-
Posts
6878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by edek
-
[quote name='aganela']Podnosze,można zrobić bazarek cegiełkowy,że np.każdy kto wpłaci otrzyma dyplom darczyńcy,zdjęcie psiej łapki,otrzyma jakiś przepis kulinarny,pomysłów mnóstwo,tylko pomyślcie,[/QUOTE] A może dyplom darczyńcy z ładnie wykadrowanym zdjęciem pychola z Dixi i Pixie, koosiek dłabyś radę coś takiego zrobić????
-
Sunia piękna, na tych fotkach nic nie wskazuje, żeby miała problem z kręgosłupem. Biedna maleńka. U Nutusi będzie miała jak w niebie :) i pewnie szybko domku nie będzie szukała.
-
W grudniu natknęłam się na psiaka szkielecika z ranną łapką i Wy jako jedyna organizacja zaoferowaliście mi pomóc :p. Co prawda nie udało się mu pomóc, bo chłopak znikną. Szukałam go potem, jeździłam samochodem, ale nie udało mi się go odnaleźć :-(. Ale sam fakt chęci pomocy dla mnie bardzo dużo znaczy :p reszta fundacji i orgnaizacji do których dzwoniłam zbyła mnie i nawet w jednej powiedziano mi, że mogę go umieścić w hoteliku za 300zł miesięcznie + karma :crazyeye:. Wtedy nie byłam na dogo i cóż taka kwota dla moje budżetu była nie realna do udźwignięcia :oops:.
-
Witam serdecznie podnoszę wątek :) Naprawdę warto pomagać tej fundacji :p
-
pumcia02 właśnie sobie skojarzyłam z kąt znam tą fundację idę na Wasz wątek :)
-
Podnoszę może ktoś zauważy :( . Błagam o pomoc dla maleńkiej, zaraz będą maleństwa, a te noce są ostatnio takie zimne :(. Szlak mnie trafi czując taką bezradność :(
-
A jaki byłby koszt przetrzymania jej w lecznicy ???? Może uda się uzbierać na te 10 dni ?????
-
Podnoszę :(
-
[quote name='koosiek']Też nie mam pomysłu... Kiedyś próbowałam z dyplomami jak na allegro, ale prawie nic nie poszło... Nutusia, jeśli powysyłasz, mogę wystawić, bo z wysyłką mam największe problemy...[/QUOTE] Ja już kilka fantów też znalazłam i jeszcze mam jedno miejsce do przejrzenia, też mogę porobić zdjęcia z opisem. Tylko co wtedy gdy ktoś zakupi coś o de mnie i coś od Nutusi ??? musiałyby iść dwie paczki lub dwa oddzielne bazarki trzeba byłoby zrobić ????
-
[quote name='sleepingbyday']??? co robimy!??!?![/QUOTE] Jak dla mnie podstawą jest szukanie deklaracji i zapewnianie psom co miesiąc wyżywienia. Rozumiem człowieka, ze się denerwuje ma na utrzymaniu nie swoje psy...... Wiem,że uzbieranie 350zł miesięcznie to nie lada wyzwanie, jest tu trochę Cioteczek trzeba wysyłać pw i prosić o kasę.
-
Ja też trzymam kciukasy !!!!!
-
Może trzeba się zastanowić nad kastracją to często uspokaja psiaki.
-
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
edek replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ale super wiadomości :p trzymam bardzo mocno kciukasy za Lunetkę :razz::razz: