Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. To ja dla rownowagi napisze,ze Fredek ma dom.:multi:
  2. [quote name='Igam'][quote name='UlaFeta']Bylam dzis w przytulisku i niestety nic dobrego nie moge napisac.Przykro mi.:placz/QUOTE] I jeszcze koty trzeba z lecznicy zabrać na cito!!! :([/QUOTE] Nie mamy gdzie:-(Jola kombinuje na wszystkie sposoby.
  3. [quote name='Becia Lublin']jutro rano piesek zostanie odebrany z Gdyni, będzie mieszkał w awaryjnym DT w Gdańsku u dziewczyn z fundacji[/QUOTE] Ja pierdziele:diabloti:niektorzy ludzie to sa normalni inaczej.W jednej z fundacji ludzie chcieli adoptowac rottka i jak juz wszystko bylo ustalone to wyobrazcie sobie,ze ogon im przeszkadzal.:crazyeye:Chcieli rottka bez ogona.Glupota ludzka siegnela dna.
  4. Jak psiny zniosly podroz?Becia wiesz cos? Ci ludzie z Warszawy u ktorych bylam na w/p to juz nie mogli sie doczekac.To pewnie teraz sa szczesliwi.:multi:
  5. [quote name='DORA1020']Bardzo dziekuje UliFeta za zrobienie wizyty,ktora wypadla pomyslnie dla szczeniaczka:):) Jeszcze zostaje 5 maluchow i 7 malych kotkow.[/QUOTE] Nie ma za co dziekowac.Na terenie Warszawy zawsze do uslug. Psina bedzie tam miala jak u Pana Boga za piecem.:multi:
  6. [quote name='Aleksandra95']O kurde! A jaki powód powrotu Sabka ? :( Ola nie pytalam.Ale co za roznica wrocil i jest.:shake:
  7. [quote name='iwonamaj']Jasne, poproszę :)[/QUOTE] To dziekuje i czekam:lol:
  8. Bylam dzis w przytulisku i niestety nic dobrego nie moge napisac.Przykro mi.:placz: W poniedzialek z adopcji wrocil Sabek,a dzis po poludniu za Teczowy Most odszedl Urwis.:placz:
  9. [quote name='iwonamaj']Mam wiadomość do Moni :loveu: "Negra urosła... aktualnie jest na działce. mądra i kochana z niej sunia. po prostu. jest strasznie energiczna -aż ją roznosi jak biega to jak perszing :)"[/QUOTE] Iwonko popros o jakies zdjecia.:modla:
  10. :multi::multi::multi::multi::multi: a wiesci jakies beda:lol:
  11. [quote name='bric-a-brac']Ja mam takie zapytanie do znajdkowych ciotek. Tylko odpiszcie proszę na PW, bo tu się niepotrzebny śmietnik zrobi niewiele wnoszących postów. Czy byłoby zainteresowanie koszulkami T-Shirt ze znajdkowym logo? Myślałam o czymś takim od jakiegoś czasu. Białe gładkie bawełniane koszulki z logo, np. Łysek + adres www. Grafika jest generalnie do obgadania. Ja mogłabym się tym zając logistycznie, w sensie założyć z własnej kasy, zebrać zamówienia rozmiary itp, zamówić, a potem rozesłać, albo jakoś w W-wie przekazać. Koszt byłby dla naszych pewnie 20zł i część z tego poszłaby na Znajdki. Ja bym tylko odebrała założoną kwotę i rozliczyła się transparentnie. No i ewentualnie napiszcie ile sztuk by Was interesowało. Wybadam popyt i zobaczymy co dalej ;)[/QUOTE] Angela podkoszulki biale z krotkim rekawem kupilysmy z Szefowa w zimie.I niestety nic sie dalej nie zadzialo. Propozycja genialna.Ja sie pisze:multi: Te ,ktore byly na festyny sie nie nadaja.Sa juz sprane.Wlasciwie to tylko Szefowa ma dobra.
