Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='_Dunaj_']Ja zadzownię jako pośrednik:) rekomendacje mogą mi wydać dogodwe cioteczki "dożyce" Ania, Ala, Jola, Ania, Monika nie wiem kto jeszcze[/QUOTE] Wierzymy bez rekomendacji:loveu:i oby sie udalo
  2. dziekujemy:loveu:odzywajcie sie czesciej,lubimy wiesci z nowych domkow a jeszcze bardziej zdjecia. piekna psica sie zrobila:multi:piekna:loveu:
  3. Livka dziekujemy za wiesci:loveu:i czekamy na zdjecia
  4. [quote name='bea100']Bez wdawania się w szczegóły co i jak ;)- z ręki paros- idzie 50zł z mojego konta z dopiskiem "Franka paros" i proszę je tak zaksięgować :)[/QUOTE] Dziekujemy:loveu:
  5. Czekamy na wiesci ZACHARY :loveu:dziekujemy
  6. [quote name='UlaFeta']Bo to jest chyba prywatne schronisko,a zeby tam umiescic BEZDOMNIAKA,to sa takie wymogi ze nasze domowe to przy nich wysiadaja.I oplata 350 zl/miesiecznie[/QUOTE] [quote name='malagos']Jak zrozumiałam z pierwszego postu, schronisko zostało wybudowane i jest prowadzone przez fundację Przyjaciół Braci Mniejszych. Moze tylko dla psów, będących pod opieką Fundacji? bo jak pisałam wyżej, od gminy zadano jakiejś kosmicznej sumy za przyjecie psa, utrzymanie i tez "gotowość" ze mogą przyjechać po psa, przy której suma 2500 z innym schronem wydaje się betką. Ale jestem pewna, zę gminy podwarszawskie i taką umowę skłonne były podpisać, bo schroniska teraz dyktują warunki.[/QUOTE] [quote name='UlaFeta']To trzeba jasno napisac,ze schron prywatny i tylko psy pod ich opieka,A swoja droga to skad oni te psy maja? Ja rozumiem,ze dom tymczasowy lub hoteli moze miec taki wymagania ,ale SCHRONISKO i jeszcze z taka nazwa. Malagos skad bezdomne psy maja miec kase,a gminy napewno nie za wszelka cene podpisza umowe.[/QUOTE] Nie moim celem jest szkalowanie kogokolwiek,ale ................................. Ja dzialalam w przytulisku,ktore mialo w nazwie"prywatne" i to bylo jasne napisane.Nikt tego nie ukrywal.I nie raz bylo psow wiecej niz miejsca ale psy w zadnych budo-kojcach nie siedzialy i nie byly pobierane zadne oplaty o innych"wymogach"nie wspominajac.
  7. [quote name='ewu']Franiu wybacz, w życiu tak długo nie przygotowywałam bazarku. Wstyd mi okropnie ale miałam szlony miesiąc i wszystko mi się zwaliło na głoweę. Bazarek prawie gotowy , Maruda 666 będzie nim zarządzać:) Ja dałam fanty i zrobiłam fotki.[/QUOTE] Nic nie szkodzi.Dziekuje Tobie i Marudzie 666 tez:loveu: Wrzuccie tu link.
  8. Wlasnie sie dowiedzialal,ze do nowego roku nie sa przyjmowane psy.Dziwne.
  9. [quote name='bric-a-brac']Na stronę znajdkową w dziale "w nowym domu" wrzuciłam podkategorię "Wieści z nowych domów". Będziemy mieć miejsce, gdzie będzie można zamieszczać szersze relacje zdjęciowo-tekstowe z domków stałych. Fila wrzucona jako pierwsza.[/QUOTE] Dziekuje :loveu:Fila jest u mojej kolezanki to zdjec moze byc dostatek:lol:
  10. [quote name='malagos']Wszystkiego naj w nowym roku! Franiu, stań na nóżki i biegaj! Jestem pewna, ze dasz radę :)[/QUOTE] i ja tez:lol:
