bedzie innego wyjscia to ta karma moze przyjechac do mnie a Jola sobie odbierze. -
[quote name='bric-a-brac']No cudny jest, obaj wyładnieli. Znaczy, że czekoladce służy nowy DS, a nasz rudzielec co został tez pięknieje, co by go z tych ogłoszeń właśnie wypatrzyli :loveu: Kurka, tam za dużo tych psów, człowiek się nie wyrabia. Gadałam chyba dzisiaj z panią Jolą o dziesięciu, a jakoś wciąż nie o wszystkich... Na dniach wybadam, imię jakieś ustalę i może sklecimy jakiś tekst do ogł.[/QUOTE] Gadalas i gadalas a ja nie moglam sie dodzwonic:diabloti:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']z Trójmiasta[/QUOTE] Nie ten kierunek jazdy -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jutro zadzwonie,bo dzis juz pozno. A kiedy trzeba odebrac?albo do kiedy? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
przepraszam nie doczytalam skad jest ten transport karmy?PILNE!!!!!!!!! -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Igam pani z Plocka najlepiej dac tel. Joli i nasza strone,wtedy Pani popatrzy i moze sie zdecyduje na jakas bide. trudno polecac na odleglosc. Co do adopcji to wszelkie decyzje podejmuje Jola Parosku mamy takie same mysli i prawie jednoczesnie pisalysmy -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Kamila Proc']no to wet pewnie z Gagarina[/QUOTE] z emocji nie doslyszelam nazwiska.a na imie ma Monika Jak wyswietlil mi sie tel.nowej paniuchy Laosa to nie chce pisac co sobie pomyslalam:diabloti:j zabieralam juz psa z nieudanej adopcji i byly tam dzieci,zryczalam sie jak bobr,bo dzieci sie na nim uwiesily,plakaly i nie wiedzialy czemu musimy go zabrac. -
Wieczny tułacz-Butcher. Zakotwiczył i ma się dobrze:)
UlaFeta replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Czy Butcher jest na naszej str.Znajdki.pl?.bo na zdjeciu jest psina bardzo podobna -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
I wszystko jasne Laos juz w nowym wspanialym domku:multi: Zamieszkal w Warszawie na Czerniakowie.:multi: I nawet rozmawialam juz z jego osobistym wetem. Pancia zakochana od pierwszego wejrzenia i rozumie,ze psina musi sie przyzwyczaic do nowych warunkow. Jednej bidy mniej:multi: Powodzenia piesku. ZDEJMIJCIE GO ZE STRONY ZNAJDEK:eviltong: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='alekso']Koleżanka szuka do mieszkania małego psiego towarzysza, najbardziej chciałaby przygarnąć szczeniaka (pieska) który raczej będzie niewielki jak będzie dorosły, czy u Pani Joli są teraz takie pieski?[/QUOTE] Zdjecia Znajdki.pl jesy podany tel.najlepiej zadzwonic;)