UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Beka duzo tego,ciezarowka potrzebna:multi: Jola do Ciebie zadzwoni -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[IMG]http://images10.fotosik.pl/2979/20634611dfca7972med.jpg[/IMG] -
Franka na biezni smiga,ze hej!:eviltong:A potem byla tak podnieta,ze w samochodzie usnela. A i jeszcze Franka boi sie suszarki:-(to tylko ja wytarlysmy 2 recznikami,zawinelysmy w rozek jak dziecko i jeszcze kocykiem,zeby nam sie krolewna nie rozchorowala:lol: Bedziemy o nia walczyc do upadlego:eviltong:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Franczeska na biezni.:multi:Smiga,ze hej!:eviltong: -
[quote name='DONnka']Nie obiecuję na 100 %, ale spróbuję zrobić zbiórkę leków dla Iwanka. A jaki Kreon: 10000 czy 25000 ? Trzymam kciuki za wyniki USG - oby nic nie wykazało :thumbs:[/QUOTE] Nie spytalam jaki ten kreon,nawet nie wiedzialam,ze sa jakie dawki:oops: [quote name='anett']Kejciu to zapytaj proszę jak Iwan się czuje? czy nowa karma mu służy, przybrał trochę na wadze?[/QUOTE] Wedlug Joli Iwan,niestety na wadzi nie przybral,:shake:pomimo,ze je karme Hilsa i/d.Karma zostala zakupiona przez kejciu z pieniazkow bazarkowych.Kupy sa rozne od biegunkowych po normalne.Nie wiemy czym to jest spowodowane,bo to samo je i bierze te same leki.Dalsza operacja nie moze byc wykonana,az to sie nie unormuje:placz: Jola zapisze Iwana na usg. A poza tym zachowuje sie normalnie,jakby mu nic nie dolegalo:multi:
-
Bylam z Franciszka na rehabilitacji-wrazenie niesamowitwe:lol:.To cos w czym Franka lezy to pole magnetyczne i pan rehabilitant pobudza nerwy na lapkach pradem.Te pobudzone miejsca na ktore, Franciszka reaguje wyrywaniem lapki to miejsca bolesne czyli( w moim odczuciu)ma czucie.Bieznia wodna dziala cuda.Franka daje rade:loveu: Z biezni wodnej mam zdjecia ale jakosc pozostawia wiele do zyczeniaJola nakracila film .Pewnie podesle do wstawienia Wozek,ktory jest na zdjeciach,dostalysmy od P.Magdy.Magda widzac Franke w lecznicy i slyszac jej historie stanela "na rzesach"i zalatwila wozek.Uslyszala jak Jola umawia sie na kolejna wizyte i przyjechala,az z GORY KALWARII.Bylysmy w szoku. Sa jeszcze LUDZIE.Bardzo dziekujemy:loveu: Jezeli Franka nie bedzie korzystala z wozka,Jola odda wozeczek do lecznicy,zeby innym piesiom sluzyl Nastepna reh dzis a nastepna w srode. Z Franka jest jeszcze problem,bo trzeba oprozniac jej pecherz i nie trzyma kupy:placz: Wysle zdjecia z biezni do kejciu,jest na zwolnieniu i jak bedzie mogla to wstawi.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='beka']AKcja trwa do 10 grudnia wiec po 10. Ode mnie z Chylic, mogę dowieźć do Wilanowa, na Ursynow,[/QUOTE] To jak sie skonczy, to sie odezwiesz czy my mamy Cie molestowac:lol:bo Joli moze umknac,a z moja pamiecia tez nie jest ostatno najlepiej:diabloti: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Beka wielkie dzieki:loveu::Rose:a kiedy by trzeba bylo to odebrac? -
Bill-młody,cudny owczarek znalzał super dom za granicą
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Takie cudo bez domu:-( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Aleksandra95']o nie :mdleje:[/QUOTE] o tak:lol: paros masz zapchana skrzynke:placz: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Mam informacje od Joli,zeby podawac tylko jeden telefon 664 821 160 :lol: -
Bill-młody,cudny owczarek znalzał super dom za granicą
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Domek,ktory mial przyjechac dzis do Bila zrezygnowal -
Dziadek BONO - owczarek niemiecki W NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
A Bono dalej bez domu:placz:Domku gdzie jestes?:-( -
W NOWYCH DOMKACH !!!Tola i Tolek - dwa serca, dwa smutki ...
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia256']super, że domek znalazł. Oby więcej znajdkowych pensjonariuszy tak szybko domki znajdywalo.[/QUOTE] oby:lol:i oby ludzie nie byli tak glupi,zeby nam ich przybywalo:diabloti: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Astaroth']poznałam w sobotę Franie przy okazji zajęć, bardzo fajna suczka, trzymam kciuki za jej rehabilitację[/QUOTE] Dziekujemy.:loveu:Milo mam,ze zajrzalas:multi: -
W NOWYCH DOMKACH !!!Tola i Tolek - dwa serca, dwa smutki ...
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Jak bede cosik wiedziala to napisze:lol: -
Bill-młody,cudny owczarek znalzał super dom za granicą
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Mogli zadzwonic wczesniej,ze pies im sie znudzil,bo z tego co pisze Agnieszka to jakis horror tam przechodzil. Nie moge tego czytac.Szlak mnie trafia.