-
Posts
6878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by edek
-
[quote name='Aleksandra95']ehh.. są coraz starsze.. :(:( 18.08 jest pod sejmem jakiś protest co do ustawy do zwierząt może z niuniami pojechać ? :roll:[/QUOTE] Wydaje mi się, ze za bardzo by się stresowały. Jak chodziłam z nimi na spacerki i raz większa rodzinka się zatrzymała je oglądać to zaczęły ich obszczekiwać i nawet pogłaskać się nie dały :(
-
Więc tak koszt hoteliku to 400zł + karma, karmę ja kupuję i wysyłam. W zeszłym miesiącu jedna kochana Cioteczka złożyła deklarację stałą na 20zł. Dziewczynki miały wykupiony pakiet ogłoszeń przeze mnie i wstawiłam na wątku. Teraz jedna Cioteczka zamówiła dla nich nowy pakiecik z nowymi fotkami. Mają wyróżnione allegro. W zeszłym miesiącu dodatkowo miały wyróżnione gumetre i moruska. Jeździłam i obklejałam okolice plakatami, w Warszawie też jest witryna z ich zdjęciami. Na prawdę nie wiem dlaczego nic w ich sprawie się nie dzieje. Jeśli chodzi o bazarki to w przyszłym tygodniu będzie wystawiony z fantami. Myślałam też o bazarku cegiełkowym z dyplomami. Koosiek ma popróbować obrobić te zdjęcia. Nie wiedziałam, że na FB wydarzenie jest na jakiś konkretny czas . Czy ktoś mógłby zrobić dziewczynką nowe wydarzenie????
-
Wygląda na bardzo delikatną panienkę, jest śliczna :)
-
bidula kochana :(
-
Ja też bardzo długo nie mogłam odżałować tego psiaka :( Fakt bez wolontariatu i braku reklamy jest ciężko :(
-
tripti to kopiuj wklej tych zdjęć nie dział już próbowałam, miałam dwie instrukcje do wstawiania zdjęć i jakoś mi to nie idzie, jestem oporna na taką wiedzę. koosiek ma doświadczenie i szybko zmontuje bazarek cegiełkowy, ja będę zapraszać reklamować i wysyłać konto nie ma problemu i pisałam o tym koosiek. Teraz sama robię zdjęcia fantom i ich opisy na bazarek dla dziewczynek. Też będę na niego zapraszać i mogę wysyłać nr konta, Nutusia po zakończeniu bazarku będzie je wysyłać. Bardziej pomóc nie umiem.
-
Podnoszę :(