Jump to content
Dogomania

Vilena

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vilena

  1. Vilena

    Tiffany!

    Teraz jedno zdjęcie tylko widać ;) A jak klikam w link na picase to pisze: "[I]Ups... Tu nie ma nic do oglądania. Albo nie masz dostępu do zdjęć, albo pod tym adresem internetowym po prostu nie ma żadnych zdjęć. Skontaktuj się bezpośrednio z właścicielem albumu, aby uzyskać dostęp.[/I]"
  2. Ale kochane noski dwa :loveu: :loveu:
  3. [quote name='kamilka91'][URL]http://img831.imageshack.us/img831/6825/1007126.jpg[/URL] - Jaka fajna uśmiechnięta Miowa :loveu: O, to Mia też lubi jeść owoce? Mika wcina dosłownie wszystkie :)[/QUOTE] Uwielbia owoce :loveu: teraz te żółte śliwki na spacerach zjada bo pełno ich tu na osiedlu na drzewach rośnie, jedynie jak jej banana daję to wypluwa :lol: [quote name='bianka19']trzymamy kciuki. :kciuki: dużo zdrówka Rudisiowi! :loveu: [URL]http://img850.imageshack.us/img850/8803/1007142.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='deer_1987'][URL]http://img827.imageshack.us/img827/6589/1007147.jpg[/URL] cudna :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :loveu:
  4. [URL]http://img593.imageshack.us/img593/6670/dsc2849h.jpg[/URL] Ile kolorowych baloników :loveu: [URL]http://img59.imageshack.us/img59/8706/dsc2856s.jpg[/URL] A kto to jest ten maluszek, bo nie wiem ;)
  5. W takim razie życzymy udanego wypoczynku, Austria na pewno jest piękna :D
  6. [quote name='magdabroy']Wpadam z rewizytą ;) Fajne zwierzaczki :loveu: i rzeczywiście mamy podobne do siebie koty :D[/QUOTE] Witamy serdecznie Magda :) Zapraszamy częściej :) [quote name='Igiełka']Ruduś już po wszystkim- ślicznie wygląda-teraz będzie tylko coraz lepiej :loveu:[/QUOTE] Mam nadzieję Igiełko :loveu: Dzisiaj znów spędziliśmy dzień na działce, ale tym Lostek został w domu ;) [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/6825/1007126.jpg[/IMG] Pod leżakiem może nie będzie tak gorąco... [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8803/1007142.jpg[/IMG] Rudiś w tym kołnierzu nawet nie chce pozować do zdjęć :evil_lol: [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/636/1007146a.jpg[/IMG] No kopnij tą piłkę :lol: [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/6589/1007147.jpg[/IMG] Pyszne jabłuszko z własnego drzewa ;) [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1015/1007151e.jpg[/IMG]
  7. Gratulujemy Gabulci i Pańci wspaniałego sukcesu!!! :klacz: :Cool!:
  8. Pozdrowienia od Rudzinka :grins: [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/7506/zdjcie0224vr.jpg[/IMG] [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/4302/zdjcie0225m.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5353/zdjcie0226m.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/1553/zdjcie0227j.jpg[/IMG]
  9. A ja u Was po raz pierwszy :) Skusił mnie kot w banerku - podobny do mojego ;) Pozdrawiam :)
  10. O jaki zestresowany, że mu zdjęcia robią :lol: Skromny chłopak ;) Super, dużo mizianków dla Witusia :loveu:
  11. [url]http://i71.photobucket.com/albums/i150/fascinata/wakacje%202011/DSC212.jpg[/url] Jaki piękny widok! Też mieliśmy jechać w tym roku w Tatry, ale nie wyszło. Ale widzę, że pogoda Wam dopisała! Super, buziaki dla Salci :)
  12. [quote name='Igiełka']Ruduś na zabieg trafił w samą porę :) Dziękujemy za kciuki:) Sercem jesteśmy z Wami i przesyłamy ciepłe myśli dla Rudusia:)[/QUOTE] [quote name='deer_1987']Duzo zdrowia dla Rudisia![/QUOTE] Dziękuję Kochane Cioteczki :loveu:
  13. [quote name='bianka19']te łaty na oczach mają swój urok. :loveu:[/QUOTE] Okulary ;) [quote name='Niufciak']Hej ;) Jaka ona już jest duuuża :loveu:[/QUOTE] Jeszcze nie taka jak Toro :D [quote name='Igiełka'][COLOR=deepskyblue][B]Vilenka[/B][/COLOR] i pozostałe Cioteczki serdecznie zapraszamy do przyłączenia się i wejścia w szeregi Klubu Wytrwałych Baloniarek :lol: link do wątku jest drugi w moim podpisie[/QUOTE] Byłam i poczytałam. Będę trzymała kciuki, żeby Wasz klub się rozrastał :) Ufff... a my już po ciachaniu :) Kurcze, biedny ten Ruduś, ma pocięty brzuszek. Okazało się, że wewnętrze jądro zaczęło się już nowotworzyć. Pani doktor powiedziała, że bardzo dobrze, że to zrobiliśmy bo za niedługo mogłoby być za późno. Musiała się "nagrzebać" w pachwinie, żeby to wszystko wyciąć. I ma dwa nacięcia, nie jak zazwyczaj po kastracji - jedno. Teraz obija się w kołnierzu po domu ciapatek jeden. W poniedziałek kontrola. A wpadłam jeszcze na pomysł, żeby mu zęby obejrzeli jak będzie spał (to jedyna szansa ;)). Było tylko trochę kamienia, wyczyścili mu, a poza tym ząbki zdrowe :) Mam nadzieję, że szybko się zagoi i będzie ok, trzymajcie Cioteczki kciuki ;)
  14. Vilena

