-
Posts
6878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by edek
-
Kochana jest ta Ciotka, która wzięła Kaje do hoteliku :loveu::loveu::loveu: A możesz jeszcze napisać co się dzieje z Rutką i tą malizną na następnym zdjęciu ???? beka mam nadzieje, że TZ przejdzie :roll:. Jak dzwonię do męża i mówię, ze jest problem lub mam sprawę to od razu słyszę nie nic nie bierzemy na DT...... A sam sprowadził do domu naszą ostatnią kotkę hihihih
-
Witajcie jestem na zaproszenie wujaszka :p Piękna dziewczynka, bardzo wyładniała i ten kochany pycholek :loveu:. Bardzo podobna do Irminki :cool3: oby jej się tak samo poszczęściło :loveu:
-
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
edek replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
[quote name='KatiKorej']Niestety za mało podobny do ich poprzedniej suni. Szkoda psiaka, podobny do mojego Miska.[/QUOTE] Szkoda, że się nie udało. Najważniejsze, że Badi teraz jest bezpieczny i szczęśliwy :) -
To trzymam kciuki za dziewczynkę. Mam nadzieje, ze fundacja zajmie się sunią. Strasznie się przestraszyłam jak napisałaś o jakimś facecie. Troszkę mnie uspokoiłaś. Przepraszam, ze tak dopytuje i męczę, do tej pory tamta sunia leży mi na sercu. A Kropeczka też ścisnęła mnie za serducho i życzę jej jak najlepiej i bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki za nią.
-
Trzymam bardzo mocno kciuki za sunię, mam nadzieję, że uda się jej pomóc. Bardzo mi przypomina sunię z innego wątku gdzie pomoc nadeszła za późno, nie wiadomo gdzie teraz jest i co się z nią dzieje....... :-(. Jenny19 a może ta sąsiadka wzięła by sunie na dt ??? na karmę uda się zebrać pieniążki taka kruszynka wiele nie je :(
-
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
edek replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
Jeżeli chodzi o Badiego z mojego banerka to ma 10 lat i jest niewidomy :( . Ma jechać do okulisty żeby stwierdzić czy to jest ślepota w 100% i czy można mu jakoś pomóc. -
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
edek replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
KatiKorej dziękuję za spacerek z Ciapkiem i za pamięć. -
[quote name='Trisza']I cisza,,,Siedzi sam,,,,:((.Irminka juz w domku, Homerek biega szczęśliwy u Czarodziejki..A Biszkopcika nikt nie chce,.,,,,,,[/QUOTE] Może chłopak musi jeszcze poczekać na swojego ludzia :(
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
edek replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Kochany Homerek :) dziękujemy Czarodziejko :) -
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
edek replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ale tutaj cisza, co słychać u kochanej kleptomanki ??? -
Mam nadzieję, że chłopakowi niedługo się poszczęści :)
-
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
edek replied to efra's topic in Już w nowym domu
Nie zapomnijcie o wygłaskaniu jej od Nas i o fotkach dla Cioteczek :) -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
edek replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że Homerek jest już w raju. Dziękuje Anulo, że się nim zaopiekowałaś, wiele nocy miałam nie przespanych, bardzo się o niego martwiłam jak siedział w tym azylu. Wielkie, wielkie dzięki. Mam nadzieję, że właściciel samochodu nie zdenerwował się na Homerka. Proszę podziękuj bardzo za pomoc. Czarodziejko jesteś wielka. Podziwiam to co robisz dla tych staruszków. Jak będziesz robiła ten bazarek na leki dla staruszków to wklejaj link na wątek, TZ za zakupy na dogo mnie nie podlicza tak skrupulatnie :) Głaski dla Homerka.