UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
UlaFeta replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Dunaj_']Maksiu w nowym domku juz od tygodnia na jego wątku są super zdjęcia :) A co u Rudzi, juz tyle o niej wiem od Pauli, że jakby ktos szukał pieska, wiem gdzie dzwonić[/QUOTE] MAXIA widzialam na watku.Cudo. -
Moniu bardzo dziekuje,:loveu::loveu::loveu: Zdjecie Negrusi jak pilnuje Elenki-powala.:multi:
-
Dziadek BONO - owczarek niemiecki W NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='blackgerl']:( trzymam nadal kciuki za bono![/QUOTE] Ja tez,to taki fajny staruszek:lol:cudny przytulak:loveu: -
[quote name='joteska']Ula. nie ma co mnie pytać, toć nie jeździłam z Iwankiem na konsultacje i zabiegi, bo bym co trzeba z prof Galantego wciagnęła względem wspomagania Iwana, dokładnie nie wiem co robił zabiegowo, na pewno warto zapobiegać maks anemii, nie wiem co z watroba po lekach... Jak na niego patrze to serce mi się kraje, chudziutki i jeszcze ma zanik mięśni tylnych łapek...[/QUOTE] Z tego co wiem wyniki nie sa zle,a o spirulinie powiem Joli. Iwan jedzie w sobote do weta do NDM,poczekamy do soboty,pewnie kejciu napisze.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']Dodałam ;)[/QUOTE] Dziekuje bardzo:loveu: -
Super wiesci,a zdjatka jakiegos sie nie uprosic?:lol:
-
[quote name='Jasza']Na akwarelkowym bazarku uzbierało się [B]485 PLN!![/B] Dziewczyny są niesamowite.:loveu: Dziękuję wszystkim licytującym i reklamującym, podnoszącym bazarek. Podałam na PW konto z pierwszego postu - konto Przytuliska Znajdki. [U][B][COLOR=#b22222]Bardzo proszę o potwierdzanie napływających wpłat ( tych z dopiskiem: bazarek Jaszy dla Franki).[/COLOR][/B][/U] Serdecznie dziękuję. Franeczka - buziak.[/QUOTE] [COLOR=#ff0000][/COLOR]WIELKIE DZIEKI DLA CIEBIE:Rose: I BUZIAKI DLA KUPUJACYCH.:calus:
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
UlaFeta replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Dunaj_']Moje czarne słoneczko po przywitaniu się natychmiast rozgościł się na prawie białej kanapie, na sekundę zbaraniałam, ale Państwo spokojnie byłi przygotowani na siedzisku był kocyk i stwierdzili niech zostanie jak mu wygodnie, a potem, że będą musieli jeszcze jedną kanapę kupić bo się wszyscy teraz na jednej nie zmieszczą :)[/QUOTE] To im koniecznie trza dac psa.:lol:Nawet bardzo koniecznie:loveu: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Annaa4']W czwartek ojciec jedzie do drukarki żeby je pociąć (mama wydrukowała w formacie A4 dwustronnie a więc jedna kartka to 4 ulotki) ogólnie będzie 800sztuk - do odebrania pewnie od piątku albo Gocław (u rodziców, ul Okulickiego- praktycznie cały dzień ) lub u mamy w pracy ( do 15 na saskiej przy kładce). W sobotę jestem u rodziców to mogę zabrać ulotki i w kolejnym tygodniu wysłać np. kurierem.[/QUOTE] To ja sie zglaszam po odbior do mamy,a konkretnie gdzie napisz na pw. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']nad KRS-em jest NIP - tuż pod nazwą fundacji podaję link do zakładki [URL]http://znajdki.pl/kontakt/[/URL] :eviltong::eviltong: Ula gdzie to jest napisane ? Ja nic nie wiem :shake:[/QUOTE] W opisie Dyzia na www,nie wiem kto to napisal,ale napisal nieprawde:mad: A nie mozna tego umiescic pod tym przesuwnym obrazkiem,zeby nie wchodzic w "kontakty",bo by po mojemu bylo prosciej.Pod tym obrazkiem tez jest slowo'' kontakt". ANNA4 moge odebrac ulotki i juz nawet wiem,gdzie moge polozyc. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']Ula, a tak na przyszłość - jakby zawieruszyły się dane fundacji to są na stronie w zakładce "kontakt":eviltong:[/QUOTE] w zakladce kontakt jest KRS i nr.konta NIP-u niet:eviltong: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
