-
Posts
6878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by edek
-
Niegdyś gryziona Lalka - dziś szczęśliwa Lola w swoim domu stałym!
edek replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow'] Wydarzenie mogę zrobić, tylko obawiam się jednego - zamiast pomagać psu, wszyscy skupią się na tym, że pogryzł go inny pies w schronisku... Poza tym - mały mamy zwykle odzew z wydarzeń...[/QUOTE] Fakt, wiele osób nie wie jakie są realia w niektórych schroniskach czyt. mordowniach. Cóż do niedawna ja żyłam sobie w błogiej nieświadomości, dopóki nie wlazłam na dogo. DT nie mogę dać :( -
Niegdyś gryziona Lalka - dziś szczęśliwa Lola w swoim domu stałym!
edek replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Może ktoś by mógł zrobić wydarzenie na FB, czasami udaje sie znaleźć w ten sposób DT, tym bardziej, że sytuacja jest kiepska :( -
Niegdyś gryziona Lalka - dziś szczęśliwa Lola w swoim domu stałym!
edek replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Jaka bieda kochana, cała w ranach, tylko ryczeć się chce z bezsilności :( A bierzecie jakiś inny hotelik pod uwagę ???? Czy czekacie na miejsce w tym sprawdzonym ??? Może gdyby już był hotelik to jakoś udałoby się zebrać deklaracje :( -
No ładnie wygodnicka nie ma co.
-
[quote name='Nutusia']Nie wiem jak działa zbiorowe. Boję się tylko, żeby ludzie nie zakładali z góry, że dziewczyny maja iść do adopcji razem... Cholera, niedouczona jestem w tym temacie :( 50 zł za gumtree jest na miesiąc wyróżnienia. Koosiek, czy możesz wstawić listę portali, na których ogłaszasz P&D? Za chwilę będą ogłoszenia z pakietu zasponsorowanego przez Ellig...[/QUOTE] No właśnie też sobie tak pomyślałam o tym dwupaku :(
-
koosiek ja wiem, ze jest wiele wątków gdzie psiak jest zadłużony w hoteliku. Musisz jednak brać pod uwagę, że niektóre hotele są formą dodatkową do zarobku, a niektóre jedynym źródłem zarobku dla danej osoby. Nie każdy hotelik stać na to, żeby karmić psa za swoje, czy długo czekać na pieniądze, bo jakby nie było z czegoś trzeba żyć. Ja osobiście nie zdecydowałabym się na umieszczenie psa w hotelu, za którego nie mogę zapłacić. Ty obecnie masz osiem psów w hotelach czy dt i wszystkie są w długach. Nie oceniam Cię zrobiłaś co Ci serce kazało ok, ale co dalej. Często piszesz, że nie masz czasu na zrobienie bazarku, czy na wysłanie fantów bo pocztę masz nie po drodze. To powiedz mi jak chcesz pokryć długi. Z tego co pisałaś to nie pracujesz. Jak masz fanty to trzeba przysiąść zrobić bazarek, szybko go zamknąć i wysłać fanty i mieć to z głowy. Umiesz robić bazarki ogłoszeniowe super, gdybym ja umiała robić ogłoszenia to bym zarwała kilka nocy i taki zrobiła, żeby mieć chociaż na ogłoszenia dla dziewczyn. Twój ostatni bazarek ogłoszeniowy lekko mówiąc nie wypalił. Uwierz mi ja też nie mam czasu. Mam masę problemów. Ale jakoś staram sie zorganizować czas na przeszukanie mieszkania za fantami, na zrobienie zdjęć i opisanie. Codziennie wysyłam przynajmniej 30 pw z zaproszeniem jak mam więcej czasu to więcej. Z tego co widzę to te pieniążki co wpłynęły są od osób, które zapraszałam na wątek. Musisz sie ogarnąć i lepiej organizować czas. Takie jest moje zdanie. I tyle w temacie.
-
Ojej miałam co poczytać :crazyeye: też uważam, ze ogłoszenia są teraz najważniejsze, bez nich dziewczyny nie znajdą domku, a dług w hoteliku będzie dalej rósł. Czy orientujecie się ile kosztuje miesięczne wyróżnienie allegro i gumeetre ??? I czy lepiej takie wyróżnienie robić oddzielnie czy razem dla obu???? Nutusia nie ma za co przepraszać, taka jest prawda, nie jest u mnie za wesoło :(. Bardzo się cieszę, że paczka dotarła :) . W tym drewnianym stojaczku na biurku w szufladce jest jeszcze wkitrana biżuteria. Wiem trochę jest misz maszu, ale wygrzebałam wszystko co leży i nie jest używane lub użyłam raz. Sylwiaso bardzo mi przykro, że nie udało się zebrać jeszcze pieniążków za lipiec a tu już prawie koniec sierpnia. Mam nadzieję, że nie zabraknie Ci cierpliwości :( Wszystkim Cioteczką, które odpowiedziały na moje pw i wpłaciły pieniążki serdecznie dziękuję. Nutusiu i Ellig bardzo dziękuje za pomoc :loveu::loveu:
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
edek replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Ale się uśmiałam z rana, fajnie czytać takie wieści :) -
Zaniedbana Elza - już nie grozi jej schron MA SWÓJ DOMEK :) :) :)
edek replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
To na razie trzymamy kciuki !!!! -
Normalnie wierzyć się nie chce, taki piękny psiak i nie ma telefonów :mad::mad::mad::mad:
-
Witaj słoneczko :) przesyłam wirtualne całuski w nochal :)
-
Zaniedbana Elza - już nie grozi jej schron MA SWÓJ DOMEK :) :) :)
edek replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
To może z potencjalnym domem podpisać umowę adopcyjną i zobowiązać do sterylizacji i tego przypilnować ???? -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
edek replied to efra's topic in Już w nowym domu
Powodzenia malutka !!!!!