Ja miałam podobną sytuację z Cesarem, tyle ze tak nie wymiotował. Okazało sie że czegoś się nażarł, i kiedy już zrobił kupkę z tego co to było minęło.Bawił się, jedynie nie chciał normalnie jeść. Ale lepiej pójdź do weta. :)
[quote name='Talucha']understandme dobrze, że Brunomania ma Ciebie, to jej jakieś fotki wrzucisz raz na jakiś czas :lol:[/QUOTE]
Jak dzisiaj Brunomania nie dorzuci to ja wrzucę kilka zdjęć z wczoraj. :)
[quote name='Talucha']Wstawię, wstawię, wszystko w swoim czasie :lol:
To czekam :)
[quote name='kalyna']http://img28.imageshack.us/img28/2127/cesar4.jpg :loveu:
ale zdjęcie oczka jest bossssssskie :)
Dziękuję :loveu:!
[quote name='dOgLoV']To najwyższy czas go znaleźć :mad:
[url]http://img812.imageshack.us/img812/4062/48880187.jpg[/url] słodziak :loveu:[/QUOTE]
Popieram ! :D
[quote name='dOgLoV']http://img845.imageshack.us/img845/3273/cesar3.jpg :loveu:
:loveu:
[quote name='Talucha']http://img263.imageshack.us/img263/3645/okotw.jpg :loveu:
Ostatnio zrobiłam nawet podbne zdjęcie Lastiemu tylko jeszcze go nie wstawiałam do galerii :cool3:
To wstaw! ;)
[quote name='Paula03']http://img263.imageshack.us/img263/3645/okotw.jpg
Jakie oczko :loveu:
Bystre oczko moje :loveu:
Witamy się :) Piekny psiak.
Nie ma on trochę krzywych łapek? Moze to tylko wrażenie na zdjęciach, bo ja jestem strasznie wyczulona na tym punkcie bo my to przerabiamy własnie ;)
[quote name='Kasiass']A co do tych programów to 4 wrześnie ma być na Animal Planet nowy program " Kłopotliwe zwierzaki". Z tego co zapowiadali wydaje się dość ciekawe ;).[/QUOTE]
Mi też się wydaje że to będzie ciekawe :)
A z tych programów to jeszcze Policja dla zwierząt. I Leciał kiedyś koty z piekła rodem też fajne było :)
[quote name='faith35']bardzo, bardzo dziękuję za rady :) Z pewnością je wykorzystam przy następnej wizycie w schronisku :)[/QUOTE]
To jak wrócisz napisz jak poszło :)
To zawracanie moze być dobre szczekasz= nie idziesz na spacer. Kiedy pies wyjdzie i nie bedzie szczekać chwal :) A pies szczeka tylko jak wychodzi z domu, czy jak wraca też? I czy pies grzecznie zachowuje się również na spacerze? To znaczy jest grzeczny na spacerze tak jak w domu ? :)