Jump to content
Dogomania

edek

Members
  • Posts

    6878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edek

  1. [quote name='ladySwallow'] Wydarzenie mogę zrobić, tylko obawiam się jednego - zamiast pomagać psu, wszyscy skupią się na tym, że pogryzł go inny pies w schronisku... Poza tym - mały mamy zwykle odzew z wydarzeń...[/QUOTE] Fakt, wiele osób nie wie jakie są realia w niektórych schroniskach czyt. mordowniach. Cóż do niedawna ja żyłam sobie w błogiej nieświadomości, dopóki nie wlazłam na dogo. DT nie mogę dać :(
  2. Może ktoś by mógł zrobić wydarzenie na FB, czasami udaje sie znaleźć w ten sposób DT, tym bardziej, że sytuacja jest kiepska :(
  3. Jaka bieda kochana, cała w ranach, tylko ryczeć się chce z bezsilności :( A bierzecie jakiś inny hotelik pod uwagę ???? Czy czekacie na miejsce w tym sprawdzonym ??? Może gdyby już był hotelik to jakoś udałoby się zebrać deklaracje :(
  4. mgie dziękuję za pomoc ze zdjęciami :)
  5. [quote name='Nutusia']Edek, wyślij mi zdjęcia i opisy do fantów bazarkowych na maila, proszę :)[/QUOTE] nie mam do Ciebie mejla podeślij mi na pw :)
  6. [quote name='maczekxp']dzięki za zaproszenie:) mogę wpłacać do grudnia po 20 zł/m-c, przelewy bedą szły po 10-tym kazdego miesiąca. proszę o dene do przelewów:)[/QUOTE] koosiek proszę uzupełnij to w pierwszym poście.
  7. wawer dziękujemy za wsparcie finansowe dla psiaków :loveu:
  8. No ładnie wygodnicka nie ma co.
  9. [quote name='Nutusia']Nie wiem jak działa zbiorowe. Boję się tylko, żeby ludzie nie zakładali z góry, że dziewczyny maja iść do adopcji razem... Cholera, niedouczona jestem w tym temacie :( 50 zł za gumtree jest na miesiąc wyróżnienia. Koosiek, czy możesz wstawić listę portali, na których ogłaszasz P&D? Za chwilę będą ogłoszenia z pakietu zasponsorowanego przez Ellig...[/QUOTE] No właśnie też sobie tak pomyślałam o tym dwupaku :(
  10. koosiek proszę napisz mi dokładnie ile kosztuje wyróżnienie allegro, gumtree i tablica.pl [B]na miesiąc na łepka[/B] ok.
  11. [quote name='aganela']a nie myślałyście też o wyróżnieniu na tablica.pl ? ja uważam ,że w tak kiepskiej sytuacji finansowej lepiej im zrobić zbiorowe gumetree,[/QUOTE] a ile ono kosztuje orientujesz się ???
  12. Allegro im robiła koosiek wyróżnione i jest 13,40 zł za łepka na dwa tygodnie. I z tego co się orientuję to teraz dziewczyny mają wyróżnione to allegro. Nie wiem jeszcze jak z gumtree. Wiem, ze jest drogie. Jak uważacie lepiej żeby miały jako single, czy mogą być w gumtree razem ogłaszane ???
  13. [quote name='Nutusia']Tak, gumtree 50 zł, allegro coś około 12-15 zł. I wbrew pozorom nie są to małe koszty, biorąc pod uwagę, że czas szybko leci i wciąż trzeba odnawiać :([/QUOTE] A na jaki okres wyróżnienia na miesiąc czy dwa tygodnie ??? I rozumiem, że na łepka tak???
  14. Santiono dziękuję za fanty teraz się dopatrzyłam :oops::loveu::loveu:
  15. koosiek ja wiem, ze jest wiele wątków gdzie psiak jest zadłużony w hoteliku. Musisz jednak brać pod uwagę, że niektóre hotele są formą dodatkową do zarobku, a niektóre jedynym źródłem zarobku dla danej osoby. Nie każdy hotelik stać na to, żeby karmić psa za swoje, czy długo czekać na pieniądze, bo jakby nie było z czegoś trzeba żyć. Ja osobiście nie zdecydowałabym się na umieszczenie psa w hotelu, za którego nie mogę zapłacić. Ty obecnie masz osiem psów w hotelach czy dt i wszystkie są w długach. Nie oceniam Cię zrobiłaś co Ci serce kazało ok, ale co dalej. Często piszesz, że nie masz czasu na zrobienie bazarku, czy na wysłanie fantów bo pocztę masz nie po drodze. To powiedz mi jak chcesz pokryć długi. Z tego co pisałaś to nie pracujesz. Jak masz fanty to trzeba przysiąść zrobić bazarek, szybko go zamknąć i wysłać fanty i mieć to z głowy. Umiesz robić bazarki ogłoszeniowe super, gdybym ja umiała robić ogłoszenia to bym zarwała kilka nocy i taki zrobiła, żeby mieć chociaż na ogłoszenia dla dziewczyn. Twój ostatni bazarek ogłoszeniowy lekko mówiąc nie wypalił. Uwierz mi ja też nie mam czasu. Mam masę problemów. Ale jakoś staram sie zorganizować czas na przeszukanie mieszkania za fantami, na zrobienie zdjęć i opisanie. Codziennie wysyłam przynajmniej 30 pw z zaproszeniem jak mam więcej czasu to więcej. Z tego co widzę to te pieniążki co wpłynęły są od osób, które zapraszałam na wątek. Musisz sie ogarnąć i lepiej organizować czas. Takie jest moje zdanie. I tyle w temacie.
  16. Ojej miałam co poczytać :crazyeye: też uważam, ze ogłoszenia są teraz najważniejsze, bez nich dziewczyny nie znajdą domku, a dług w hoteliku będzie dalej rósł. Czy orientujecie się ile kosztuje miesięczne wyróżnienie allegro i gumeetre ??? I czy lepiej takie wyróżnienie robić oddzielnie czy razem dla obu???? Nutusia nie ma za co przepraszać, taka jest prawda, nie jest u mnie za wesoło :(. Bardzo się cieszę, że paczka dotarła :) . W tym drewnianym stojaczku na biurku w szufladce jest jeszcze wkitrana biżuteria. Wiem trochę jest misz maszu, ale wygrzebałam wszystko co leży i nie jest używane lub użyłam raz. Sylwiaso bardzo mi przykro, że nie udało się zebrać jeszcze pieniążków za lipiec a tu już prawie koniec sierpnia. Mam nadzieję, że nie zabraknie Ci cierpliwości :( Wszystkim Cioteczką, które odpowiedziały na moje pw i wpłaciły pieniążki serdecznie dziękuję. Nutusiu i Ellig bardzo dziękuje za pomoc :loveu::loveu:
  17. Ale się uśmiałam z rana, fajnie czytać takie wieści :)
  18. Normalnie wierzyć się nie chce, taki piękny psiak i nie ma telefonów :mad::mad::mad::mad:
  19. Witaj słoneczko :) przesyłam wirtualne całuski w nochal :)
  20. [B]Gonia13, Agat21[/B] dziękuję kochane Cioteczki za pieniążki dla dziewczynek :)
  21. Kurczę może Pan się jeszcze odezwie, może musi jeszcze to przemyśleć :razz:
  22. To może z potencjalnym domem podpisać umowę adopcyjną i zobowiązać do sterylizacji i tego przypilnować ????
  23. Powodzenia malutka !!!!!
  24. Ręce mi opadają :shake: . Dziewczyny nie są niczemu winne, to im pomagam. Mam nadzieje, ze Cioteczki do których wysyłam zaproszenia na pw będą myślały tak jak ja :oops:.
×
×
  • Create New...