Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Hihihi kociaki niezadowolone z powodu śniegu :evil_lol:
  2. [B]Kiłi[/B] mi się bardzo podoba, ale ja się nie znam ;)
  3. [quote name='Tengusia']od dzis ofiacjalnie jestem wspolwlascicielka Latarnika :multi::lol!::smilecol::sweetCyb::laugh2_2::bigcool::Cool!::jumpie::beerchug::laola::popcorn::drink1::cunao::knajpa:[/QUOTE] Dopiero zobaczyłam! Super wiadomość ! :multi::multi:
  4. A ja o dziwo nie musiałam Cesarowi przycinać sierści między łapami, a poprzedniemu psu musiałam. Ale te kulki to męczarnia i dla własciciela i dla psa :shake:
  5. [quote name='Aleksandra95'] hihi.:lol: eee tam znęcanie, jak widziała, ze idę do niej to zrobiła dla mnie troszkę miejsca.:loveu:[/QUOTE] Jaka milusia, zrobiła trochę miejsca dla pańci :loveu:
  6. Zdjęcia zmiowe :multi: My mieliśmy z angielskiego testy nawet nie takie trudne, z polskiego, wosu i histori takie srednie a z matmy strasznie dużo było łamigłówek :shake: A bardzo trudne z przyrodniczych - najbardziej chemia i fizyka :shake: Najgorzej mi poszło właśnie z przyrodniczych przez ta fizykę i chemię. :( A po matmie to mi się juz mózg przepalił bo tak trzeba było się namyśleć żeby jakieś zadanie zrobić... A co do tego wypracowania na polskim to miała to być rozprawka z elementami charakterystyki, nie wiedziałam kogo wybrać na "władcę który mi imponuje" to wzięłam napoleona :evil_lol:
  7. Wiesz, że jak codziennie tu zaglądam to myślę, że już jeden dzień mniej do przyjazdu Mileczki :loveu::multi:!
  8. Śnieżna Ruby :loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='bety']Data nie pasuje do zdjęcia :evil_lol:;) - a gdzie śnieg (ha ha ha ha) :evil_lol: Pzdr[/QUOTE] A no taka zima w tym roku :D:D:D [quote name='Paula03'][url]http://img814.imageshack.us/img814/4349/76993630.jpg[/url] Śliczny białasek :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='biscuit']Hmm...skąd ja to znam...? :)[/QUOTE] Dobrze że nie jestem sama :D:D [quote name='wikikoniki']Moja nieruchomieje jak robię zdjęcie ;)[/QUOTE] Chciałabym takiego modela :evil_lol: Mam zdjęcia słoneczno śnieżne :multi: Ale dodam dopiero jutro :evil_lol:
  10. Nasze koty też, tak jak Lumpek, lubię siedzieć za kwiatkami :evil_lol:
  11. Żyjecie Wy tam?
  12. Ale masz świniaka fajowego :D:D:D Wiesz co jak tak możesz mówić że wywalisz, zepchniesz Dorę z łóżka. To przecie znęcanie się :evil_lol::D
  13. Ale Wasze zwierzaki mają sprzetu że ho ho!
  14. Głupi trochę ale nie wiem ;) Te takie z strusiem czy sępem ( głową) na pierwszej stronie. U nas określone jako wałbrzyskie :) Z polskiego była rozprawka - to władca, który mi imponuje czy coś takiego :D
  15. Wszyskie najlepiej :D:D:D
  16. [quote name='winter7']Chyba już nikt się ni interesuje Kostkiem. :( On tak ładnie się uczy, a tu zalewie jeden zachwyt... Bonsai, jak się robi to ogłoszenie w Metrze?[/QUOTE] JA się interesuję!! Kostek pięknie się zachowuje aż miło patrzyć! Jestem u Kostka cały czas, tylko pisać nie mam zawsze jak bo wchodzę do Kostusia przez telefon ;)
  17. [quote name='magdabroy']Ale zaciesza morde :D[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='Misia&Ruby']Hahahaha, zakochałam się w tej fotce i mince Cesara na niej :lol: :loveu: [url]http://img18.imageshack.us/img18/5372/55885886.jpg[/url][/QUOTE] On robi więcej min tylko nie da się tego na zdjęciu uchwycić :evil_lol: [quote name='biscuit'][URL="http://img814.imageshack.us/img814/4349/76993630.jpg"][COLOR=#4444ff]http://img814.imageshack.us/img814/4349/76993630.jpg[/COLOR][/URL] Ale się kamufluje w tym śniegu :loveu:[/QUOTE] haha :D:D:D
  18. Mój też nosi półzacisk i jestem zadowolona. A kiedy będzie bazarek obróżkowy?
  19. Trzymamy kciuki :)
  20. A ja właśnie mam teraz ferie :) A klasówek i kartkówek mam full po feriach :shake:
  21. [quote name='dOgLoV']Śnieżne foteczki :multi: [url]http://img814.imageshack.us/img814/4349/76993630.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Misiu pysiu :loveu:
  22. O widzę że jesteśmy w tym samym wieku :evil_lol: Ja jeszcze nie mam wyników próbnych, teraz mam ferie, będą pewnie po nich :)
  23. Wrazie czego można by myśleć o bazarkach dla Magmy, z tego też może być trochę pieniędzy.
  24. [quote name='bordercollie']Wybaczcie ze zmieniam trochę pytanie; Jak się splata obroże? Bo własnie kupiłam sznurki odzieżowe xD[/QUOTE] Ja plotłam tak jak było w przepisie MP :)
  25. Cześć wtorkowo! :) :) :)
×
×
  • Create New...