-
Posts
6878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by edek
-
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
edek replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']A może być tak, że na tym bazarku zamówisz 2 pakiety dla psiaków z naszego schroniska? A ja wstawię zdjęcia i opis [url]http://www.dogomania.pl/threads/209565-42-og%C5%82oszenia-za-5-z%C5%82-CEL-uchronienie-do-schroniska-Blackyego-do-25-06-g.-20-%29[/url][/QUOTE] Już zamówiłam :) -
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
edek replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
Super są ogłoszenia :). Ocelot wyślij mi na pw kwotę i konto do zapłaty. To teraz Wszyscy trzymamy kciukasy !!!!!!!! -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
edek replied to efra's topic in Już w nowym domu
Kenny dziękujemy za fotki :). Śliczna ta Nasza Irminka. Do twarzy jej w tym kolorku :). -
Hugo w PDT uczy się życia z człowiekiem, Boss ma dom
edek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']czytam na watku miska ktory maial byc powieszony ze kosiek nie wplacila za niego pieniedzy zbieranych na ten cel na swoje konto i wobec tego nie wplacam tez nate psy- brak zaufania[/QUOTE] Nie wiedziałam o tym, bardzo mi przykro i rozumiem. -
Piętnaście psiaków szuka domów, ponad 4 tys. zł długów!
edek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hitoshi']Zapraszam na bazarek między innymi na dług psiaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/209783-Mega-bazarek-ciuchowy-na-5-cel%C3%B3w-cena-wyw.-5-z%C5%82-za-szt.-do-10-lipca-do-godz.-23-59?p=17096707#post17096707[/url][/QUOTE] Super dziękujemy :). -
Piętnaście psiaków szuka domów, ponad 4 tys. zł długów!
edek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy :) -
Super wiadomości mam nadzieję, że chłopak w miarę szybko się przekona do człowieka :)
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
edek replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Czy nadal chodzi tak jak by go bolało ??? -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
edek replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Trisza']Dziewczyny, które zawiozły Homerka do Przebieczan mają kontakt z Hotelikiem..Czy Anula nie miała go zabrac pod koniec maja?....[/QUOTE] Z tego co pisała Anula wynikły pewne problemy....w związku z tym opłaciła hotelik. -
Piętnaście psiaków szuka domów, ponad 4 tys. zł długów!
edek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Ale Nas tu mało :-( Kto da 5-ka ????? -
Piętnaście psiaków szuka domów, ponad 4 tys. zł długów!
edek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy serdecznie :) -
[quote name='dreag']Halo, halo, jest tu ktoś:cry:???[/QUOTE] Ja jestem, musisz dalej wysyłać zaproszenia na pw. Tylko napisz, ze został już pobity i poluje na niego hycel może więcej osób zajrzy :shake:
-
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
edek replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
JA o Nim pamiętam tylko co tu pisać ???. Niestety żadne z Nas nie może wziąć odpowiedzialności za kolejne zwierzę, szkoda go ale cóż zrobić :(. W zebranie pełnej kwoty deklaracji też nie wierzę, a po za tym często jest tak, ze potem część osób się wycofuje i trzeba samemu dokładać. Mogę mieć nadzieję, że ktoś go zauważy on tak lgnie do człowieka. -
Hugo w PDT uczy się życia z człowiekiem, Boss ma dom
edek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']No chyba bez rozsylania sie nie obejdzie .......... mowie o dodatkowym bo juz byly rozsylane...[/QUOTE] Ja rozsyłałam, teraz rozsyłam ten wątek ogólny, bo praktycznie wszystkie toną w długach :( -
Piętnaście psiaków szuka domów, ponad 4 tys. zł długów!
edek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selenga']Cegiełkowe allegro na podopiecznych koosiek: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1673649937[/URL][/QUOTE] Bardzo bardzo serdecznie dziękuję za allegro :) Kajka ma juz dom koosiek nie zdążyła przenieść szczeniorki do wyadotpowanych :) -
Piętnaście psiaków szuka domów, ponad 4 tys. zł długów!
edek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Jestem i ja, dzięki za zaproszenie. Porozsyłam wątek:)[/QUOTE] Dziękuję bardzo :) -
Piętnaście psiaków szuka domów, ponad 4 tys. zł długów!
edek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']Zapraszam także na wydarzenie FB, proszę udostępniać znajomym im Nas więcej tym większe szanse na pomoc: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=126554100757312[/url][/QUOTE] [B] koosiek wstaw ten link do 1 postu [/B] -
Piętnaście psiaków szuka domów, ponad 4 tys. zł długów!
edek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Zapraszam także na wydarzenie FB, proszę udostępniać znajomym im Nas więcej tym większe szanse na pomoc: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=126554100757312[/url] -
Piętnaście psiaków szuka domów, ponad 4 tys. zł długów!
edek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Havanka']Witam i ja. Ze swej strony oferuję pomoc w ogłaszaniu na kilkunastu portalach, ale dopiero od niedzieli. Najpierw muszę zrobić obiecane wcześniej ogłoszenia. Ale wrócę na pewno. Zapisuje ![/QUOTE] Witam :p serdecznie dziękuję za pomoc ;) -
Biedny piesek. Mam nadzieję, że nie zrobią mu krzywdy :placz: