-
Posts
6878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by edek
-
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
edek replied to efra's topic in Już w nowym domu
[quote name='maczekxp']zgadzam się, nie ma żadnego problemu:)[/QUOTE] Super dziękuję :) -
Widzę, że adopcja kotki poszła błyskawicznie.Bardzo się cieszę, ze kicia ma własny domek :). Czas na Negro :)
-
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
edek replied to efra's topic in Już w nowym domu
Ja proszę o przekazanie moje wpłaty na kolegę Irmy Irvinka . Biedakowi deklarujący się wykruszyli. maczekxp zgadzasz się ????? : [url]http://www.dogomania.pl/threads/204263-Stęskniony-Irvin-czeka-na-dom-w-hoteliku[/url]... -
Dixie i Pixie nie są pierwszymi psiakami z tego przytuliska pod opieką koosiek. Z tego co wiem oni nie sprzedają tych psów tylko je dają. Psy wcześniej są leczone , szczepione i sterylizowane jeżeli wiek pozwala. w tym przypadku nie wiem czy sunia będzie wysterylizowana. Są jeszcze jakieś szczeniaki, które trafia na giełdę razem z nią i jest tam sunia, która na pewno nie będzie wysterylizowana. Jak znajduje się DT dla zwierzaka z tego przytuliska to psiak jest objęty przez nich opieką weterynaryjną. Z tego co wiem to Dixiei i Pixie mają zapewnioną sterylkę za darmo. Mi najbardziej chodzi o to, że psy są wydawane osobą nie sprawdzonym. Już nawet niektóre lepsze schroniska robią wizyty po adopcyjne i wydaje mi się że tu powinno być tak samo. I wszystkie psy, które są wydawane powinny być wysterylizowane, jeżeli jest to szczeniorka to powinno być to sprawdzone..... Najlepiej gdyby koosiek wypowiedziała się jak to jest ????
-
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
edek replied to efra's topic in Już w nowym domu
[quote name='efra']Podliczyłam wszystko i zostało 4zł reszty, ale jeszcze Edek sprawdzi dla pewnosci. wpłaty na lipiec zostaną odesłane wpłacającym na dniach.Zadzwonie do Przebieczan i rozlicze hotelik.[/QUOTE] Po odesłaniu wpłat lipcowych zostanie 3,80zł -
[quote name='Marycha35']Dziękuje za zaproszenie:) Dziewczynki śliczne, oj oj, domków im trzeba!!! A ta bida na zdjęciu też do zabrania.....Co to za przytulisko, że z psiakami jak warzywami na targ jeździ??????[/QUOTE] Witaj, pewnie ta dziewczynka też do zabrania ale nie ma gdzie i za co ...... koosiek już ma za dużo psiaków. Nie wiem co to za przytulisko ....... jak dla mnie to jest świadome rozmnażanie psiaków, wiadomo, ze jak trafi na wieś to sterylki jej nie zrobią, działanie bez sensu jak dla mnie ....
-
Witam wszystkie Cioteczki, które przyszły na zaproszenie, bardzo bardzo dziękuję za wsparcie :loveu::loveu: ania shirley każda złotówka jest ważna wielkie dzięki :loveu::loveu: asiek.l-g jak plakaty są w poście 434 jak na niego klikniesz to otwiera się w nowej zakładce gotowy do wydruku dziękuję za pomoc :multi::multi: konto już rozsyłam :multi::multi: