Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Trafilam tu z bazarku.I bede zagladac.:lol:
  2. Parosku na plakacie jest zdjecie COFI. Cofi juz w nowym domku :multi: Mam do oddania na bazarek malutkie dzbanuszki.Cala moja kolekcje.Wysylka jak by co sie zajme.Ktos zainteresowany?
  3. [quote name='malagos']ale jest nadzieja, ze będzie panować nad wydalaniem?[/QUOTE Nadzieja umiera ostatnia.:shake:Bardzo,bardzo uczeni mowili tez, ze nie bedzie chodzic.:eviltong:A Franczeska lata.:multi:I bardzo bym chciala zobaczyc teraz ich miny.Bardzo.:eviltong:
  4. [quote name='kejciu']Albo gdyby trafiła może do kogoś na emeryturce co jest cały czas w domku i cały czas była by pod okiem:D[/QUOTE] Kasiu ja mysle,ze gdyby wyprowadzana byla czesto i regularnie to nie problem.Pinda by sie przystosowala.:lol:
  5. Mysle,ze jakby byla jednym psem w domu to by dalo rade to ogarnac.:lol:
  6. Zoja daj Joli wiecej wizytowek to sobie troche przygarne<img src="images/smilies/icon_lol.gif" border="0" alt="" title="" smilieid="23" class="inlineimg">
  7. [quote name='dziuniek']Na to trzeba czekać dwa lata. Ale nie uważacie, że to jakaś paranoja, że psy, które faktycznie powinny być "na utrzymaniu" gminy, są utrzymywane przez prywatne osoby i fundacje, które przecież nie mogą nastarczyć. Gdzie ma tu zastosowanie Ustawa???[/QUOTE] 1% podatku wplacamy na VIVE,bo udostepnia mam subkonto.Jak dostaniemy OPP to juz bedzie bezposrednio do nas.
  8. [quote name='dziuniek']Nie wiem, czy już pisałam, ale znajoma szkoła robi zbiórkę rzeczową na Znajdki, mam nadzieję, że trochę to pomoże, chociaż nie zaraz to będzie i nie pomoże w długu w lecznicy. No chyba że nauczyciele się dołożą finansowo, z czym w dzisiejszych czasach ciężko.[/QUOTE] DZIEKUJEMY:loveu::loveu::loveu:
  9. Ja tam nie poznaje:crazyeye:Podmieniliscie psa.:lol:
  10. [quote name='wawer']Tym razem z mojego bazarku nie będzie wiele pieniążków, ale... zawsze to coś :)[/QUOTE] DZIEKUJEMY:Rose:
  11. [quote name='Poker']Wysłałyśmy razem z Lucyną paczkę do p. Joli.Mam nadzieję ,że jej i psiakom coś się przyda.Powinna być już na miejscu.[/QUOTE] DZIEKUJEMY:iloveyou::iloveyou:
  12. [quote name='kejciu']nie mam maila :( skąd mam mieć?nie obsługuje już skrzynki mailowej znajdkowej :( a tam były wszystkie maile - więc może paula82 lub zoja - bo z tego co wiem one mają dostęp i obsługują maile przytuliskowe :)[/QUOTE] Szkoda:placz:to raczej marne szanse na jakies wiesci
  13. Kasiu jak masz e-maila to moze napisz do P.Agnieszki.Ja nie mam:shake:Sama jestem ciekawa.
  14. [quote name='bric-a-brac']Ja coś słyszałam, że chyba Mariusz coś wie... albo mi się pokręciło coś... Ale to jego trza by spytać na FB, mailu, tel.[/QUOTE] Do hoteliku w sobote pojechal TAJ.Mariusz z Dorota wzieli na siebie wszystkie koszty.Tyle wiem.
  15. Jak bylam w przytulisku to widzialam tego guza.:-(Nie wiadomo skad sie wzial.Myslalysmy z Jola,ze sie uderzyl,bo te gluty nie usiedza na miejscu.:evil_lol:Ten psiak to BOLEK.Lolek juz dawno grzeje pupcie w nowym domku
  16. Szukamy na wizyte p/a WESOLA.Ale jestem inteligentna:oops:
  17. Bardzo sie ciesze,ze Aronek juz zdrowy.I wiecie,ze WAS:iloveyou: Czekamy na fotki
  18. [quote name='kejciu']i ja zaglądam...ale widzę nic się nie dzieje :( na jaki hotelik zbierane są pieniądze?jaki miesięczny koszt?ile brakuje?[/QUOTE] Kasiu ja nic nie wiem:crazyeye:
  19. Dziewczyny ze Szczebrzeszyna szukaja kogos na zrobienie wizyty p/a.Ja nie znam nikogo z tamtych okolic,a sama nie pojade(za daleko)
  20. W takiej chwili nie wiem co napisac. Przykre.:-(
  21. [quote name='wawer']Zapraszam na mały bazarek na Znajdki :).[/QUOTE] dziekujemy:modla:
×
×
  • Create New...