UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros'][B][SIZE=3][COLOR=#800080]* * * * * [/COLOR][/SIZE][/B][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AWHgWVN4YTU/UARY9de9WII/AAAAAAAACJ4/n0rgRRnhsRs/s125/hallo-12.gif[/IMG] [COLOR=#800080][B][SIZE=2][FONT=microsoft sans serif]Lista uczestników ZNAJDKI-PARTY [/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=2][FONT=microsoft sans serif]paros [/FONT][/SIZE]kejciu EVA2406 Kamari UlaFeta paula82 + 2 maluchy [słodyczo-żarłacze :loveu::loveu:] [COLOR=#800080][SIZE=3][B]* * * * * [FONT=times new roman][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][FONT=times new roman][SIZE=2][FONT=tahoma] [B][COLOR=#006400]Cezar na Youtube - program TV2 z poniedziałku [/COLOR][/B] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=TlPS6ArBgq0[/URL] [/FONT] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/QUOTE] Wielkie dzieki parosiku:sweetCyb:jak ogarniemy ludzikow to pomyslimy o transporcie Mam opracowana szybka trase przez Trojany:mdleje::diabloti::angryy::mad::crazyeye: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
UlaFeta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='BORYSboxer']To i przyszedł czas na moje zgłoszenie,które przyznam dość długo odwlekałam próbując coś tam sobie tłumaczyć....ale chyba nie mam już złudzeń,że użytkowniczka o nicku Maltanka,przyśle mi wylicytowaną rzecz....w ten sposób straciłam 200zł!!!!!! Pewnie gdyby była to niższa kwota nawet bym się nie upominała,ale za 2 stówki to już trochę można kupić....najdziwniejsze jest to,że wszyscy licytujący oprócz mnie dostali swoje fanty,do mnie miały być wysłane na drugi dzień po przelaniu kasy,ale nie dotarły do dzisiaj.Pisałam do niej pw,do moda również,ale co on może zrobić skoro Maltanka się nawet nie loguje... Ja natomiast w przyszłym tygodniu wybieram się na policję ze zgłoszeniem w tej sprawie....tylko to mi już pozostaje... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228753-Telefon-kaczka-breloki-i-pami%C4%85tki-z-podr%C3%B3%C5%BCy-na-Czarn%C4%85-i-Rudiego-czyli-Mr-i-Mrs-Smith"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228753-Telefon-kaczka-breloki-i-pamiątki-z-podróży-na-Czarną-i-Rudiego-czyli-Mr-i-Mrs-Smith[/URL][/QUOTE] Ja swoj kubeczek tez dostalam -
[quote name='Livka']Pierwszą noc spał koło łóżka ;), ale rano się z nami witał i tylko czekał aż powiem hop ;) i już był w pieleszach i się tulił :loveu: teraz już bez pytania ładuje się prosto do środeczka :evil_lol: i nawet nie chce się specjalnie przesunąć żeby zrobić trochę miejsca :diabloti:[/QUOTE] Taki biedny malutki piesio to lozko mu sie nalezy "jak rybie woda"
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Prosze o wpisywanie sie na liste gosci na 25 sierpnia:lol:obecnosc obowiazkowa:mad: Zglaszam sie na ochotnika do sprzatania kojcy:eviltong:wprawe mam:evil_lol: Kicha z ta TV,dwie godziny byli i nie pokazali tego co trzeba.Jola dzwonila do nich z reklamacja. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bajk21.']Program będzie o Cezarze w pytanie na śnidanie w poniedziałek rano, dokladnie nie wiem o której. Musicie to obejrzeć, Ula jako wytrawna wolontariuszka z prawdziwego zdarzenia, cała utytlana przez Bernardynkę i niby Onkę, ktore mają takie zachowanie jak kiedyś Bil, wyobrazcie sobie jaka była umorusana, zostala zmuszona do lansowania się w TV.[/QUOTE] SZefowo to ze to sie wytnie:mad: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='sylwija']gdzie to Pytanie na śniadanie jest? i o której?[/QUOTE] Program 2 tvp godz 8 -
[quote name='wolf122']Jak by to powiedzieli towarzysze w tamtej epoce?Hhmmm-dobra robota:loveu:[/QUOTE] Nawet bardzo dobra.:lol: Iwan wyglada pieknie i nie widac po nim choroby.Jola podaje mu leki w miesku,bo inaczej nie chcial ich brac.Na konsultacje idzie po 15 sierpnia jak doktor wroci z urlopu.Bedzie mial robione badania,ale zapomnialam jakie:oops:.Moze paros wie? Biega dziad wzdluz boksow i drazni psy(taki chory)BIEGA:eviltong:A dzis to wcale mu moja obecnosc nie przeszkadzala:multi: Iwan pozdrawia wszystkich.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
No prosze,nie ja jedna spac nie moge:lol: Widzialam sie wczoraj z Szefowa to o Jurandzie wiedzialam,ale zeby tak szybko byly wstawione:crazyeye:zdjecia. Cudny pies taki wyluzowany,ale jak sie ma takich wlascicieli to nie moze byc inaczej :multi: Zaraz sie zwijam i jade do przytuliska,bo telewizja bedzie.Trza sie troche polansowac:eviltong: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jade w sobote do przytuliska-ktos chetny?:lol: Beda atrakcje.Oprocz roboty oczywiscie:eviltong: -
[quote name='thinkplando']To może wklejcie gdzieś finalne rozliczenie Aronka, żeby było jasne ile zostało i na tej podstawie zastanowić się jak najlepiej wydać tę kasę - zdaje się, że sporą kwotę, na chwilkę przed zabraniem Arona do DS, wpłaciła chyba p. Stanisława z jakiegoś forum pomocy niufom...może zapytać czy nie ma nic przeciwko konkretnemu innemu wydatkowaniu reszty pieniędzy ? Nie wiem czy się ze mną zgadzacie, ale uważam, żeby wyjść od finalnego rozliczenia Arona, a potem reszta.[/QUOTE] Zgadzam sie.Trzeba rozliczyc najpierw Arona,a za zgoda darczyncow reszte przeznaczyc na innego psa. Prosimy o rozliczenie.:modla:
-
Wiedzialam,ze to domek ze zlotymi klamkami:loveu: Bardzo dziekujemy za zdjecia
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
UlaFeta replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='Incia']Poleciało za sierpień dla Rudzi. Pozdrowionka dla Ślicznej:loveu:[/QUOTE] Bardzo dziekujemy:loveu: -
Pani Moniko w Warszawie jest bezplatne czipowanie wiec bardzo Pania prosze o zaczipowanie Negrusi.:modla: Nowe miejsce, nowi ludzie to wszystko moze sie zdarzyc.
-
[quote name='iwonamaj']Ula, a jak to jest z umową adopcyjną? Ona jest u Ciebie?[/QUOTE] Odpowiadam pelnym zdaniem umowa adopcyjna jest u mnie:lol:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.']wo matko, Ula.. To Ty też masz takie porąbane życie? No to przybij piątkę..[/QUOTE] Porabane to malo powiedziane.:flaming:Wszystko w jednym czasie zwalilo mi sie na glowe.Juz tego nie ogarniam. -
Ciesze sie razem z Wami,bardzo:Cool!:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.']cisza nastała.. burza będzie? ;) W krakvecie to już chyba wszyscy tutejsi głosowali :) Ula, gdzie jesteś? Na wakacje sobie jeździsz, a tu porządku nie ma kto pilnować.. Jeszcze 24dni do imprezki.. mam nadzieje, że mi zmiany nie dadzą w robocie, którą za tydzień zaczynam..[/QUOTE] Na wakacje:Dja tylko moge sie :grab: ale sie boje.Za chwile bede bez domu i bez pracy. Ale na party przybede. -
[quote name='Mysza2']Pewnie że się uda:)[/QUOTE] Nie ma innej opcji:lol:tylko to tak dlugo trwa:-(