Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. No prosze takiemu to dobrze;poglaszcza,przytula,dadza jesc i na kanapie polezec.Zyc,nie umierac.:multi:
  2. na stronie www w sukach do adopcji w 2 rzedzie jest sunia po sterylce nie ma imienia, nigdy jej w przytulisku nie widzialam i jest tam podany telefon,ktory telefonem Joli nie jest
  3. Kejciu nic nie szkodzi na jutro mi potrzebny NIP,pieczatke se zrobie :eviltong: A TY nie w kinie :crazyeye:czy z pracy mi pisalas?
  4. Ola MAX sie podobno do mieszkania nie nadaje:placz:tak kiedys slyszalam,a dlaczego nie wiem.Paulina pewnie wie,moze tu zajrzy. On tez dlugo siedzi,dlugo za dlugo:-( Jezeli masz jakis inny kontakt z osoba zainteresowana to zadzwon do Joli.
  5. Jezeli ktos ma NIP naszej fundacji,prosze napiszcie tu,bardzo potrzebuje:modla::modla:moze byc nawet dokladny adres:eviltong:nie mam nic:crazyeye:
  6. napisze jeszcze raz''JESLI WIERZYC W CUDA NAPEWNO SIE UDA":multi: no i sie udalo:multi: pozostaje problem z potrzebami fizjologicznymi:placz:ale on jest nie do przeskoczenia:placz:(chyba)
  7. KOCHAM FRANCZESKE:loveu: Jolu dziekuje :modla::Rose:
  8. [quote name='kejciu']Poczekajmy jeszcze na te wyniki enzymów trzustkowych i jesli będą ok zmienimy tytuł na SZUKAMY CUDOWNEGO DOMKU :D[/QUOTE] To czekamy :multi:
  9. Kejciu czy mozna juz napisac,"ze Chudy juz nie jest chudy":eviltong:
  10. [quote name='kasiaprodex']Dziewczyny pokażcie mi gminę która oddaje do schroniska psy za darmo. czy to Milanówek czy tez Paluch za każdym psem idzie kasa. Co do tych 20 tys to kwota za przyjecie 9 psów. Może tak gmina zaczęłaby coś na temat sterylek robić a nie tylko głowa w piasek i udaje że nie ma tematu. Kiedyś gdy w Pomiechówku została znaleziona suka to mało się przez telefon nie pobiliśmy bo mieli to szeroko w d... i szkoda im było kasy na sterylke.[/QUOTE] Mnie nie chodzilo o to czy schron pobiera oplate od gminy za psa i w jakiej wysokosci Mnie chodzilo o BEZDOMNEGO PSA,ktorego dziewczyna znalazla i nie bardzo wiedziala co z nim zrobic.Wyszlo na to,ze chcac umiescic u nich psa musiala by zaplacic z wlasnej kieszeni i tyle.
  11. Wiem,ze to teren prywatny, ale nie Ich,oni tylko dzierzawia.Podworko ciekawie nie wyglada,ale to nie moja sprawa co sie komu podoba.Jedni wola budo-kojce,a ja wole porzadek.
  12. ZACHARY:loveu::loveu::loveu:
  13. Cudnie w tych piernatach wyglada Dziekujemy za taki cudowny domek:loveu: A z kim ona spi?I nie wyglada na zestresowana:lol:
  14. [quote name='xxxx52']Twoj pomysl jest bardzo dobry ,ale kto uczyni ten pierwszy krok? Ja osobiscie tez nie wierze w ta magiczna liczbe 20.Jezeli te skrzynie dla psow beda staly i w nich psy beda siedzialy to jest ryzyko ,ze z tych 20 psow zrobi sie 40 i wiecej[/QUOTE] Ja bardzo chetnie bym zrobila jedno wielkie ognisko,tylko mnie tam nie wpuszcza.Zimno jest to pewnie psow bedzie znow duzo,duzo za duzo. Mam nadzieje,ze w tym roku juz ZADNA gmina umowy z nimi nie podpisze
  15. [quote name='_Dunaj_']Poprosze jeszcze raz numer telefonu do Pauli, chciałam wpisać do swojego i nie gdzieś mi pw wcięło, ale ślepa jestem:oops:[/QUOTE] prosze bardzo 790 369 926 :lol:
  16. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku dla WAS i cudownej psiej gromady. Niech Wam sie wiedzie:loveu:
  17. [quote name='Figunia']Szczesliwego Nowego Roku w Zdrowiu i Dostatku tak ludziom, jak i zwierzaczkom wszelkim!!!! Bezdomnym - Domkow !!!!! Cierpiacym - Zdrowia !!!! Smutasom - Powodow do Radosci !!!! Bezrobotnym - Wspanialej Nowej Pracy!!!!! I niech sie spelni!!!![/QUOTE] Fajne,to niech sie spelni:multi: Najlepszego Nowego Roku choc 13 :evil_lol: w tle dla wszystkich milosnikow FRANCZESKI:loveu:
  18. :BIG:[FONT=arial black][COLOR=#ff0000]WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU I SZAMPANSKIEJ ZABAWY DLA MILOSNIKOW ZNAJDEK I WSZYSTKICH DOGOMANIAKOW ZYCZY ULA z FETKA [/COLOR][/FONT]
  19. Jezeli to juz nie jest schron to te budo-kojce nalezy wywalic.Moze spalic,nie wien co mozna jeszcze z nimi zrobic.Przeciez nie moga tam stac w nieskonczonosc.A co do ilosci psow to nie bardzo wierze,ze ich jest tak malo.Ostatno bylam w Klembowie rok temu i wyciagnelysmy z tego cudownego przybytku psa.To byl wrak psa:diabloti:Sikal pod siebie:placz:Nawet w Korabiewicach takich psow nie widzialam,chociaz tam tez cudownie nie bylo. Teraz szczesliwy grzeje dupcie w domku:multi:
  20. Pieknie dziekuje:loveu:Kurde,jak Wy ogarniacie cale towarzystwo?Wielki szacun:modla:I,ze one w wielkiej komitywie.:lol: A za Aronka wielkie dzieki.Juz chyba pisalam,ze lepszego domku to nie moglysmy wymarzyc.
  21. [quote name='bric-a-brac']No pewnie, że lepszy. Gmina powinna takie osoby jak malagos czy p.Jola na rękach nosić, bo to dla nich czysta oszczędność, a i dla psów to lepsze wyjście. Ale ustawa jaka jest, taka jest...[/QUOTE] No wlasnie,a nie jeszcze po sadach ciagac:diabloti: Dzieki kejciu,ze wstawilas:multi:
  22. W Radzyminie w starym opuszczonym domu jest 5 szczeniakow,do zabrania na juz:-(.U Joli miejsca niet.Ma ktos pomysl,gdzie mozna je upchnac.My nie mamy:placz:
  23. Nero wyciagniety z Klembowa,wrak psa:placz:a teraz piekny piesio.:loveu:Dziekujemy Nowy Domku :loveu:Na przytuliskowym watku gdzie o nim pisalam,bo to co zobaczylam to mnie rozwalilo totalnie:placz: Hugo:lol: cudo z niego wyroslo i to zdjecie w muszcze powala:multi: Bric nie pamietam Berty:oops:
  24. [quote name='paula82']W takim razie czekam na tel. (będę w pracy, więc gdybym nie odbierała oddzwonię w czasie przerwy). :lol:[/QUOTE] i my czekamy na wiesci
×
×
  • Create New...