  11. Kejciu,czy Bajka jest zdrowa?Moze wiesz?
  12. [FONT=arial black][COLOR=#ff0000]KOCHANY DZIADKU [/COLOR][/FONT] :tree1:[FONT=arial black][COLOR=#ff0000]CIEPELKA W ZIMIE, ZDROWKA I NOWEGO DOMKU NA ZAWSZE [/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='xxxx52']Jedna suczke ,ktora niestety spi na kanapie ,hmm a dlaczego" niestety" ? Ogr.nie adoptuja jednej suczki,a o wiele wiecej , poza tym pies nie musi ,zeby byl uratowany spac na kanapie ,moze spac w domu ,byc przy opiekunach i spac na legowisku,otrzymac odpowiednia karme,leczenie w razie choroby byc socjalizowyny itd.a co maja i mialy psy w Klembowie. Ciekawe kto teraz tym pozostalym psom w tym nielegalnym schronisku pomorze ,gdyz obietnica o nie zabieranie psow jest naruszona i HHP nie przyjedzie. Kto na miejscu ,ktora polska organizacja prozwierzeca zajmie sie tymi psami? Dopilnuje ,zeby sie nie rozmnazaly Dopilnuje ,zeby mialy pelne brzuchy Dopilnuje zeby je leczono, Dopilnuje adopcji tych psow co sa? Dopilnuje zeby nie zbierano nowych psich istot?[/QUOTE] Jeszcze napisz jak mamy to zrobic. Niestety wiecej psow nie moge zabrac do siebie z prostej przyczyny,nie mam warunkow,a napisalam"niestery",bo napisalas,ze pies nie musi spac na kanapie.Moze i nie musi,ale spi:eviltong:[FONT=arial black][COLOR=#ff0000] Spokojnych Swiat Bozego Narodzenia dla Wszystkich zyczy Ula z Fetka [/COLOR][/FONT]
  14. [size=4][color=#ff0000]spokojnych[size=4],[/size]zdrowych swiat bozego narodzenia i szcze[size=4]sliwego nowego roku zyczy saszka i jego nowy domek[/size][/color][/size]
  15. [COLOR=#ff0000][FONT=arial black]Bardzo wszystkim dziekujemy za zyczenia,pomoc i wsparcie[/FONT][/COLOR] :tree1:[COLOR=#ff0000][FONT=arial black]Ula i Franka [/FONT][/COLOR]
  16. Jaki kontakt mial Neptun z Lolkiem?One sa w osobnych kojcach i nigdy razem nie byly wypuszczane.Kontakt to on mial z Bajka.Razem zostaly zabrane i razem zamieszkaly.
  17. Teraz znalazlam Maxa i Rudzie sa w dziale "zwierzeta do adopcji"na to bym nie wpadla Jeszcze raz napisze,ze sa w domu tymczasowym u PAULINY,nie u Joli.I tam nie jest podany zaden telefon.O ile dobrze wiem psy ktore byly u Pauliny w ogloszeniach byl podawany jej nr.telefonu,bo ona zna psy.Jak juz byla propozycja adopcji to do akcji wkraczala Jola.Tak to dzialalo.. Jak dziala teraz nie wiem. Innych psow,ktore sa w domach tymczasowych nie znam,to na ich temat sie nie bede wypowiadac. A ze mna wszystko w porzadku.
  18. [quote name='sylwija']tak jest - 3 sztuki - Nineczka, Aqsa i Teodor - jeszcze mam kocurka czarnego, ale nie mam zdjęć.. muszę zrobić szybko[/QUOTE] Czyli na naszej srtonie www wszystko jest aktualne?Psy nadal szukaja domkow?
  19. Czy moze ktos wie czy my majace kontakt z Neptunem mamy sie odrobaczyc/ Usnelam wczoraj wczesniej,bo chora jestem i dopiero dzis przeczytalam. Wszystkie psy odrobaczalysmy 3 tygodnie temu.To trzeba jeszcze raz od poczatku? Z Neptunem w kojcu jest Bajka,ale u niej nie zauwazylam chudniecia,Wprost przeciwnie.
