UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='malagos']a ja w pracy, nie mogę oglądac........[/QUOTE] szukalam w necie,ale z dzis jeszcze nie ma:-( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='mimiś']Oglądałam Jolę i psiaki z przytuliska w Pytaniu na sniadanie :) miejmy nadzieję ,ze beda jakieś efekty-adopcje na przykład..:multi:[/QUOTE] mozesz wrzucic link:lol:nie mam telewizora:shake: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros'][IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/229531_490989837614766_1365683777_n.jpg[/IMG] [B]Iwanek odszedł – udał się w drogę za Tęczowy Most[/B] :cry: Zegnaj :placz::placz::placz: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ula, imię haszczanki podmienione. Czuwaj i dawaj znać, jak coś jest nie tak na stronie. Tobie łatwiej coś dostrzec, bo znasz zwierzaki lepiej ;)[/QUOTE] Bardzo,bardzo dziekuje:Rose:Nie lubie jak zwierzaki sa bezimienne:shake::-(A sunia jest superowa.:lol:Trza tylko nauczyc ja chodzic na smyczy.Nie umi;)Popracujemy:lol: Belka na smyczy chodzi git.I sama nadstawia sie do zalozenia szelek.:multi:Cudne sa obie. Bric nad stronka [url]www.bede[/url] czuwac.Masz jak w banku.;) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
KEJCIU druga haszczanka to ALFA(nie zmieniamy imion):mad: Bric napisz na [url]www.imie[/url] tej drugiej haszczanki,prosze:modla::modla::modla::modla::modla: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Na www. nie ma wrzuconej mojej kochanej FRANCZESKI,a byla:placz:dlaczego? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='mimiś']Dziewczyny,czy w tym roku spotykamy sie na Dniu Ziemi? -- "[B][COLOR=#000000][FONT=Verdana]W 2013 roku spotykamy się [/FONT][/COLOR]28 kwietnia w Warszawie na Polu Mokotowskim, gdzie w godzinach 10.00 - 18.00 będziemy czekać na Państwa"[/B][/QUOTE] Pewnie tak,jak Szefowa zarzadzi:lol:ale tak wczesnie:shake: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
To sie mozna zalamac:-( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Salsa chudzienka,kosci mozna policzyc i kupy nie najlepsze:shake:.Jola podaje jej metronidazol i witaminy. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Igam']Kejciu, a ta kudłata psinka na ostatnich zdjeciach to kto to jest?[/QUOTE] Igam Jola ja zgarnela z drogi kolo siebie,moze ja ktos podrzucil.Nie wiemy.Nawet imienie nie ma.:-( Z kociastymi zyje w zgodzie:multi: Onkowata sunia to Salsa.Leciala z [COLOR=#ff0000]lancuchem na szyi [/COLOR]przez Targowek.Jeszcze ma slad,a jest u Joli od wtorku. U Joli zwierzakow na full a przytulisko nie z gumy.No chyba,ze................. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jakis wysyp haszczakow.:shake: Kolejna bide zgarnelysmy wczoraj.Jola miala telefon,ze w okolicy lata haszczak.Co bylo robic,pojechalysmy na poszukiwania i zastanawialysmy sie gdzie ja wsadzic.Rano zobilysmy przesortowanie zwierzakow w kojcach.I jeden zostal pusty.Jak bysmy przewidzialy.Bida leciala srodkiem drogi.Jola zwabila ja na karme. Nie wyglada na zabiedzona.Ma slad na szyi jakby po czerwonej obrozy i znamie na pyszczku kolo noska.Moze komus zwiala.:-( Wsadzilysmy ja do kojca.Artysta cyrkowy.Wspina sie po kracie.Ale od nas nie wylezie.Ten kojec zadaszony.:evil_lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='EVA2406']No przecież to nie o mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] A moze na Twoja czesc:multi: -
[quote name='b-b']UlaFeta czy mi się wydaje czy mała faktycznie jakoś trochę wyżej trzyma teraz ogonek?[/QUOTE] Nie wydaje Ci sie:multi:Franka szaleje:loveu:I w sobote chciala wskoczys na lozko.Nie wie czy to dla niej akurat dobre.Probowala.:lol:Widzialam:crazyeye: Jasza Franka jak otwieraja sie drzwi,to bardzo chce wyjsc na dwor.Caly czas sie wpycha,ale u nas w przytulisko psy przeziebione to Jola sie boi,ze i ona zachoruje.I siedzi w domu. Jak sie juz zrobi troche cieplej to wezme ja na spacer.Zobaczymy jak bedzie na smyczy chodzic,bo teraz caly czas na raczkach. Wiecie tak sobie mysle,ze jakby Franczeska znalazla domek najlepszy na swiecie,to potrzeby fizjologiczne nie stanowily by problemu.Pewnie by sie nauczyla zalatwiac na dworzu. Na zdjeciach z reh.jest w pampersie,bo w Animal boja sie zeby nie nasiusiala do wody.Bez pampersa lepiej smiga na biezni.Ale jak zakaz,to zakaz.
-
Dziadek BONO - owczarek niemiecki W NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
E tam, troche zjadla,pewnie nie glodna byla:lol: -
Dziadek BONO - owczarek niemiecki W NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='lewiatan']Witam Moje dzieci właśnie wybrzydzają, jak matka(żona) im nie ugotuje to jest wielki foch ale najważniejsze, okazało się, że bono to nagminny złodziej, kradnie mi z szafy skarpetki, nawet nie wiem kiedy a z łazienki kradnie wszystkie majtki. Dziś wieczorem okazało się że zwinął żonie majtki i zjadł połowę zanim się zorientowaliśmy. Tak że jutro pewnie będzie sraczka. Ubaw z niego jest wielki, dusza szczeniaka. Pozdrawiam[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:No to teraz zrobi sie porzadek.:eviltong:Wszystko bedzie na swoim miejscu, a drzwi od lazienki zamkniete.Chyba,ze nauczy sie otwierac:cool3: Kot u Joli jest specjalista od otwierania drzwi. Jola ma pol klamki:evil_lol: