Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='_Dunaj_']Maksiu w nowym domku juz od tygodnia na jego wątku są super zdjęcia :) A co u Rudzi, juz tyle o niej wiem od Pauli, że jakby ktos szukał pieska, wiem gdzie dzwonić[/QUOTE] MAXIA widzialam na watku.Cudo.
  2. Moniu bardzo dziekuje,:loveu::loveu::loveu: Zdjecie Negrusi jak pilnuje Elenki-powala.:multi:
  3. [quote name='Jasza']Jak ta narośl na pupie?[/QUOTE] To krwiak,czekamy moze sie wchlonie.Pewnie powstal jak jeszcze jezdzila na dupci.
  4. [quote name='blackgerl']:( trzymam nadal kciuki za bono![/QUOTE] Ja tez,to taki fajny staruszek:lol:cudny przytulak:loveu:
  5. [quote name='joteska']Ula. nie ma co mnie pytać, toć nie jeździłam z Iwankiem na konsultacje i zabiegi, bo bym co trzeba z prof Galantego wciagnęła względem wspomagania Iwana, dokładnie nie wiem co robił zabiegowo, na pewno warto zapobiegać maks anemii, nie wiem co z watroba po lekach... Jak na niego patrze to serce mi się kraje, chudziutki i jeszcze ma zanik mięśni tylnych łapek...[/QUOTE] Z tego co wiem wyniki nie sa zle,a o spirulinie powiem Joli. Iwan jedzie w sobote do weta do NDM,poczekamy do soboty,pewnie kejciu napisze.
  6. [quote name='bric-a-brac']Dodałam ;)[/QUOTE] Dziekuje bardzo:loveu:
  7. Super wiesci,a zdjatka jakiegos sie nie uprosic?:lol:
  8. [quote name='Jasza']Na akwarelkowym bazarku uzbierało się [B]485 PLN!![/B] Dziewczyny są niesamowite.:loveu: Dziękuję wszystkim licytującym i reklamującym, podnoszącym bazarek. Podałam na PW konto z pierwszego postu - konto Przytuliska Znajdki. [U][B][COLOR=#b22222]Bardzo proszę o potwierdzanie napływających wpłat ( tych z dopiskiem: bazarek Jaszy dla Franki).[/COLOR][/B][/U] Serdecznie dziękuję. Franeczka - buziak.[/QUOTE] [COLOR=#ff0000][/COLOR]WIELKIE DZIEKI DLA CIEBIE:Rose: I BUZIAKI DLA KUPUJACYCH.:calus:
  9. [quote name='gusia256']napisałam Jednak z tego co zauważam sss jest w stałym kontakcie z Klembowem i ma aktualne informacje i zdjęcia. :)[/QUOTE] Moze to ktos kto tam pracuje. sss od kiedy teren nie jest dzierzawiony?
  10. tak bedzie juz zawsze:placz:joteska, co mozna jeszcze zrobic?
  11. [quote name='_Dunaj_']Moje czarne słoneczko po przywitaniu się natychmiast rozgościł się na prawie białej kanapie, na sekundę zbaraniałam, ale Państwo spokojnie byłi przygotowani na siedzisku był kocyk i stwierdzili niech zostanie jak mu wygodnie, a potem, że będą musieli jeszcze jedną kanapę kupić bo się wszyscy teraz na jednej nie zmieszczą :)[/QUOTE] To im koniecznie trza dac psa.:lol:Nawet bardzo koniecznie:loveu:
  12. [quote name='Annaa4']W czwartek ojciec jedzie do drukarki żeby je pociąć (mama wydrukowała w formacie A4 dwustronnie a więc jedna kartka to 4 ulotki) ogólnie będzie 800sztuk - do odebrania pewnie od piątku albo Gocław (u rodziców, ul Okulickiego- praktycznie cały dzień ) lub u mamy w pracy ( do 15 na saskiej przy kładce). W sobotę jestem u rodziców to mogę zabrać ulotki i w kolejnym tygodniu wysłać np. kurierem.[/QUOTE] To ja sie zglaszam po odbior do mamy,a konkretnie gdzie napisz na pw.
  13. [quote name='paros']nad KRS-em jest NIP - tuż pod nazwą fundacji podaję link do zakładki [URL]http://znajdki.pl/kontakt/[/URL] :eviltong::eviltong: Ula gdzie to jest napisane ? Ja nic nie wiem :shake:[/QUOTE] W opisie Dyzia na www,nie wiem kto to napisal,ale napisal nieprawde:mad: A nie mozna tego umiescic pod tym przesuwnym obrazkiem,zeby nie wchodzic w "kontakty",bo by po mojemu bylo prosciej.Pod tym obrazkiem tez jest slowo'' kontakt". ANNA4 moge odebrac ulotki i juz nawet wiem,gdzie moge polozyc.
  14. [quote name='paros']Ula, a tak na przyszłość - jakby zawieruszyły się dane fundacji to są na stronie w zakładce "kontakt":eviltong:[/QUOTE] w zakladce kontakt jest KRS i nr.konta NIP-u niet:eviltong:
  15. prosze zdjac ze strony www szczeniaki od Niny one juz maja domki :multi: i jeszcze jedno na watku Dyzia na [url]www.jest[/url] napisane,ze do Urzedu Gminy dzwonila wlascicielka,nie ona dzwonila tylko jej matka. bardzo prosze o sprostowanie i bardzo dziekuje.NIE OGLASZAMY DYZIA,to jest decyzja Joli.
  16. [quote name='malagos']no komu, pomyśl? :diabloti: A miau jest wątek kotów cukrzycowych [URL]http://forum.miau.pl/viewforum.php?f=36[/URL][/QUOTE] Tak tylko zapytalam,czego sie zloscisz:eviltong:Wiedzialam:lol: dziekujemy:loveu:
  17. Ja tez ostatnio bylam na wizycie p/a z Feta.Mozna sprawdzic reakcje domku na psa.:evil_lol:
  18. [quote name='malagos']Mam jeszcze chwilkę czasu, by się wgryźć w ten 1 % i już wiem, komu dam swój procencik :)[/QUOTE] komu?:crazyeye:
  19. [quote name='_Dunaj_']To w takim razie już mogę napisać - Max ma dom :) teraz kciuki potrzebne, żeby wszystko się dobrze poukładało, a mam przeczucie, że się ułoży:)[/QUOTE] Bo nie zalapalam,nasz MAX:crazyeye:Czy pisalas o swoim dozku?:lol:
  20. [quote name='paros']Na stronie znajdkowej są zdjęcia i wieści od wielu psiaków, mi. jak Sasza gospodarzy w nowym domu i zdjęcia Lusi .......... a czy poznajecie kto to? :eviltong: [IMG]http://znajdki.pl/images/masza_tores_0.jpg[/IMG][/QUOTE] Ja wiem,:lol:sa u Mileny
  21. [quote name='Livka']Witamy wierną fankę naszego pięknookiego :bye: Aronek właśnie wraca ze spaceru :multi:, reszta kudłaczy śpi :sleep2:[/QUOTE] Spia,o tej porze?:crazyeye:Poznalam Aronka jak byl u nas,to i fanem jestem.Czytam te wasze wiesci,ale nie zawsze pisze. Powiem Ci w wielkiej tajemnicy;),ze widzialam zrzeczenie tych "wlascicieli"Aronka.Straszne,chorego psa zostawic.:diabloti:I pamietam walke Joli o niego.Nie wszystko bylo tu pisane,ale ja wiem.I dlatego jestem Wam ogromnie wdzieczna za TAKI DOMEK.Wielki szacun.:modla:
  22. [quote name='Nikus']A ja melduję,że dziś Aronek miał znowu badania:) i tym razem wyniki są już w porządku:multi:- tzn ALT i AST w normie a ostatnio były przekroczone....Wszystko wskazuje na to,że organizm powoli zwalcza wszelkie skutki choroby-najważniejsze,że już bez wspomagania eselivem zaczęło wszystko funkcjonować:)Aronek jednak dalej profilaktycznie będzie na hepaticu aż się przekonamy,że ta poprawa to jest coś stabilnego:) Oczywiście dostaje do tego hepatica "wkładki"i cwaniak coraz bardziej tylko na nich się koncentruje:evil_lol: Poza tym jest przekochany i zawojował nas na całego-łącznie z naszym doktorkiem,który od razu dzwoni jak tylko zrobi wyniki badań,a robi je osobiście:multi: Buziaki dla wszystkich fanów Aronka:buzi:[/QUOTE] Dobre wiesci w nowym roku.Jako fanka Aronka przesylam buziaki dla Was i calej psiej gromady:calus:
  23. Bardzo dziekujemy:multi: Niestety z tego co wiem to Iwan,bierze znow Ekuoral:placz:
×
×
  • Create New...