UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Wiesci z przytuliska URWIS od piatku w lecznicy,chyba dopadla go starosc:-(jak dobrze zrozumialam ma zapalenie jelit:shake:i jest na kroplowkach Wczoraj bylysmy z Jola w lecznicy z 3 psami NEPTUN jest lepiej ale jeszcze nie koniec leczenia,dostal nowa porcje lekow.Przytyl:multi: PETRA napada na AZJE.AZJA ma pogryzjona lape i ledwie chodzi.:placz: DZEKUS za to zdrow jak ryba,tylko za GRUBY.Wazy 13 kg:eviltong:ledwo mozna go podniesc.Zaszczepiony,zaczipowany.Pojechal do nowego domku:multi: W piatek Dorota i Mariusz zabrali EDYPA do swojego dermatologa.I EDYP jest uczulony na srodki przeciwpchelne.Tylko jeden mozna podawac.(Juz jest zamowiony.)a w sobote pojechal do ichszego okulisty.Ma zacme:placz:Mozna mu ja zdjac z jednego oka.To chociaz bidak jednym bedzie widzial.DZIEKUJEMY:loveu: IWAN w dalszym ciagu na bardzo luzne kupy:placz: FRANKA coraz lepiej chodzi.Nawet biega:multi:i probowala wskoczyc na lozko.Widzialam.:lol: HASZCZANKA cudo.Taka drobna dziewczynka,bardzo,bardzo przytulasna. I jest jeszcze nowa sunia,szczeniak.Taki ogar;)Ciekawe co z niej wyrosnie:roll:I jeszcze jedna sunia,terierowata. KOTECZEK mial operacje usuniecia glowki kosci udowej.Jola ma zdjecia z lecznicy. A poza tym bez zmian.Kiedy ta zima pojdzie juz precz:diabloti:bo wczoraj bylo tak zimno,ze z chalupy nie chcialo sie wychodzic,a roboty na podworku po kokardy.Jak zwykle zreszta. -
Lapka uratowana! A Gloria... już w DS! Dziękujemy za wsparcie! :)
UlaFeta replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
Ja stosowalam OSTENISEPT.Mojej Fecie pomogl. -
[quote name='merryjanee']nie wiem czy to tylko przeze mnie, ale ja założyłam taki bazarek bez zapytania, nie wiedziałam o tym, ale przeprosiłam, poniosłam karę oraz rozliczyłam się całkowicie z bazarku, też żałuję, że więcej nie może ich być, jednak nie wydaje mi się, że przez jedną taką sytuacją te bazarki zostały zabronione, musiało być więcej takich. Ja też żałuję, że tak się stało, my zebraliśmy w bardzo krótkim czasie prawie 300 zł dla naszych psiaków, więc była to super sprawa no, ale cóż.. zawsze może wystawiać na innych portalach lub dokonywać ze stałymi klientami transakcje poza dogomania :) świat się tutaj nie kończy[/QUOTE] Ja nie pisalam o tobie.Nasze psy,tez kase z takich bazarkow mialy,a teraz nie maja.Szkoda.
-
Dziadek BONO - owczarek niemiecki W NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='lewiatan'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/127088-blackgerl"][B]blackgerl[/B][/URL] i [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/115447-UlaFeta"][B]UlaFeta[/B][/URL], bardzo dziękuje za miłe słowa, dla mnie i pewnie dla was też najważniejsze są zwierzaki, bo one nic nie zawiniły, dużo ludzi ich skrzywdziło w życiu a psiaki zawsze są wierne i nigdy mnie nie skrzywdziły więc moja miłość przeszła na nich. Właśnie pociechy moje dostały rosołek z indyki i śpią. Pozdrawiam Wszystkich[/QUOTE] No kurde rosolek,indyczek.Niedlugo zaczna wybrzydzac:eviltong: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ja pierdziele,rzeczywiscie zdjecia drastyczne.A historie kociastego znam:placz:i jeszcze paru innych kotow tez z tamtego terenu:placz:Koszmar,zeby gorzej nie powiedziec. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']Ula o które zdjęcia pytasz? To zdjęcie dwóch psiaków jest na fb pod tamtym adresem, a husky jest w znajdkach[/QUOTE] Jolu to one zwialy z K.?Oni ich nie szukaja?Wiem,ze haszczanka u Joli. -
[quote name='Jasza']Cierpliwa myszka... Szukamy domu dla małej, czy za wcześnie?[/QUOTE] Szukamy,ale najlepszego pod sloncem.Taki domek MUSI chodzic na rehabilitacje,a koszty sa wysokie. Franczeska probuje skakac:loveu:moze to za duzo powiedziane,ale tak to wyglada:multi: Ta mala pinda,obsikala mi kurtke i spodnie,bo krolewne trzeba bylo na rekach wniesc.Jola sie bala,ze Franciszka sie przeziebi.A ubrana byla w 2 kubraczki i kocykiem byla przykryta. Cudna jest:loveu:Mam jeszcze film i Jola tez krecila.Pewnie do kejciu wysle.
