UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
na stronie www w sukach do adopcji w 2 rzedzie jest sunia po sterylce nie ma imienia, nigdy jej w przytulisku nie widzialam i jest tam podany telefon,ktory telefonem Joli nie jest -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Kejciu nic nie szkodzi na jutro mi potrzebny NIP,pieczatke se zrobie :eviltong: A TY nie w kinie :crazyeye:czy z pracy mi pisalas? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jezeli ktos ma NIP naszej fundacji,prosze napiszcie tu,bardzo potrzebuje:modla::modla:moze byc nawet dokladny adres:eviltong:nie mam nic:crazyeye: -
[quote name='kejciu']Poczekajmy jeszcze na te wyniki enzymów trzustkowych i jesli będą ok zmienimy tytuł na SZUKAMY CUDOWNEGO DOMKU :D[/QUOTE] To czekamy :multi:
-
Kejciu czy mozna juz napisac,"ze Chudy juz nie jest chudy":eviltong:
-
[quote name='kasiaprodex']Dziewczyny pokażcie mi gminę która oddaje do schroniska psy za darmo. czy to Milanówek czy tez Paluch za każdym psem idzie kasa. Co do tych 20 tys to kwota za przyjecie 9 psów. Może tak gmina zaczęłaby coś na temat sterylek robić a nie tylko głowa w piasek i udaje że nie ma tematu. Kiedyś gdy w Pomiechówku została znaleziona suka to mało się przez telefon nie pobiliśmy bo mieli to szeroko w d... i szkoda im było kasy na sterylke.[/QUOTE] Mnie nie chodzilo o to czy schron pobiera oplate od gminy za psa i w jakiej wysokosci Mnie chodzilo o BEZDOMNEGO PSA,ktorego dziewczyna znalazla i nie bardzo wiedziala co z nim zrobic.Wyszlo na to,ze chcac umiescic u nich psa musiala by zaplacic z wlasnej kieszeni i tyle.
-
ZACHARY:loveu::loveu::loveu:
-
Cudnie w tych piernatach wyglada Dziekujemy za taki cudowny domek:loveu: A z kim ona spi?I nie wyglada na zestresowana:lol:
-
[quote name='xxxx52']Twoj pomysl jest bardzo dobry ,ale kto uczyni ten pierwszy krok? Ja osobiscie tez nie wierze w ta magiczna liczbe 20.Jezeli te skrzynie dla psow beda staly i w nich psy beda siedzialy to jest ryzyko ,ze z tych 20 psow zrobi sie 40 i wiecej[/QUOTE] Ja bardzo chetnie bym zrobila jedno wielkie ognisko,tylko mnie tam nie wpuszcza.Zimno jest to pewnie psow bedzie znow duzo,duzo za duzo. Mam nadzieje,ze w tym roku juz ZADNA gmina umowy z nimi nie podpisze
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
UlaFeta replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Dunaj_']Poprosze jeszcze raz numer telefonu do Pauli, chciałam wpisać do swojego i nie gdzieś mi pw wcięło, ale ślepa jestem:oops:[/QUOTE] prosze bardzo 790 369 926 :lol: -
[quote name='Figunia']Szczesliwego Nowego Roku w Zdrowiu i Dostatku tak ludziom, jak i zwierzaczkom wszelkim!!!! Bezdomnym - Domkow !!!!! Cierpiacym - Zdrowia !!!! Smutasom - Powodow do Radosci !!!! Bezrobotnym - Wspanialej Nowej Pracy!!!!! I niech sie spelni!!!![/QUOTE] Fajne,to niech sie spelni:multi: Najlepszego Nowego Roku choc 13 :evil_lol: w tle dla wszystkich milosnikow FRANCZESKI:loveu:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
:BIG:[FONT=arial black][COLOR=#ff0000]WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU I SZAMPANSKIEJ ZABAWY DLA MILOSNIKOW ZNAJDEK I WSZYSTKICH DOGOMANIAKOW ZYCZY ULA z FETKA [/COLOR][/FONT] -
Jezeli to juz nie jest schron to te budo-kojce nalezy wywalic.Moze spalic,nie wien co mozna jeszcze z nimi zrobic.Przeciez nie moga tam stac w nieskonczonosc.A co do ilosci psow to nie bardzo wierze,ze ich jest tak malo.Ostatno bylam w Klembowie rok temu i wyciagnelysmy z tego cudownego przybytku psa.To byl wrak psa:diabloti:Sikal pod siebie:placz:Nawet w Korabiewicach takich psow nie widzialam,chociaz tam tez cudownie nie bylo. Teraz szczesliwy grzeje dupcie w domku:multi:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']No pewnie, że lepszy. Gmina powinna takie osoby jak malagos czy p.Jola na rękach nosić, bo to dla nich czysta oszczędność, a i dla psów to lepsze wyjście. Ale ustawa jaka jest, taka jest...[/QUOTE] No wlasnie,a nie jeszcze po sadach ciagac:diabloti: Dzieki kejciu,ze wstawilas:multi: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
W Radzyminie w starym opuszczonym domu jest 5 szczeniakow,do zabrania na juz:-(.U Joli miejsca niet.Ma ktos pomysl,gdzie mozna je upchnac.My nie mamy:placz: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Nero wyciagniety z Klembowa,wrak psa:placz:a teraz piekny piesio.:loveu:Dziekujemy Nowy Domku :loveu:Na przytuliskowym watku gdzie o nim pisalam,bo to co zobaczylam to mnie rozwalilo totalnie:placz: Hugo:lol: cudo z niego wyroslo i to zdjecie w muszcze powala:multi: Bric nie pamietam Berty:oops: -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
UlaFeta replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula82']W takim razie czekam na tel. (będę w pracy, więc gdybym nie odbierała oddzwonię w czasie przerwy). :lol:[/QUOTE] i my czekamy na wiesci