UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
[quote name='beka']Nira jest śliczna :)[/QUOTE] Sliczna a juz prawie rok u Pauli siedzi:-(
-
[quote name='Gosiapk']Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?[/QUOTE] Jedziemy w sobote:lol:,mam nadzieje,ze nic zlego nie wypadnie:shake:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='malagos']Napiszcie, dziewczyny, jak się udał festyn. Po raz pierwszy od wielu lat nie mogłam przyjechac do Warszawy. Była loteria? Jakieś psiaki znalazły domy? Podchodzili ludzie, pytali, rozmawiali?[/QUOTE] Zaluj,ze Cie nie bylo:eviltong: -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
UlaFeta replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Uprzejmie donosze za BIPEK pojechal do domu.:multi:Zamieszkal na Targowku. Powodzenia piesku. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[FONT=arial black][COLOR=#ffd700][/COLOR][COLOR=#00ffff][/COLOR][COLOR=#ff0000][/COLOR][COLOR=#000000][/COLOR][/FONT][FONT=arial black]SPOTKANIE INTEGRACYJNE ZNAJDKOWYCH PRZYJACIOL JUTRO 10-18 POLE MOKOTOWSKIE [FONT=arial]zapraszam[/FONT][/FONT]:lol:[FONT=arial black][FONT=arial][/FONT] [/FONT] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Annaa4']Ja ze sobą będę miała książki, bransoletki, filmy, smycze, długopisy itp - jeśli nie będę ze sobą mieć klatki dla Pauli to upiekę muffiny albo jakieś ciasto na zagryzkę :)) Tak jak z Paulą rozmawiałam nie będę cały dzień, wpadnę na 2-3 godz w związku z tym jeśli jest potrzebna pomoc przy rozstawianiu, zajmowaniem się psami w tym czasie to mogę przyjechać rano :))[/QUOTE] Napewno sie przydasz:multi:jak bede wiedziala szczegoly to dryndne -
Ola dzwonilas do Joli?:-(
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Igam']Dziewczyny - na festynie chyba nie będzie w tym roku punktów gastronomicznych :mad: Szkoda, bo po całym dniu stania dobrze jest coś ciepłego zjeść... Ze strony [URL="http://www.dzienziemi.org.pl/2012/index.php"]http://www.dzienziemi.org.pl/2012/index.[/URL] "Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej - organizator obchodów DNIA ZIEMI 2012 uprzejmie informuje, że podczas tegorocznego finałowego festynu na Polu Mokotowskim w Warszawie nie przewidujemy kiermaszu wydawnictw, żywności, rękodzieła, nie organizujemy również punktów gastronomicznych. Nasza decyzja w tej sprawie jest ostateczna."[/QUOTE] To trzeba przygotowac sie jak na piknik.:evil_lol:Kanapeczki,herbatka w termosie i co kto lubi.Oby tylko pogoda dopisala.:lol: -
codziennie zagladam,ale nie pisze:oops:
-
Gdzie pojechal Alvin?Cos wiecej poprosze:lol:
-
Aron czuje sie dobrze.Juz nie bedzie potrzebowal lekow. Teraz tylko odrobaczenie, szczepienie,zabezpieczenie na kleszcze i moze smigac do domku.:lol: Takiego najlepszego na swiecie ze zlotymi klamkami. Polecany do mieszkania,do psow, kotow i dzieci(dziewczynki):lol:do panow ma dystans.:evil_lol: Ale dziad piekny jest:loveu:tylko brac i kochac:loveu:
-
Ja zagladam:-(
-
[quote name='paula82']dobrze Ula tak zróbmy, ale mam jeden warunek, zaadoptuj Maxa-Kaktusa, z Fetą sie dogada. On fajny pies jest, tylko Bipka i Theriona nie lubi. Z suniami bez problemu sie dogaduje. :evil_lol:[/QUOTE] Paula moja Feta z nikim sie nie dogada,taka malpa jest.:mad: Ale i tak ja kocham:lol:A jak bym ja zabrala na Pola Mokotowskie to by byla"wzmozona czujnosc"caly czas. Jola widziala jak kocha inne psy:diabloti:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Annaa4']Fanty tzn. ? Mogą być filmy, książki, biżuteria coś jeszcze ?? :) to odłożę i na bazar nie będę wystawiać.[/QUOTE] Aniu takie *******y,Moze cos co nie sprzedalo sie na bazarku(bez ubran)Dziekuje :modla: W zeszlym roku byly losy po 2 i po 5 zl Moze Jola do tego czasu kupi ten kabel od netu,(ale musi jechac az do Raszyna)to napisze wiecej -
Jeszcze jedna bida:-(
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Marta67']Ach kolejne adopcje sprawiają taką ogromną radość :D Powodzenia w nowym domku! Będą zdjecia tutaj? :) Co do kotów to wielki podziw dla Pani Joli, że przy tym wszystkim ma jeszcze siłe żeby kociaki z butelki karmić[/QUOTE] Zostawilam kabel u siostry to tylko mms-moge wyslac. -
[quote name='paros']to super mocno trzymam :thumbs::thumbs: :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE] To jeszce potrwa,bo najpierw trzeba sprawdzic domek.Tam jest sunia i jak sie dogadaja to psina zostanie.:lol:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Marta67'][B]UlaFeta[/B] i jak wieści z przytuliska? :)[/QUOTE] Wiec tak Jola zabrala do domu kocine co przychodzila pod brame na zarelko.Trzeba ja bylo zabrac,bo smialo wchodzila na podworko i Jola sie bala,ze psy moga zrobic jej krzywde jak bede wypuszczane z kojca. Jest jeszcze zabrana przez Jole z lecznicy kotka z kocietami .Cale towarzystwo chore.Kotka na zapalenie oskrzeli i zapalenie listwy mlecznej,a male jakis wirus w buzi.Po konsultacji z wetem zostalo wdrozone leczenie.Male kotki nie jedza same.Jola je karmi butelka. Dobre wiesci to takie,ze Suzina pojechala do domku.Domek spoko.:loveu:Suzi zamieszkala pod Ciechanowem.Ma wlasne podworko,(piekne)wlasny kojec w ktorym nie bedzie zamykana i mala sunie-znajde do towarzystwa. Sunie dogadaly sie bez problemu.Pani nie mogla zabrac jej wczesniej bo nie bylo jeszcze skonczone ogrodzenie terenu. Mam zdjecia z wizyty przedadopcyjnej jak Suzi "przymierzala'' sie do nowego domku