prosze zdjac ze strony www szczeniaki od Niny one juz maja domki :multi: i jeszcze jedno na watku Dyzia na [url]www.jest[/url] napisane,ze do Urzedu Gminy dzwonila wlascicielka,nie ona dzwonila tylko jej matka. bardzo prosze o sprostowanie i bardzo dziekuje.NIE OGLASZAMY DYZIA,to jest decyzja Joli. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='malagos']no komu, pomyśl? :diabloti: A miau jest wątek kotów cukrzycowych [URL]http://forum.miau.pl/viewforum.php?f=36[/URL][/QUOTE] Tak tylko zapytalam,czego sie zloscisz:eviltong:Wiedzialam:lol: dziekujemy:loveu: -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
UlaFeta replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Ja tez ostatnio bylam na wizycie p/a z Feta.Mozna sprawdzic reakcje domku na psa.:evil_lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='malagos']Mam jeszcze chwilkę czasu, by się wgryźć w ten 1 % i już wiem, komu dam swój procencik :)[/QUOTE] komu?:crazyeye: -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
UlaFeta replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Dunaj_']To w takim razie już mogę napisać - Max ma dom :) teraz kciuki potrzebne, żeby wszystko się dobrze poukładało, a mam przeczucie, że się ułoży:)[/QUOTE] Bo nie zalapalam,nasz MAX:crazyeye:Czy pisalas o swoim dozku?:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']Na stronie znajdkowej są zdjęcia i wieści od wielu psiaków, mi. jak Sasza gospodarzy w nowym domu i zdjęcia Lusi .......... a czy poznajecie kto to? :eviltong: [IMG]http://znajdki.pl/images/masza_tores_0.jpg[/IMG][/QUOTE] Ja wiem,:lol:sa u Mileny -
[quote name='Livka']Witamy wierną fankę naszego pięknookiego :bye: Aronek właśnie wraca ze spaceru :multi:, reszta kudłaczy śpi :sleep2:[/QUOTE] Spia,o tej porze?:crazyeye:Poznalam Aronka jak byl u nas,to i fanem jestem.Czytam te wasze wiesci,ale nie zawsze pisze. Powiem Ci w wielkiej tajemnicy;),ze widzialam zrzeczenie tych "wlascicieli"Aronka.Straszne,chorego psa zostawic.:diabloti:I pamietam walke Joli o niego.Nie wszystko bylo tu pisane,ale ja wiem.I dlatego jestem Wam ogromnie wdzieczna za TAKI DOMEK.Wielki szacun.:modla:
-
[quote name='Nikus']A ja melduję,że dziś Aronek miał znowu badania:) i tym razem wyniki są już w porządku:multi:- tzn ALT i AST w normie a ostatnio były przekroczone....Wszystko wskazuje na to,że organizm powoli zwalcza wszelkie skutki choroby-najważniejsze,że już bez wspomagania eselivem zaczęło wszystko funkcjonować:)Aronek jednak dalej profilaktycznie będzie na hepaticu aż się przekonamy,że ta poprawa to jest coś stabilnego:) Oczywiście dostaje do tego hepatica "wkładki"i cwaniak coraz bardziej tylko na nich się koncentruje:evil_lol: Poza tym jest przekochany i zawojował nas na całego-łącznie z naszym doktorkiem,który od razu dzwoni jak tylko zrobi wyniki badań,a robi je osobiście:multi: Buziaki dla wszystkich fanów Aronka:buzi:[/QUOTE] Dobre wiesci w nowym roku.Jako fanka Aronka przesylam buziaki dla Was i calej psiej gromady:calus: