Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. [URL="http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/16%20sierpien/IMG_8408.jpg"]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/16%20sierpien/IMG_8408.jpg[/URL] ma jak to tarzanko :loveu: Zdrowia dla Niuni!
  2. [URL]http://img171.imageshack.us/img171/2474/sam4236.jpg[/URL] to jest rewelacyjne :loveu:
  3. [URL]http://i51.tinypic.com/2cy39c4.jpg[/URL] jestem olbrzymem! :)
  4. całe szczęście że nie jest tak źle :) Dobrze że Strike zachowywał się ładnie na tej pętli autobusowej, bo tam pewnie sporo zamieszania :)
  5. jutro postaram się nadrobić wszystkie zaległości, dodam zdjęcia i jeśli nie żdążę Was wszystkich odwiedzić jeszcze dzisiaj, zajrze jutro. Znowu łapa boli Cesara. Jutro do weta. I zapytam się o jego biodro, bo mnie niepokoi. :(
  6. Kolega o rok starszy rozmowa pewnie będzie na wychowawczej ...
  7. Mój robił tak samo. kiedy widział psa to siadał i koniec. Oduczyłam, go tego tak: kiedy siadał odwracałam uwagę smaczkiem i zachęcałam żeby szedł, kiedy tylko zaczął iść nagroda. Trochę to trwało ale dało efekty.
  8. Witamy się! Piękny psiak. Tak wpadłam a tu dopiero co taka smutna wiadomość :( Współczuję. Bardzo podobają mi się akity :) Zapraszam tez oczywiście do mnie ;)
  9. [URL]http://img23.otofotki.pl/obrazki/ll997_DSC02407.JPG[/URL] To jest świetne :D
  10. Trzymam kciuki za Niunie! [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-RiZJshbtSL8/Tl9qHKxku0I/AAAAAAAAFzw/rKHVZAGUllw/s640/IMG_6273.jpg[/URL] Fajne szeleczki :loveu:
  11. [quote name='dOgLoV'][url]http://img706.imageshack.us/img706/4646/trio8.jpg[/url] słodziaki :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='kalyna']szkoda, że odeszła, ale Ty zrobiłaś wszystko żeby jej pomóc ;) [URL]http://img706.imageshack.us/img706/4646/trio8.jpg[/URL] :loveu: ich roje :) dwóch jasnych i jeden ciemny :) i tak samo z wielkością jest :)[/QUOTE] Co do wielkości to drabiną głupich czesto idą :) [quote name='deer_1987'][url]http://img197.imageshack.us/img197/6223/triozj.jpg[/url] to jest super![/QUOTE] Dzięki :loveu: [quote name='Misia&Ruby']Biedna ryjóweczka :( Ale przynajmniej się starałaś. [url]http://img197.imageshack.us/img197/6223/triozj.jpg[/url] Fajna fotka :D[/QUOTE] Dzięki :loveu: [quote name='dagaa111'][url]http://img197.imageshack.us/img197/6223/triozj.jpg[/url] świetne :) szkoda ryjówki :-( niestety nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli[/QUOTE] Dzięki :) Gdyby wszystko szło po naszej myśli to świat byłby idealny, choc kto wie może i dobrze że tak nie jest? [quote name='bianka19']biedaczka. :shake: akuku! :eviltong: [url]http://img189.imageshack.us/img189/1456/71014380.jpg[/url] uroczy. :evil_lol: [url]http://img850.imageshack.us/img850/6307/trio9.jpg[/url][/QUOTE] :loveu: dzisiaj miałam najgorsze w moim życiu rozpoczęcie roku. Bo powiesił się mój kolega :( :( :(
  12. [quote name='ania90']maly rosnie jak na drozdzach[/QUOTE] dokładnie :)
  13. [URL]http://img853.imageshack.us/img853/8365/img0640bz.jpg[/URL] taki dostojny, masywny :loveu: I kapiąca slinka :D
  14. słodki :loveu: [URL]http://img825.imageshack.us/img825/5551/zdjcie3150j.jpg[/URL]
  15. [URL]http://images46.fotosik.pl/1024/8a681f26499f69b7med.jpg[/URL] śliczny "czysty" język :D [URL]http://images39.fotosik.pl/1034/699ba5ba639523dfmed.jpg[/URL] Fajnie zmontowane :)
  16. [URL]http://img263.imageshack.us/img263/3565/dsc06758f.jpg[/URL] "tylko spróbuj mi to zabrać to zginiesz marnie! "
  17. [URL]http://img191.imageshack.us/img191/9735/dsc3381j.jpg[/URL] :loveu: Macie chyba fajne terenki spacerkowe :)
  18. [URL]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2011/IMG_6619.jpg[/URL] To zdjęcie mi sie równiez podoba :loveu: Brudny nochal :D
  19. [URL]http://img710.imageshack.us/img710/6772/dsc08850b.jpg[/URL] Neron do Quendi: "Ouendi, nie będź głupia, nie idź tam, nie puszcze cię!" :D
  20. [quote name='astridq']Szkoda małej ;( Moje kundle jeszcze odpoczywają!! Najfajniejsze są te zdjęcia jak jest cała trójka ;))[/QUOTE] Cesara ledwo zaciągnęłam do jedzenia bo spać tylko chce :lol: oj szkoda szkoda :(
  21. [URL]http://i1115.photobucket.com/albums/k551/dianusia921/DSC04522.jpg[/URL] Dumna dziewczynka :loveu: Pięknośc :loveu:
  22. No to czekam na fajne zdjęcia z nowego aparatu :) Sonia musisz szybko dojśc do siebie! :loveu:
  23. Jak wróciłam ze spaceru to poszłam od razu nakarmić ryjówkę, niechciała wejśc na rekę co było dziwne bo szybko sie pchała zazwyczaj, wogóle jakoś tak dziwnie podwijała tylne łapki, miała taki brzuszek inny jakby. Nakarmiłam ją mimo wszystko, jadła chętnie nawet, zagrzałam termoforek i niestety zdechła. Podejrzewam że mogło to być przez możliwe obrażenia wewnętrzne ( wkońcu przytargał ją kot) lub mleko. Jednak ja mam czyste sumienie, bo nie zostawiłam jej na pewną śmierć na dworze. No i zdjęcia z dzisiaj na poprawienie humoru:
  24. [URL]http://i54.tinypic.com/2yudeg2.jpg[/URL] To najfajniesze zdjęcie. Irokezik :loveu:
×
×
  • Create New...