Jump to content
Dogomania

edek

Members
  • Posts

    6878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edek

  1. Tak sobie pomyślałam, że przed wyadoptowaniem jej przydałoby się sunie wysterylizować :-(
  2. Tak szczerze to suki nie miałam i nie wiem jak się zachowuje w cieczce. Za to przeżyłam 3 rujki i miałam kilka tygodni nie przespanych. Mam nadzieję, że jakoś łagodnie ta cieczka przejdzie. A dlaczego niunia nie może przytyć ze względu na ten kręgosłup ??? Malizna z niej moje koty ważą więcej :(
  3. Ojej ale się narobiło. Jednym słowem po 15 września będzie wiadomo czy to wada wrodzona, czy jest to zmiana pourazowa. Mam nadzieję, że to nie ta wada wrodzona..... Bidule musiało to boleć. A sunia dostała jakiś lek na zatrzymanie cieczki, bo chyba coś takiego jest, czy musisz przeczekać ten okres ???? Pogłaszcz maliznę od Cioteczki.
  4. Nutusia Cioteczko kochana, nie trzymaj Nas w takiej niepewności :(
  5. Ja też zaglądam .....
  6. To bardzo się cieszę, że chłopaki dogadali się wreszcie, tylko szkoda, że nie mają domków. Teraz jestem w finansowym dołku, jak coś uciułam to wykupię im następne ogłoszenia.
  7. [quote name='koosiek']Nie no, powiedziałam, żeby zadzwoniła pod ten drugi nr... Może ta sunia będzie wystarczająco blabladorowata...[/QUOTE] To wyślij może smsa do tej drugiej osoby, żeby telefony w sprawie D&P odsyłała do Ciebie :(
  8. [quote name='koosiek']Ach, no i był telefon od pani, co to chciała tą białą sunię... Bo ona to chciałaby blabladora i czy to aby blablador jest...[/QUOTE] To podawaj ten drugi telefon........
  9. a jak ten dominator uspokoił się trochę ??? czy nadal nęka Ciapka i Liska ???
  10. To znaczy, że chłopak poczuł się jak w domu :)
  11. [B]Ellig, mgie[/B] bardzo dziękuję za ogłoszenia dla dziewczyn :loveu:
  12. [B]koosiek[/B] może skontaktuj się z tą osobą co zajmuje się adopcją tej białej suni. Jak ktoś zadzwoni do niej w sprawie D&P to niech poda Twój numer telefonu, a jak ktoś się będzie pytał o tą białą to podawaj ten drugi telefon. W wieku są podobnym i z charakteru też.
  13. [quote name='henikar']Narazie zapisuję.[/QUOTE] Witam serdecznie :)
  14. [quote name='koosiek']Jedyną alternatywą jest uśpienie szczeniaków...[/QUOTE] No niestety nie ma wyjścia :(. Sterylizować można tylko, że szczeniaki są usypiane :(
  15. Ja cały czas pamiętam o Ciapku i Lisku, nic się nie dzieje ??? nie było telefonów w sprawie chłopaków ???
  16. Co tam słychać u Homerka, mojego ulubieńca ???
  17. [quote name='kubuśpuchatek']Może trisza poda linki do ogłoszeń, chyba że wszyscy o tym biedaku zapomnieli. Czy był ktoś ostatnio w Przebieczanach i widział Biszkopta?[/QUOTE] Ciotki o nim na pewno nie zapomniały. Pewnie mają dużo pracy.
  18. [quote name='Kenny']ja nigdzie jego ogłoszeń nie mogę znaleźć ...[/QUOTE] Z tego co wiem to ogłoszenia były robione, tylko nie były wstawiane na wątek. Sporo psów jest wyadoptowanych przez allegro wyróżnione, dlatego się o to pytałam.
  19. [quote name='Ellig']Nie ma za co:) Jak tylko beda to dam znac:)[/QUOTE] jest, jest za co :)
  20. Ellig bardzo , bardzo dziękuje za ogłoszenia :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
  21. psiaki są w Łowiczu u Sylwiaso, w pierwszym poście są zrobione plakaty dziewczyn to możesz się upewnić, która to która :)
  22. Cioteczki wykupiłyście mu pakiecik ogłoszeniowy ??? allegro wyróżnione też by sie przydało :(. Z tego co pamiętam catangel robi 150 ogłoszeń chyba za 15zł, ale nie jestem pewna co do ceny :(
  23. Na starość też coś mu się należy. Ładnie się zaokrąglił, jest piękny :)
×
×
  • Create New...