-
Posts
43433 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NikaEla
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
oj biedna :( a tak miła jest.... -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
7 letnia, kundelka :) ale w schronisk jest też półroczna jej córka -
Dlamnie Pusia jest mała, słodka i ma bezbronne spojrzenie - tak jak ta malizna ;) Mila-dzie się też spodoobało ;) Ale wiadomo, do kogo trafi ten go nazwie po swojemu (jak z większością schroniskowych psów) Niestety tak właśnie chodzi
-
Roboczo nazwałyśmy ją Pusia :)
-
jak się ją zważy to można będzie stwierdzić ile za dużo waży :)
-
przekleiłam wpis z filmikiem na jej wątek http://www.dogomania.com/forum/topic/102402-psy-z-turowa-czekamy/
-
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
NikaEla replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Nika dostała od Milady zabawkę, która znudziła sie Kaji :) :) -
niedożywiona :D
-
dużo (nie moich tym razem) zdjęć Pusi: http://pokochajzwierzaka.pl/nr1853-14/
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
NikaEla replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Z bazarku płytowego http://www.dogomania.com/forum/topic/144869-czekam-na-ostatni%C4%85-wp%C5%82at%C4%99-wspominamy-lata-70-te/ przelałam 70zł :) proszę o potwierdzenie gdy pieniądze będą na koncie -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
oczywiście :) dwa razy :) jako pierwsza i jako ostatnia ;) Nie mogę zapomnieć spojrzenia jednego z psów, taki większy średniak w kolorach Niki na boksach ogólnych... Chodziłam, podbiegały psy do krat i szczekały, ten nie szczekał tylko smutno patrzył takim przekrwionymi oczami, a jak zaczęłam odchodzić to zaczął szczekać i drapać kraty :( :( Och trauma schroniskowa :( -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
kolejne fotki więcej zdjęć: http://postimg.org/gallery/optujeym/d029325c/ Staruszki: (więcej zdjęć: http://postimg.org/gallery/1tqtu8h8y/67bf2f87/ ) oraz Szczenior, który od razu znalazł dom i seria zdjęć bawiącej się za szczeniorem (większym od niej) terierki http://postimg.org/gallery/dhk99da6/9039a443/ -
Pusię wzięłyśmy dziś z izolatki tzn wykopałyśmy spod koca ;) (chyba była kropiona na pchły - ale nie jestem pewna, bo tak psy ujadała, że nie usłyszałam co powiedział Mateusz), ale wróciła już do swojej skrzyneczki w boksie 21. Na spacerkach taka jak w środę, ale wydaje mi się , że pokazała kawałek zęba nachalnemu psiakowi, który ja obwąchiwał. To był ułamek sekundy, ze błysnęły jej tylne zęby, więc nie jestem pewna. Na mnie patrzyła dokładnie tak jak moja Nika :( ale jest dużo od niej mniejsza, po powrocie do domu patrzę na Nike i wydaje mi się ogromna ;)
-
to była decyzja podjęta wczoraj wieczorem, bo Milada nie była pewna czy sie wyrobi, a ja tez miałam zupełnie inne plany (miałam się spełniać kulinarnie, ale skoro zawiadomili nas że nie będzie wody...)
-
Jutro rano będę w schronie to podejmę koleją próbę jej oswajania
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Jutro z Miladą też pojedziemy z rana do schroniska, zaraz po 9 , ale na krótko 1-1,5 godzinki -
.....................
-
Czyli nawet jeśli szczekała czy wyła to nie cały czas :)
-
Moim zdaniem nie wazy więcej niż 7kg no może 8kg :) Bo moja Nika jest większa i zdecydowanie cięższa a ma niecałe lub całe 10kg. Ale nie mam wagi w rękach ;)
-
Wyglądają identycznie....
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Perełka - ma chore oczko, łagodna, ale szczekliwa (zwłaszcza w stosunku do innych psów) -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
NikaEla replied to Szira's topic in Już w nowym domu
. Niewielki kudłacz z izolatek, bardzo wesoły i nakręcony na kontakt z człowiekiem 2. staruszek jamniczek 3staruszek z izolatki