Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Zdjęcia psiaków z przytuliska już są to czekam na Scoobiego teraz :):)
  2. Mówimy dzień dobry! :) Ciekawe czy dziewczynki rozrabiały pod nieobecność pańci :evil_lol:
  3. Pusiakowa mi się podoba, może bym tylko tą kratkę wyprostowała odrobinę :) Podoba mi się :)
  4. 1. Pies jest jak dla mnie za mało ostry. 2.chyba ok. :)
  5. Nie wyświetla mi się strona :( edit, weszłam przez sygnaturkę ;)
  6. [quote name='deer_1987']o gdzie wyjechal? :)[/QUOTE] Wyjechała ;););) Na narty na styku włoch austrii i czegoś tam jeszcze :) Ale w sobotę już wraca :multi:
  7. podoba mi się o wiele bardziej niż poprzedni, który dodałaś :)
  8. Napewno obroża nawet zwykła założona wysoko daje o wiele większą kontrolę nad psem. Zacisków i dławików nie polecam, szczególnie dla początkujących, można poprostu psiaka poddusić, lub w najgorszym wypadku udusić. Jednak polecam wysoko założoną obrożę - pies czuje, że ja mam nad nim większą kontrolę. Ja osobiście stosuję obrożę półzaciskową i jestem bardzo zadowolona :) Edit. Słyszałam o tych szelkach, pies jak pociągnie to szelki odwracają go w naszą stronę, nigdy nie stosowałam, więc nie mogę ocenić ;)
  9. Ale super trzymamy kciuki za nowego (przyszłego) domownika! Jest śliczny :loveu:
  10. Ale Milka ma bialutkie ząbki. A jakie ostre :evil_lol:
  11. Fajnie ta obroża wygląda. A ja zrobiłam ostatnio linkę dla psa. [URL]http://img254.imageshack.us/img254/9233/36614198.jpg[/URL] tu ją widac ;)
  12. [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-DiB8VxvGG38/TyA8jtbhruI/AAAAAAAALFU/t88CnDtQ7jw/s640/IMG_3382.jpg[/URL] zagryzanko hihi :evil_lol:
  13. [quote name='deer_1987']A jakie przy tym szczesliwe :loveu:[/QUOTE] A to najważniejsze :loveu:
  14. [quote name='wikikoniki']Musiałaś mu chyba brzuch bałwana rzucać :D Oczywiście bez urazy :p[/QUOTE] hahahah :D:D:D:D Wbrew pozorom rzucałam takie smae śnieżki jak Ty :)
  15. Według mnie nie chodzi o to żeby pies szedł krok za człowiekiem ale go nie wyprzedzał ;) Tez znam takich ludzi :)
  16. U mnie wygląda to tak samo jak u panbazyl, pies idzie także bok w bok ze mną. A i to prawda, dobre ćwiczenie. Jednym słowem zgadzam się z panbazyl w 100% :)
  17. Pozdrawiamy Oscara i mizianki zsyłamy :):):)
  18. Brunomania jest teraz na wyjeździe więc nie ma jak dodac nowych zdjęć. :)
  19. [quote name='panbazyl']weź sobie poprowadź 2 (lub więcej) duże psy - sama wtedy znajdziesz odpowiedź. A najlepiej w porze zimowej po oblodzonej nawierzchni.[/QUOTE] No dokładnie dwa duże psy wystarczą, poza tym w mieście jest to bardzo praktyczne. Jak wchodzimy do parku, to wtedy ja pozwalam psu iść przede mną :)
  20. To praca i jeszcze raz praca. Mój bez pozwolenia nie może mnie wyprzedzać, chodzi na luźnej smyczy, ba nawet wyprowadzałam na raz mojego psa i obcego, który szybko dostosował się do moich warunków i również dreptał za mną lub bok w bok.
  21. Ale myszka fajna :loveu: Fajne zdjęcia Ci wychodzą :loveu: Zapraszamy do nas ;)
  22. O znowu sniegowe zdjęcia były :loveu: Jest u Was jeszcze śnieg? U nas wszystko stopiało :(
  23. Neska super skacze za śnieżkami :) Mój o dziwo tez skakał :D
×
×
  • Create New...