-
Posts
6878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by edek
-
mgie właśnie odebrałam tel. w sprawie dziewczynek no cóż to nie to ale coś zaczęło się dziać. W dużym skrócie miała psa dwa lata ale zdechł na nosówkę bo nie zdążyła zaszczepic bo miała wypadek samochodowy. Podpytuję podpytuję i co dalej okazało sie że do budy na łańcuch ,ale na noc spuszcza :mad::mad::mad::mad:Poprzednia sunia była mądra bo mimo rozwalonej bramy pilnowała sie domu :shake:. A i pytała czym wyśle psa pocztą czy kurierem :crazyeye::crazyeye::crazyeye: A tak leciałam do tel. że prawie na kota wpadłam :)
-
Ja jestem w tym momencie osobą nie pracującą i jak na razie nie mogę szukać nic dla siebie. Rozmawiałam z mężem już kilka razy o przejęciu wątku. TZ się nie zgodził i w sumie rozumiem. Podejmując decyzję o przejęciu wątku biorę także odpowiedzialność finansową za dziewczyny. A na to niestety mnie nie stać, gdybym miała takie pieniądze to bym się tak nie martwiła i nie stawała na uszach . Pod swoją opieką mam psiaka jednego, który jest u moich rodziców. Za to jestem zakocona hihihi. W związku z tym, ze jest jak jest i psa nie mozemy teraz mieć postanowiłam na dogo pomagać psiakom, a fizycznie pomagam kociakom. W ogłoszeniach będą namiary na mnie i na koosiek. Gdyby coś się stała z jej telefonem czy komputerem, zawsze będę też ja i na odwrót . Tytuł zostanie dzisiaj zmieniony.
-
Tula, potem Szakira, a teraz szczęśliwa Kora w swoim domu na zawsze!
edek replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciukasy za panienkę :) -
Pieniążki dotarły do mnie. Bardzo Was przepraszam, że nie mogłam przekazać tych pieniążków na Badiego. Sytuacja tych szczeniaków jest tragiczna :(
-
[quote name='mgie']Ciągle czytam, że dziewczyny mają ogłoszenia ale jakoś przeglądając strony internetowe ich nie widzę !!! Czekam zatem na namiary.[/QUOTE] Z tego co pamiętam to na pewno były wykupione 3 pakiety ogłoszeniowe. Chyba w czerwcu dałam koosiek kasę na wyróżnione allegro gumtree i morusek. W lipcu i sierpniu też płaciłam za wyróżnienie. Dzisiaj koosiek ma zrobić ogłoszenia wyróżnione na gumtree allegro i morusku. mgie dziękuję za pakiecik ogłoszeniowy już podaje namiary na pw.
-
[quote name='Nutusia']To ja bym w ogłoszeniach podkreśliła, że będą wysterylizowane przed adopcją. I jak się domek zgłosi, wtedy się ciachnie i już. To bardzo dobra wiadomość, że sterylka gratis! I pytanie z innej beczki - czy Atos i Portos pojechali tam, gdzie mieli jechać?...[/QUOTE] Napisałam koosiek sms żeby dopisała. Ostro się głowiłam o co chodzi z chłopakami, ale juz wiem. Niestety nie chyba nic nie udało się załatwić Cioteczka się nie odzywa :(
-
[quote name='ania shirley']Edek -proszę, zrób moruska(ja nie umiem)- wpłacę dodatkowo 30 zł na 2 komplety morusków.[/QUOTE] Aniu dziękuje podam Ci konto koosiek ona dzisiaj będzie robiła ogłoszenia wyróżnione u koleżanki na komputerze. Napisze do niej sms dziekuję bardzo bardzo bardzo dobra kobieto :)
-
[quote name='ania shirley']Ile ten morusek kosztuje? Kiedy można je sterylizować?[/QUOTE] morusek kosztuje 7,32 zł od jednej dziewczyny teraz mają 7 m-cy koosiek ma się dowiedzieć czy już można, nie wiem jak to jest wiem, że zazwyczaj u kocic i suń sterylkę robi się po cieczce czy rujce :( a one jeszcze nie miały cieczki :(