UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='kejciu']Ula jesli chcesz to możemy się umówić np. pod Auchan po 17 i zabiorę od Ciebie co masz do samochodu - żebyś w sobotę nie wiozła?[/QUOTE] Kejciu bardzo dziekuje,ale dam rade:eviltong: Ewa a z czym te pierogi?Bo jak bedzie padac to zwalimy sie Szefowej do chalupy i udamy,ze nas tam nie ma:cool1: Ja to bym zjadla z jagodami:lol:,bo i pierogi moga byc i gril jedno drugiemu nie szkodzi:evil_lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Mam talerze, miseczki, male talerzyki,widelce, noze,:eviltong: łyzki:eviltong:Pisz co sie przyda,bo ja nie jade autem to wszystko w recach przyniese:cool3: Moze zrobic liste co kto moze przywiezc,bo masz racje z tym dublowaniem.Okaze sie,ze jest 5 kg kielbasy a chleba niet:lol: Myslalam,zeby gril zrobic coby Szefowej nie siedziec w domku:mad:to moze trzeba kupic wyngiel:lol: Jutro opisze spotkanie z szefowa,to sobie poczytacie jak zesmy sobie pogadaly:crazyeye: I jeszcze RUDE KOTY CHORE:-( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ewa duzo nas nie bedzie:-(To nie musisz sie bardzo starac:eviltong:Mam juz porcelane(to sie pozniej wyrzuci,zeby nie myc):multi:kielbase na grila, zrobie dobry sos.Ciasta nie upieke,bo nie umiem:shake: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Erin32']A to co, następna damessa? :angryy: No cóż, w takim razie pozostaje tylko pasek. Aż tak uwiera, że nie macie wyłączności na pomaganie ... współczuję. I kończę z tobą dyskusję raz na zawsze.[/QUOTE] I bardzo dobrze:mad:Wrzuce se w ignorowanie -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Erin32']Jeśli zamierzasz tylko prowokować, nie pisz do mnie. Dziękuję.[/QUOTE] Bardzo Cie prosze nie rob zadymy na tym watku.To sie zadym nie robi.([COLOR=#40e0d0][/COLOR][COLOR=#add8e6]juz dawno to mialam napisac)[/COLOR] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Erin32']Ciotki, pomocy w odpowiedzi! Jest fajny bazarek na Miau :)[/QUOTE] Wstaw to sie przekonamy czy mozna:lol:Do watku na Miau Ewa wstawiala:eviltong: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Parosku aparat zapakuj juz dzis:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ja pierdziele, a gdzie je Jola upchla:crazyeye: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Uprzejmie donosze,ze przed chwila odebralam psie ciasteczka od syna Wiosny. Psiny bardzo dziekuja:modla:Dostarcze w sobote na PIES-PARTY. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Czy ktos moze wziasc w sobote aparat fotograficzny?Moze bysmy zrobily "zdjecie rodzinne" i zdjecia psiakow. Wpisywac sie na liste paroska:mad:bo cosik malo nas a czasu niewiele.No chyba,ze Ktos zrobi niespodzianke.:cool1: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='EVA2406']Dziewczyny cytuję z Miau: " Ja radzę dobrze sprawdzić ludzi którzy chcą adoptować kalekie zwierzęta. swego czasu słyszałam wiadomości o osobie która adoptowała pierw króliczki, potem małe kotki z ogłoszeń; w domu miała pytona którego karmiła futrzakami. Dziewczyna była sprawdzana przed wydaniem zwierzaków i nikt nie podejrzewał o takie barbarzyńskie czyny. Sprawa w prokuratorze." Przerażające :-(:-(:-([/QUOTE] Pisal o tym w piatek super express 3 kociaki wziela i zrobila pokazowe na podworku.Szkoda slow:diabloti: Zoja dozynki to mozna obgadac na PARTY:eviltong: Ciebie na liscie nie ma,nie jedziesz?:crazyeye: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='EVA2406']Sfinks ma już swój domek i swój samochód :multi::multi::multi: Cytuję: Pan Samochodzik już najedzony, śpi smacznie na parapecie własnego domu. [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/catmilk.gif[/IMG] [I][COLOR=#4040FF]Ja już mam swój samochodzik. A co !!!!![/COLOR][/I] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/6468/wp000024x.th.jpg[/IMG][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/1717/wp0000251.th.jpg[/IMG][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5345/wp000022y.th.jpg[/IMG][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/2076/wp000023.th.jpg[/IMG][/QUOTE] Do twarzy mu w tym samochodzie:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ewciu jak tam adopcja Sfinksa? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='EVA2406']Bo raz, że to śliczne koty, a po drugie, że to mistrzyni robiła zdjęcia :)[/QUOTE] Wrzuccie do ogloszen te w wiadrze:evil_lol:.Jakby poszly dwie w pakiecie to rozniosa domek:eviltong:i tylko do spokojnych ludzi:evil_lol: Nerwowi nie wytrzymaja:roflt::roflt: Ide :sleep2:,jutro arbajt.Dobranoc -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='EVA2406']To ten kotek, który jest w lecznicy. A imię ma od zdjęcia w samochodzie. [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=144369&start=270[/URL] - tu jest zdjęcie.[/QUOTE] Ten kot wyglada jak sfinks:lol:i trzymam:kciuki: zeby sie dogadal z rezydentem Fajne te zdjecia kociastych panienek u Joli. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='EVA2406']Cezar na YouTube - program z tvp2 z poniedziałku [URL]http://www.youtube.com/watch?v=TlPS6ArBgq0[/URL] Pan Samochodzik jutro idzie do swojego domku. Potrzebne kciuki, żeby dogadał się z rezydentem.[/QUOTE] Ewa jaki Pan Samochodzik? Czy cos mi umknelo?