Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. SABEK nazywa sie teraz BASTER i mieszka rzut beretem ode mnie:multi:Ale na ten domek nie trzeba miec oka:loveu:
  2. Dziewczynki,zdejmijcie z www Bila,bo jest w psach do adopcji,prosze:modla:i dziekuje:loveu:
  3. Wiecie co, ciagle wracam do tego watku i rycze:placz:oczywiscie z radosci.Jak jezdzilysmy z kejciu do przytuliska to ciagle prosilam,zeby mi zdjecia z Dziadkiem robila.I robila i ciagle mi sie tel.resetowal i wciaz nie mialam.:-(Teraz mam nowy lelefon i se zrobilam zdjecie z watku:multi:I juz Pan Bono zostanie ze mna na zawsze(mam nadzieje)choc wirtualnie.:multi:
  4. ZACHARY te zdjecia sa dla Ciebie:loveu:Bardzo dziekujemy za okazana pomoc:loveu:
  5. Tylko czemu on w kolczatce:crazyeye:A wiesz Ewa w pierwszej chwili,tez o drodze pomyslam :lol:i juz glupia mysl przyszla mi do glowy:razz:
  6. No prosze nie trzeba nic pisac.Zdjecia sa, to jest git:loveu:Na pewno o takim domku Bilus marzyl.:multi:
  7. Bardzo Wam dziekuje za przygarniecie Bono.To byl moj ulubieniec w przytulisku.Napiszcie czy Aksa poznala Bono,bo pewnie wiecie,ze byly w jednym kojcu.I lepiej kupcie wiekszy materac:-Dbo sie ledwie mieszcza;) I jak w wierszu"Byl sobie Dziad i Baba bardzo starzy oboje"(zart oczywiscie) A zdjecia cudne.Dziekuje:modla::loveu:
  8. [quote name='Aleksandra95']Czekajcie, on w Belgii zamieszkał, czy pomyliłam ? :)[/QUOTE] nie pomylilas:lol:
  9. [quote name='Cantadorra']A jakie obywatelstwo ma teraz Bill?[/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:dobre, nie wiemy Trzeba miec nadzieje,ze nie wroci.Za daleko:lol:
  10. Cudo:multi:
  11. [quote name='blackgerl']ależ cudownie! pamietam ze z Bono była suczka w boksie ale nei skojarzyłąm ze to ona :) i teraz są razem w domku:) niesamowite:D wspaniali są Państwo ktorzy zaadoptowali dwa psaiki:) cudownie, wprost nie moge przestać sie uśmiechać:):):) i widac ze poważnie podchodza do psów, zrobili jeszcze raz badania i dają odpowiednią karme, super!![/QUOTE] Skad wziasc wiecej takich domkow?
  12. [quote name='zachary']Niooo, troszkę go widać...:loveu:[/QUOTE] Ja innych zdjec nie mam:-(Nie robilam,bo Neptun mial sesje zdjeciowa:multi:a zdjecia miala dostac kejciu.Nie wiem co sie stalo:placz:
  13. [quote name='Aleksandra95']Jakoś mu znajdziemy domek :)[/QUOTE] Musimy,cudo nie pies.:multi:
  14. [quote name='bric-a-brac']Zdjęcie, które dostałam od Uli: Dziekuje bric.Zdjecie z poprzedniej soboty.Bylo bardzo zimno i Iwan chcial do domku.:lol:
  15. [quote name='kejciu']To byl nasz wspolny ulubieniec :) Dziad :D z dusza szczeniaka :)[/QUOTE] Teraz to juz nie Dziad.Teraz to Pan Bono.Doczekal domku,nie moglam uwierzyc.I znowu sa razem.Jak dawniej.:loveu:
  16. [quote name='UlaFeta']Zdjecia wyslalam do brica.Nie wiem czy dostala.:shake:[/QUOTE] Dostala,wstawi:loveu:
  17. [quote name='kejciu']Ula a wyslalaś mi coś?skoro nie wstawiłam to nic nie otrzymalam :( - jak dostanę to wstawię :):):)[/QUOTE] Ja mam kiepskie zdjecia,moge wyslac mmm-sem,bo z nowego telefonu nie moge wyslac na maila.Nie wiem czemu.
  18. [quote name='Cantadorra']Ja czasem podczytuję, ale nic nie wiem. Co się dzieje dobrego? Podzielcie się dziewczynki.......[/QUOTE] Jak juz dojedzie to napiszemy.:lol:A w podroz wybiera sie dzis.Spakowany czeka na transport.:multi:
  19. Az sie poplakalam,jak luknelam na zdjecia.Ten pies lezal mi bardzo na sercu.Kochany Dziadzius doczekal domku.W takim Domu to juz mu "wlos z glowy nie spadnie" Dla nowego domku:buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi:i czekamy na wiesci
  20. [quote name='paros']Dodałam zdjęcia i wieści z domku Aksy na stronę :lol: Dziękujemy i prosimy o wieści co jakiś czas[/QUOTE] Bardzo prosimy:modla::modla::modla:
  21. [quote name='kejciu']Póki co nic od nikogo na chwilkę obecną żadnych zdjęć do wstawienia nie dostałam - jak otrzymam to oczywiście umieszczę. Dla Neptuna zamówiłam 16kg karmy - pewnie po niedzieli przyjedzie do Przytuliska :)[/QUOTE] Jeszcze nie masz?:crazyeye:
  22. [quote name='Aleksandra95']Bill może pojedzie do domku, ale trzymamy kciuki :kciuki:[/QUOTE] moze dzis lub jutro:multi:
  23. Zdjecia wyslalam do brica.Nie wiem czy dostala.:shake:
  24. [quote name='kejciu']Bono pojechal do nowego domku :)nic więcej nie wiem[/QUOTE] Ja wiem:multi: Z moich wiesci wynika,ze pojechal do Aksy:multi:
×
×
  • Create New...