Jump to content
Dogomania

edek

Members
  • Posts

    6878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edek

  1. [quote name='Figafiga']Witam serdecznie!!Zdjęcia są, właśnie obrabiam i wyhostuje i dziś na bank będą ;-) sunie prześliczne, przeradosne!!! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/146/dsc1313c.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/549/dsc1313c.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Np tą fotkę :)
  2. [quote name='aganela']Podnosze,można zrobić bazarek cegiełkowy,że np.każdy kto wpłaci otrzyma dyplom darczyńcy,zdjęcie psiej łapki,otrzyma jakiś przepis kulinarny,pomysłów mnóstwo,tylko pomyślcie,[/QUOTE] A może dyplom darczyńcy z ładnie wykadrowanym zdjęciem pychola z Dixi i Pixie, koosiek dłabyś radę coś takiego zrobić????
  3. Sunia piękna, na tych fotkach nic nie wskazuje, żeby miała problem z kręgosłupem. Biedna maleńka. U Nutusi będzie miała jak w niebie :) i pewnie szybko domku nie będzie szukała.
  4. W grudniu natknęłam się na psiaka szkielecika z ranną łapką i Wy jako jedyna organizacja zaoferowaliście mi pomóc :p. Co prawda nie udało się mu pomóc, bo chłopak znikną. Szukałam go potem, jeździłam samochodem, ale nie udało mi się go odnaleźć :-(. Ale sam fakt chęci pomocy dla mnie bardzo dużo znaczy :p reszta fundacji i orgnaizacji do których dzwoniłam zbyła mnie i nawet w jednej powiedziano mi, że mogę go umieścić w hoteliku za 300zł miesięcznie + karma :crazyeye:. Wtedy nie byłam na dogo i cóż taka kwota dla moje budżetu była nie realna do udźwignięcia :oops:.
  5. Witam serdecznie podnoszę wątek :) Naprawdę warto pomagać tej fundacji :p
  6. pumcia02 właśnie sobie skojarzyłam z kąt znam tą fundację idę na Wasz wątek :)
  7. Podnoszę może ktoś zauważy :( . Błagam o pomoc dla maleńkiej, zaraz będą maleństwa, a te noce są ostatnio takie zimne :(. Szlak mnie trafi czując taką bezradność :(
  8. A jaki byłby koszt przetrzymania jej w lecznicy ???? Może uda się uzbierać na te 10 dni ?????
  9. [quote name='Nutusia']A byłaby możliwość, żebyś Ty albo Twój Mąż odebrali ode mnie fanty w Wwie do czwartku?... Bo może lepiej, żebym przekazała fanty niż żebyśmy wystawiały dwa osobne bazarki?[/QUOTE] Ja nie dam rady nie wiem jak mój TZ a w jakich godzinach ????
  10. To rzeczywiście może dwa oddzielne zrobić i już :roll:
  11. Mam obrazek, ramkę, pokrowce do tel, jakiś cień do powiek, coś z biżuterii raczej drobniejsze przedmiotu muszę jeszcze przejrzeć torebki też coś znajdę
  12. [quote name='koosiek']Też nie mam pomysłu... Kiedyś próbowałam z dyplomami jak na allegro, ale prawie nic nie poszło... Nutusia, jeśli powysyłasz, mogę wystawić, bo z wysyłką mam największe problemy...[/QUOTE] Ja już kilka fantów też znalazłam i jeszcze mam jedno miejsce do przejrzenia, też mogę porobić zdjęcia z opisem. Tylko co wtedy gdy ktoś zakupi coś o de mnie i coś od Nutusi ??? musiałyby iść dwie paczki lub dwa oddzielne bazarki trzeba byłoby zrobić ????
  13. [quote name='aganela']to spróbujcie zrobić bazarki typu cegełki? Są wśród obecnych teraz bazarków różne fajne pomysły![/QUOTE] Ja do osób pomysłowych nie na leże :( jest tu strasznie mało osób nikt nie zagląda .........wątek umarł
  14. [quote name='aganela']jestem na zaproszenie,niestety nie mogę pomóc finansowo ,jedynie podniosę, nie robiliście jakiś bazarków,lub coś innego ,żeby spróbować zebrać pięniądze...?..[/QUOTE] aganela witaj :) kilka Cioteczek miało wysłać do koosiek fanty na bazarek ale nie wiem czy zostały wysłane.
  15. [quote name='sleepingbyday']??? co robimy!??!?![/QUOTE] Jak dla mnie podstawą jest szukanie deklaracji i zapewnianie psom co miesiąc wyżywienia. Rozumiem człowieka, ze się denerwuje ma na utrzymaniu nie swoje psy...... Wiem,że uzbieranie 350zł miesięcznie to nie lada wyzwanie, jest tu trochę Cioteczek trzeba wysyłać pw i prosić o kasę.
  16. [quote name='sylwiaso']Ja mam tylko jedno pytanie!kiedy będzie uregulowany mój dług za dziewczynki!!![/QUOTE] Czy któraś z Cioteczek miałaby troszkę czasu na powysyłanie pw z prośbą o pieniążki ?????:roll:
  17. Ja też trzymam kciukasy !!!!!
  18. Dla mnie to też jest dziwne przecież szczeniaki zazwyczaj szybko znajdują domki, może ludzie ich nie chcą bo to dziewczyny i jak by nie było sterylka kosztuje. Już sama nie wiem załamka............ Na FB jestem zapraszałam ludzi ale nie są najwidoczniej zwierzolubni :-(
  19. Może trzeba się zastanowić nad kastracją to często uspokaja psiaki.
  20. Ale super wiadomości :p trzymam bardzo mocno kciukasy za Lunetkę :razz::razz:
  21. Kochane dziewczynki kiedy wy wreszcie znajdziecie domek :(
  22. Cudowne informacje !!! bardzo się cieszę, że się udało :) . Powodzenia malutka :)
×
×
  • Create New...