Jump to content
Dogomania

edek

Members
  • Posts

    6878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edek

  1. [quote name='paulinken']To wyślij mi na PW wątki, gdzie jest tekst i zdjęcia.[/QUOTE] Dziękujemy :) :) :)
  2. [quote name='ocelot']A może być tak, że na tym bazarku zamówisz 2 pakiety dla psiaków z naszego schroniska? A ja wstawię zdjęcia i opis [url]http://www.dogomania.pl/threads/209565-42-og%C5%82oszenia-za-5-z%C5%82-CEL-uchronienie-do-schroniska-Blackyego-do-25-06-g.-20-%29[/url][/QUOTE] Już zamówiłam :)
  3. Super są ogłoszenia :). Ocelot wyślij mi na pw kwotę i konto do zapłaty. To teraz Wszyscy trzymamy kciukasy !!!!!!!!
  4. [B]Sylwiaso[/B] proszę o adres na pw, wyślę karmę dla dziewczynek :p
  5. Kenny dziękujemy za fotki :). Śliczna ta Nasza Irminka. Do twarzy jej w tym kolorku :).
  6. Wreszcie dotarłam, bardzo ładny psiak. Taki młody i już tyle wycierpiał. Miał wielkie szczęście, że trafił na weterynarza z powołania. Wielki szacunek dla całej ekipy z tej kliniki. :loveu:
  7. [quote name='mtf zalesie']czytam na watku miska ktory maial byc powieszony ze kosiek nie wplacila za niego pieniedzy zbieranych na ten cel na swoje konto i wobec tego nie wplacam tez nate psy- brak zaufania[/QUOTE] Nie wiedziałam o tym, bardzo mi przykro i rozumiem.
  8. [quote name='Hitoshi']Zapraszam na bazarek między innymi na dług psiaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/209783-Mega-bazarek-ciuchowy-na-5-cel%C3%B3w-cena-wyw.-5-z%C5%82-za-szt.-do-10-lipca-do-godz.-23-59?p=17096707#post17096707[/url][/QUOTE] Super dziękujemy :).
  9. Ale pięknoty :loveu:. Zadziory małe no..żeby starszych ustawiać, kto to słyszał :mad::diabloti:. Dziękuję za fotki :)
  10. Super wiadomości mam nadzieję, że chłopak w miarę szybko się przekona do człowieka :)
  11. Czy nadal chodzi tak jak by go bolało ???
  12. [quote name='Trisza']Dziewczyny, które zawiozły Homerka do Przebieczan mają kontakt z Hotelikiem..Czy Anula nie miała go zabrac pod koniec maja?....[/QUOTE] Z tego co pisała Anula wynikły pewne problemy....w związku z tym opłaciła hotelik.
  13. Ale Nas tu mało :-( Kto da 5-ka ?????
  14. [quote name='dreag']Halo, halo, jest tu ktoś:cry:???[/QUOTE] Ja jestem, musisz dalej wysyłać zaproszenia na pw. Tylko napisz, ze został już pobity i poluje na niego hycel może więcej osób zajrzy :shake:
  15. JA o Nim pamiętam tylko co tu pisać ???. Niestety żadne z Nas nie może wziąć odpowiedzialności za kolejne zwierzę, szkoda go ale cóż zrobić :(. W zebranie pełnej kwoty deklaracji też nie wierzę, a po za tym często jest tak, ze potem część osób się wycofuje i trzeba samemu dokładać. Mogę mieć nadzieję, że ktoś go zauważy on tak lgnie do człowieka.
  16. [quote name='Szarotka']No chyba bez rozsylania sie nie obejdzie .......... mowie o dodatkowym bo juz byly rozsylane...[/QUOTE] Ja rozsyłałam, teraz rozsyłam ten wątek ogólny, bo praktycznie wszystkie toną w długach :(
  17. [quote name='Selenga']Cegiełkowe allegro na podopiecznych koosiek: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1673649937[/URL][/QUOTE] Bardzo bardzo serdecznie dziękuję za allegro :) Kajka ma juz dom koosiek nie zdążyła przenieść szczeniorki do wyadotpowanych :)
  18. [quote name='Marycha35']Jestem i ja, dzięki za zaproszenie. Porozsyłam wątek:)[/QUOTE] Dziękuję bardzo :)
  19. [quote name='edek']Zapraszam także na wydarzenie FB, proszę udostępniać znajomym im Nas więcej tym większe szanse na pomoc: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=126554100757312[/url][/QUOTE] [B] koosiek wstaw ten link do 1 postu [/B]
  20. Zapraszam także na wydarzenie FB, proszę udostępniać znajomym im Nas więcej tym większe szanse na pomoc: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=126554100757312[/url]
  21. [quote name='Havanka']Witam i ja. Ze swej strony oferuję pomoc w ogłaszaniu na kilkunastu portalach, ale dopiero od niedzieli. Najpierw muszę zrobić obiecane wcześniej ogłoszenia. Ale wrócę na pewno. Zapisuje ![/QUOTE] Witam :p serdecznie dziękuję za pomoc ;)
  22. Biedny piesek. Mam nadzieję, że nie zrobią mu krzywdy :placz:
×
×
  • Create New...