-
[quote name='3 x']ale to chyba się bezpośrednio kejciu nie tyczyło? tzn wiem, ze juz nie wolno ale chyba nie chodziło o to ze kejciu zle rozlicza tylko ze niektórzy wystawiali bazarki "za zwrot kosztów" bez pytania o pozwolenie[/QUOTE] Tak jest jak napisalas.Kejciu sie rozliczala cudnie,a przez innych nieuczciwych i ona nie moze tych bazarkow wystawiac.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
pewnie te,skad masz zdjecia? -
[quote name='zachary']Wielkie dzięki! Cóż za smutne spojrzenie na ostatnim zdjęciu...Dobrze,że pełen energii i rozrabia, pomimo problemów z układem pokarmowym. Zaraz coś mu przeleję na te lekarstwa.[/QUOTE] Bardzo dziekujemy:loveu:
-
Dziadek BONO - owczarek niemiecki W NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Dzieki lewiatan,takie wiesci sa bezcenne.Kocham Was za BONO,no i za Akse tez.:loveu: -
W nowym regulaminie bazarkow,Viris zakazala wystawiania bazarkow z katalogow(Avon i Oriflame)bo napisala,ze byly zle rozliczane i budzily kontrowersje.Ja zrozumialam,ze chodzilo o to,ze calkowita kwota nie szla na psy,tylko wystawiajacy zarabial cos dla siebie. Czy nie mozna przywrocic takich bazarkow a od wystawiajacego wymagac[COLOR=#0000cd] bardzo dokladnego rozliczenia[/COLOR],bo takie bazarki,ktore wystawiala kejciu,bardzo pomagaly naszej fundacji.A u nas bida:placz:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
:placz::placz::placz::placz::placz::placz: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Kejciu jaka skromna:oops:Na miau to zarzadza naszymi kotami,madra jest to sie szybko nauczy.:lol: -
Dziadek BONO - owczarek niemiecki W NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']Bono śpi na materacu - trzeba trochę do tego wolnego obok łóżka placu, z boku Asta się przytula i z miłości się w Bono wtula :D[/QUOTE] Popatrz na 2 fote:placz:a teraz cud,miod i orzeszki.Domek,materacyk,swoj ludz do glaskania.Fajne zycie maja:multi:Nalezalo im sie jak rybie woda -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Marta67']Ula, w Aście - kotce: [URL]http://znajdki.pl/2012/adopcje/kotka-z-kocia-rodzina/[/URL] :D Już odkąd kejciu wkleiła jej zdjęcia tydzień temu, kotka cały czas gdzieś mnie tam w głowie łapką puka.[/QUOTE] Luknelam na [url]www.Ta[/url] kocine znam:multi:przychodzila do Joli pod brame.Jola postawila jej domek na pustakach i dokarmiala.Problem byl,bo ona sie psow nie bala i wlazila na podworko.No i Szefowa ja zgarnela do chalupy.I zostala. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Marta67']Ula, w Aście - kotce: [URL]http://znajdki.pl/2012/adopcje/kotka-z-kocia-rodzina/[/URL] :D Już odkąd kejciu wkleiła jej zdjęcia tydzień temu, kotka cały czas gdzieś mnie tam w głowie łapką puka.[/QUOTE] AAAAAAAAAAAAAAAAAAA w kocie:oops: Jest do wziecia:lol:oddamy tylko w dobre rece:loveu:a ja z kotow to noga jestem,to nie zajarzylam.W kotach to kejciu robi:loveu: -
Dziadek BONO - owczarek niemiecki W NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']Bono szuka odpowiedzialnego domku na swoje ostatnie lata życia :-)[/QUOTE] [quote name='UlaFeta']i jak juz go znajdzie:lol:to osobiscie go przeswietle(domek oczywiscie)to musi byc baaaaaaaaaaaaaardzo dobry domek[/QUOTE] I jest:loveu: i wcale nie musialam go przeswietlac:multi:sam sie przeswietlil jak wzial Akse.I domek ze zlotymi klamkami i kanapa.No, na materacyki tez sie zgadzam:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Marta67']Ale fajne wieści u Znajdek:) Melduję, że u mnie procenty z PITów przekazane. Zakochałam się w Aście :loveu: Jak ona z psami? Akceptuje?[/QUOTE] Bardzo dziekujemy za 1%,a w jakiej Ascie sie zakochalas?Ja nie wiem,zeby w przytulisku byla:oops: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Aleksandra95']Jak to co ? ;) czy ma jakiegoś kolegę w domu itp ?[/QUOTE] Mieszka na Pradze.Ma kota:lol:ale zyje z nim w przyjazni:loveu: -
Dziadek BONO - owczarek niemiecki W NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Dziekuje:loveu: Jak mozesz wrzuc link do Bona na watku Aksy.Poprosilam nowy domek,zeby cos skrobneli tez na tym watku,a pewnie nie beda wiedzieli gdzie -
[quote name='lewiatan']Z tym materacem ma pani rację, że jeszcze ja i żona tam śpimy, jeżeli chodzi o opis to napisałem wieści z nowego domu i dodałem na stronie znajdek, natomiast pierwsze 2 dni aksa była bardzo terytorialna ale teraz się już bardzo dobrze dogadują i nawet jestem zdziwiony bo się bronią na spacerze. Pozdrawiam[/QUOTE] A Was tez bronia:lol: Lewiatan ja to zadna pani:crazyeye:ja to zwykly wolontariusz:lol:a Pan Bono tez ma zalozony watek,to jak mozna prosic to skrobnij tez tam czasem kilka slow:lol: Dziekujemy za wiesci:Rose::Rose::Rose:i buziaki dla piesiow
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Aleksandra95']Może coś więcej ? :)[/QUOTE] a co?wszystko oki:multi: