Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='malagos']No właśnie?..............[/QUOTE] Ponawiam pytanie,bo umknelo uwadze.Czy ktos byl ostatnio w Korabiewicach?
  2. Czy Ktos z obecnych na watku byl ostatnio w Korabiewicach?Czy tylko wypowiedzi sa oparte na tvn i tajnych dokumentach?
  3. O Jurandzie wiedzialam w sobote,ale nie wierzylam,ze Panstwo go zabiora. Nic nie mowilam. W wigilie,jak przemowi to podziekuje Joli,ze go nie zostawila i nowemu domkowi za opieke. Normalnie sa jeszcze LUDZIE.Wielkie dzieki.:modla::modla::modla:
  4. [quote name='mimiś']a o co kaman? :razz:[/QUOTE] kaman pewnie o jakas wizyte:multi:co by jednej bidy bylo mniej:evil_lol:
  5. genialny pomysl,moze i na mazowieckim sie doczekamy, .
  6. [quote name='animalon']Dziękuję wam za info o Rudym - cieszę się , że psinka jest szczęśliwa.Będę zaglądać bo wspaniale działacie ....[/QUOTE] Bo widzisz "takich dwoch jak nas trzech,to nie ma ani jednego":evil_lol::eviltong::evil_lol::eviltong:,zapraszamy do wspolpracy;)
  7. Jolu to co napisalam to opinia dwoch lekarzy i nie wiem jaka decyzje podejmie domek. Poki co jest jak jest. Najwazniejsze,ze psychika doszla do normy.
  8. Rudy ma sie swietnie:multi:wychodzi sam na podworko,pilnuje domku,szczeka juz sie zaaklimatyzowal,a spi oczywiscie na lozku:eviltong: Jak mial jechac do weta to sie opieral z wejsciem do samochodu,bo myslal pewnie,ze nie wroci :shake:ale po dluzszym tlumaczeniu zrozumial.:lol: Jezeli chodzi o zdrowie to nie jest tak rozowo.Na lapce na zalozona luske gipsowa i jest taka opcja,ze czekamy na zrosniecie dalej lub robimy przeszczep szpiku( ma pomoc w szybszym zrosnieciu.)
  9. Na przestrzeni 22lat mam juz trzeciego osobnika tej rasy i jeszcze zyjemy. Zawsze w sforze jest tak,ze jak zaatakuje jeden to pojda wszystkie,ytlko nie wiadomo co bylo przyczyna.
  10. Negrobella stoi pod brama,a Jolci nie ma;)
  11. Bric jak nie bedzie innego wyjscia to ta karma moze przyjechac do mnie a Jola sobie odbierze.
  12. [quote name='bric-a-brac']No cudny jest, obaj wyładnieli. Znaczy, że czekoladce służy nowy DS, a nasz rudzielec co został tez pięknieje, co by go z tych ogłoszeń właśnie wypatrzyli :loveu: Kurka, tam za dużo tych psów, człowiek się nie wyrabia. Gadałam chyba dzisiaj z panią Jolą o dziesięciu, a jakoś wciąż nie o wszystkich... Na dniach wybadam, imię jakieś ustalę i może sklecimy jakiś tekst do ogł.[/QUOTE] Gadalas i gadalas a ja nie moglam sie dodzwonic:diabloti:
  13. Jakie cudo uroslo:crazyeye:i jaki superowy domek. Dzieki bric za zdjecia:lol:
  14. [quote name='paros']z Trójmiasta[/QUOTE] Nie ten kierunek jazdy
  15. Jutro zadzwonie,bo dzis juz pozno. A kiedy trzeba odebrac?albo do kiedy?
  16. przepraszam nie doczytalam skad jest ten transport karmy?PILNE!!!!!!!!!
  17. Igam pani z Plocka najlepiej dac tel. Joli i nasza strone,wtedy Pani popatrzy i moze sie zdecyduje na jakas bide. trudno polecac na odleglosc. Co do adopcji to wszelkie decyzje podejmuje Jola Parosku mamy takie same mysli i prawie jednoczesnie pisalysmy
  18. [quote name='Kamila Proc']no to wet pewnie z Gagarina[/QUOTE] z emocji nie doslyszelam nazwiska.a na imie ma Monika Jak wyswietlil mi sie tel.nowej paniuchy Laosa to nie chce pisac co sobie pomyslalam:diabloti:j zabieralam juz psa z nieudanej adopcji i byly tam dzieci,zryczalam sie jak bobr,bo dzieci sie na nim uwiesily,plakaly i nie wiedzialy czemu musimy go zabrac.
  19. Czy Butcher jest na naszej str.Znajdki.pl?.bo na zdjeciu jest psina bardzo podobna
  20. Napisane,ze bylo 7 maluchow a piszesz o trzech,a gdzie reszta? Co sie z nimi stalo
  21. I wszystko jasne Laos juz w nowym wspanialym domku:multi: Zamieszkal w Warszawie na Czerniakowie.:multi: I nawet rozmawialam juz z jego osobistym wetem. Pancia zakochana od pierwszego wejrzenia i rozumie,ze psina musi sie przyzwyczaic do nowych warunkow. Jednej bidy mniej:multi: Powodzenia piesku. ZDEJMIJCIE GO ZE STRONY ZNAJDEK:eviltong:
  22. [quote name='alekso']Koleżanka szuka do mieszkania małego psiego towarzysza, najbardziej chciałaby przygarnąć szczeniaka (pieska) który raczej będzie niewielki jak będzie dorosły, czy u Pani Joli są teraz takie pieski?[/QUOTE] Zdjecia Znajdki.pl jesy podany tel.najlepiej zadzwonic;)
×
×
  • Create New...