Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Jak bedziecie wiedzialy wiecej to napiszcie.Szefowa poza zasiegiem:mad:
  2. [quote name='paros']Gami trzeba próbować uczyć chodzić na smyczy to szybciej domek znajdzie[/QUOTE] Bajke tez.Nie dala sobie zalozyc obrozy,a jak Kejciu ja zabrala na spacer to isc nie chciala tylko kladla sie na ziemie i przewracala na plecy.:shake:
  3. [quote name='paros']Bajka to szczupła zgrabna i zwinna dziewczyna :lol:[/QUOTE] zwinna to tak,ale czy szczupla:crazyeye:
  4. [quote name='paros']Dropi :nono: co z niego wyrośnie :shake:[/QUOTE] ciekawe:niewiem:
  5. [quote name='paros'][B]Vega [/B]miała dzisiaj robioną gastroskopię i okazało się, że [B]ma żołądek skręcony o 75 stopni.[/B] :-( We wtorek Vega bedzie miała robione EKG serca oraz operację. :-( wątek Vegi [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231573-Vega-super-sunia-zbiera-na-PILNĄ-OPERACJĘ-SKRĘCONEGO-ŻOŁĄDKA-!!!?p=19612416#post19612416[/URL][/QUOTE] :lookarou::lookarou::lookarou::lookarou::lookarou::lookarou:ja pierdziele ponor jakis czy co:-(jak mozna spokojnie spac az strach otwierac watek
  6. [quote name='blackgerl']cioteczki, chciałam zapytać, ale już chyba znam odpowiedz. mianowicie sytuacjia wyglada tak. mam dwa ogłoszenia na tablicy psiaków ze znajdkowa. jeden z nich to bono, zastanawiałam sie czy dalej odświerzać jego ogłoszenie,ale widze ze nadal u was jest. wiec bede to robić dalej. głaski dla staruszka:)[/QUOTE] Bardzo dziekujemy:loveu: Tego potwora co go wyrzucil na stare lata niech :diabloti:wezma.To jest taki cudowny pies:lol:
  7. Zeżarło mi post:angryy: paros znow sie czepiasz:mad:on tak nazwany pieszczotliwie,bo przy Bajce to on drobny jest:lol: czy tu musi byc wszystko na powaznie:eviltong:wrzucmy troche na luz,bo piszemy tylko o smutnuch rzeczach,a ja pozniej spac nie moge:-( Piszmy cokolwiek to wtedy watek zyje:cool1: A to jest watek Babci -Aksy:multi:i tego sie trzymajmy;)
  8. dziekuje:loveu: wrzucaj co masz,zeby nie bylo,ze nas wczoraj nie bylo:lol:
  9. [quote name='kejciu']Ula niedlugo wszystkie się nauczą i będą wskakiwać :DChudemu już niewiele brakuje żeby doskoczyć :D[/QUOTE] Chudy jak wskoczy to przeleci:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  10. Aksa to taka sunia "zabawowa".Pileczki,patyczki,buteleczki plastikowe:evil_lol:.Zdominowala w kojcu Dziadka.Do wszystkiego musi byc pierwsza:lol:,a przysmaczi to trzeba im dawac jednoczesnie z dwoch rak,bo tak sie wpycha,ze Dziadka nie dopuszcza.A i jeszcze nauczyla sie od Bajki wlazic na bude .Stoi i wyglada na swojego czlowieka.Nic tylko brac i kochac.Super sunia.:loveu:
  11. kejciu z zdjecie Babci masz?Ona tez tak czeka.Nauczyla sie od Bajki:mad:
  12. Sie czepiasz,ze Dziadek:diabloti:on wesoly staruszek jest:lol:
  13. Zle wiadomosci niech moze Jola napisze:-(:-(:-(
  14. [quote name='bajk21.']Dropi dostal przez dwa dni pod rząd surowicę i przez siedem dni ma dostawać lydium, natomiast inne psiaki tylko trzy razy co drugi dzień. Dropek dostaje jeszcze kroplowki dwa razy dziennie i dożylnie metronidazol oraz antybiotyk w zastrzyku. Dostaje jeszcze do zjedzenia żóltko z jajka zapiast IgPro, na jelita. Dzisiaj nastąpila już spora poprawa u niego, Nie leje mu się z pupy i porwal do reszty, to znaczy jeszcze trochę do rwania zostalo, wersalkę w przyczepie Cempingowej w ktorej jest odosobniony, szkoda tylko, że to nie moja przyczepa a on ją zdewastowal wybil pleksi w jednym oknie, podarl wersalkę i pozrywal zasłonki oraz listwę przyokienną, a dzisiaj kończy dewastację, więc znaczy to, że wraca do zdrowia.[/QUOTE] Dropi juz czuje sie dobrze.Byl na spacerku:lol: W wersalce juz wystaja sprezyny:diabloti:to co on moze jeszcze zdemolowac?Tam juz niewiele zostalo:angryy:.Zauwazylam jeszcze rozwalone podusie:mad:Demolka calkowita. Jak juz wyzdrowiej to ciekawe gdzie on bedzie mieszkal.Bo gdzie by nie byl to demolki urzadza.Drzwi od garazu tez poniszczyl.:evil_lol:Bil zaczal a on dokonczyl.Sama blacha zostala.
  15. Luska podobno nie dogadala sie z psem rezydentem:-(Szkoda.:shake:
  16. [quote name='ruda_32']Kto aktualizuje stronę znajdek na fb i przytuliska? jamnisia nadal wisi jako do adopcji[/QUOTE] paros:lol:
  17. W sobote bylo w przytulisku Znajdki-Party Dzwonilam do Ciebie,zeby Was zaprosic,nie odbieralas:shake::-(
  18. [quote name='kejciu']ja może w realu jutro zajrzę :) ale to się zdzwonimy Ula wieczorkiem :)[/QUOTE] oki czekam:multi:
  19. tyle czasu sie nic nie dzialo,a jak sie juz zadzialo to:-( kejciu nie win siebie,ze poszlas z nim na spacer,moze on chory do Joli przyjechal a objawy nastapily pozniej:shake:
  20. Ale tam sa nie tylko fajne sasiadki:lol:,sasiedzi tez sa:lol:
×
×
  • Create New...