niestety nie wyrobiłam się, na spacer wyszłam jak już było ciemno, więc zdjęc nie mam lae juto porobię i dodam!
A teraz taki mały off:
[FONT=Calibri]Czy rasa = wyrok? Jeśli tak jak my, nie zgadzasz się z tym pomóż nam uratować zapomnianego przez wszystkich Kostka, mixa amstaffa![/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri]Kostek to około 5 letni pies, bardzo energiczny, żywiołowy, jednak ma swoje problemy behawioralne... Jedyną szansą dla niego jest wysłanie go do hoteliku, gdzie nauczyłby się dobrych manier, a jego szansa na stały dom byłaby o wiele większa, jednak aby Kostka wysłać do hoteliku potrzebujemy deklaracji, których na razie brak...[/FONT]
[FONT=Calibri]Każdy grosz jest na wagę złota, bo koszty utrzymania Kostka w hotelu to około 400 zł miesięcznie![/FONT]
[FONT=Calibri]Jeżeli możesz, zerknij na wątek zapomnianego Kostusia:[/FONT]
[FONT=Calibri]http://www.dogomania.pl/threads/124369-Kostek-łagodny-Mix-ASTa-w-Psim-Aniele.-Szukamy-domu![/FONT]