  12. [quote name='sylwija']metronizadol mam[/QUOTE] ja tez:lol: data waznosci maj 2015
  13. [quote name='Kinia1984']a znowu dziś krąży (mam nadzieję) plotka że miasto ząbki podpisało kolejną umowę z Klembowem...[/QUOTE] jak to :cool3:oni juz nie istnieja
  14. Klembów zamknięty? No ja nie byłabym taką optymistką jeśli chodzi o ten "przybytek rozkoszy" dla psów. :shake:[/QUOTE] Mam nadzieje,ze na WIEKI WIEKOW.AMEN.
  15. [quote name='Kamila Proc']eh, leniuszki, wiadomo bylo, ze trzeba dodac pl.;)[/QUOTE] no wlasnie i od razu przekierowuje na fb,nie trza szukac:multi: pewnie Mariusz zadzialal:multi:
  16. strona [url]www.znajdki[/url] w pieknej nowej odslonie:multi:
  17. [quote name='teresaa118']Zaofiarowalam sie kupic w krakvet.pl pakiet karmy do 100 zl i prosilam o wybranie firmy i rodzaju, ale nikt mi nie odpisal na emaila do tej pory. Moze cos ciocie widza, jaka karme potrzebuje przytulisko p.Joli?[/QUOTE] za kazdy rodzaj karmy DZIEKUJEMY:Rose::Rose::Rose:potrzeby sa duze,niestety:-(bo oprocz psow w przytulisku sa tez w domach tymczasowych.
  18. [quote name='bric-a-brac']Gdzie te dożynki? To niedziela, jest sporo czasu, im wcześniej wiadomo, tym więcej osób może sobie coś zaplanować ;) To pewnie gdzieś, gdzie już było wcześniej, można tam pokazywać psy? Kto się pisze na 8 września? Ja bym chciała, wreszcie wiadomo wcześniej :)[/QUOTE] Angela,tak mam mowil wojt jak bylysmy na festynie.Albo Reguly,albo Michalowice.Pewnie mimis bedzie trzymala reke na pulsie. A,ze 8 wrzesnia to pewne:lol:
  19. Ewciu ja bron Boze Cie nie popedzalam:oops:Tylko pamiec P.Prezes jest czasami zawodna;)
  20. [quote name='Igam']Są na widoku jakieś następne imprezy?[/QUOTE] 8 wrzesnia DOZYNKI:lol:[COLOR=#ff0000][FONT=arial black] MALGOSIU JESTES NIESAMOWITA.[/FONT][/COLOR]:loveu: Dziekujemy. Fanty to my mamy,tylko jakos chetnych brak.:placz: Eciu czy P.PREZES byla uprzejma zawiesc Ci takie przepiekne przypinki z filcu,ktora mimis zrobila?Podobno mialas wystawic je na bazarku?
  21. [quote name='paros']Dwa 3 mies. szczeniaczki SZUKAJĄ DOMÓW! Dwa trzymiesięczne, wesołe szczeniaki znalezione w Wołominie szukają domów. Są wesołe i lubią bawić się z dziećmi. Jeden z nich ma rany na pupie i jest trochę nieufny w stosunku do ludzi. Straszny z niego histeryk - lekarka musi dawać mu antybiotyk doustnie, bo przy zastrzyku nie mogą sobie z nim poradzić dwie osoby, a wrzask jest taki, jakby obdzierał go ktoś ze skóry. Osoby zainteresowane szczeniakami prosimy o kontakt: - 664 821 160, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://imageshack.us/a/img707/5595/s20z.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img713/9064/vtae.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img199/9417/0v63.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img404/8216/4nkk.jpg[/IMG][/QUOTE] Mialam okazje je poznac.Suuuuuuuuuuuuuuper szczeniaki:loveu:
  22. w warszawie burza:mad:jak my pojedziemy na te festyny:-(
  23. Tez mialam podobna sytuacje.Na bazarku licytowalam torebke "zamszowa".Po otwarciu przesylki okazalo sie,ze torebka nawet nie lezala kolo zamszu.Torebke odeslalam do nadawcy.Pienizaki zostaly mi zwrocone.Dla mnie to sztuka "na raz".
×
×
  • Create New...