  20. Sylwija czy psy zamieszczona na naszej stronie www,sa u Ciebie?Zerknij prosze.
  21. [quote name='paros']Ula :crazyeye: ja nic nie wiem abym miała gdzieś rządzić :shake: o co chodzi? - ja nie mam innych zdjęć Dyzia :shake: Masz rację, że w dziale "w nowym domu" rzeczywiście też jest i zaraz go usunę[/QUOTE] To jeszcze dopisz,"w domy tymczasowe"Maxa-Kaktusa i Rudzie sa u Pauliny,bo ich nie mam nigdzie:diabloti: I prosze o usuniecie Saszy ma sie dobrze i nic nie wskazuje zeby mial wrocic:loveu:
  22. [quote name='xxxx52']a ty adoptowals do tej pory chociaz 30 psow,przez dogomanie? i wszystkie sa w domach ,a nie w kojcach i budach? czy je leczylas ,kastrowalas? czy je zglosilas po adopcji do wet.powiatowego? czy wogole wolno tobie adoptowac psy schroniskowe? W sprawie adopcji psow klembowskich zglos sie do kierownictwa schroniska,wet.powiatowego to dostaniesz adekwatna odpowiedz czy wszystkie psy adoptowane kontrolujesz ,masz kontakt z osobami adoptujacymi? czy pokazals zdjecia psow komukolwiek ,nie mowia o dogo? Mnie zdjecia z dogomani nie zauroczaja ,i o niczym zupelnie niczym nie mowia. Ps EVA2406,Ulafeta -bede czekala na zdjecia na tym watku , tych 20 psow klembowskich, ktorym znajdziecie wspaniale domki.Ktos musi dac dobry przyklad.[/QUOTE] Nie ja napisalam,ze tam jest 20 psow,wiec ode mnie sie nie doczekasz zadnych zdjec. A suke mam jedna adoptowana z Korabiewic i niestety spi na kanapie.:loveu:A co tam psy tak krotko zyja,ze trzeba je rozpieszczac. A adopcji przez dogo tez troche mamy:multi:
  23. dzwonilam do domku Saszki i tak Panstwo sa bardzo zadowoleni,bardzo,z Maja dogadali sie tz.Maja mu dokucza;)a on nic.P.Agnieszka czeka kiedy ja wreszcie pogoni,bo mowi,ze ona juz przesadza.Kotow nie goni:multi:.Spi na kanapie,nauczyl sie chodzic po terakocie:multi: Za przewodnika wybral sobie syna.Na spacery chodzi 4 x dziennie po godzinie i juz daje rade,bo na poczatku to kiepsko bylo.I najlepsze jest to,ze jak ktos dzwoni do furtki to najpierw biegnie z jazgotem Maja to gosc smialo otwiera i mowi,ze taki pies to on sie nie boi.A jak wychodzi Saszka to zamyka szybko furtke od swojej strony. Profilaktycznie zeby mu stawy nie siadly bedzie dostawal specyfiki zalecone przez weta.
  24. Franka bedzie miala dalsza reh.po nowym roku.Pan rehabilitant ma urlop.,ale Franczeska coraz lepiej smiga.:multi:i bardzo dziekuje wszystkim za pomoc.:loveu:
  25. [quote name='Igam']Łoj kobitki ;)[/QUOTE] Igam na glowie staje,zeby ilosc psow u Joli sie zmniejszala,bo kolejne bidy w kolejce czekaja W pracy rozglaszam,po znajomych,robie co moge.I zeby byla jasnosc w realu.Ale jak odsylam ma www,a mowia,ze nie ma to co mam robic.Ja w pracy nie uzywam komputera, to jak ktos dzwoni to nawet nie moge sprawdzic ,za to rachunki za telefon zwalaja z nog.
×
×
  • Create New...