    Tiffany!

    Fotek nie widać ;)
  15. Super, to czekam :)
  16. [quote name='sunia2000']Jak dla mnie to nie ma co marnować dt dla rasowego, bo takie siedzą 2,3 dni i znajdują nowe domy. Nieraz to ludzie przyjeżdzają z samego rana w dniu kiedy kończy się kwarantanna żeby nikt im rasowca sprzed nosa nie zwinął.[/QUOTE] Rozumiem, że Ci ludzie, którzy adoptują psa ze schroniska, zanim ktoś inny go "zwinie" dostają metryki bądź rodowód skoro te psy są RASOWE? Na dogomanii jest pełno wątków "rasowych" psów które czekają na [B]DT[/B] po kilka miesięcy w schronisku, nie wspominając już o DS. Ciekawa jestem gdzie jest takie magiczne miejsce co się ludzie w kolejce po psy ustawiają, bo naszym dalmatom szukamy domów na wszystkie możliwe sposoby po kilka, a nawet kilkanaście miesięcy i wciąż nic.
  17. Uuuu... Rudzia zdrowa i ładna musisz być, żeby Pani nie martwić, łykaj grzecznie lekarstwo, ciotka Vilena całuje w nosek :)
  18. [quote name='Fiera']Jesteśmy, cali i zdrowi :) Grafitkowi "wyszła" karma. Teraz dostaje Purinkę. Bardzo prosimy o karmę, paragonik za jedzonko wyślę skanem niedługo. Przepraszam za milczenie, ale naprawdę chwilam czasowo nie wyrabiam. Jakby co, to w podpisie mam nr tel. Pozdr:)[/QUOTE] Ucałuj Grafitka Fiero :)
  19. [URL]http://img814.imageshack.us/img814/7599/dsc06794wm.jpg[/URL] Jaka śliczna :loveu:
  20. Jestem zdania, że ktoś go wypuszcza na spacerki samopas. Przy ruchliwej drodze :angryy:
  21. Halo, halo Grafitku :)
  22. Jaaacie Niufciak, a można przyjechać do spodka z innym psem niż nowofundland, żeby pooglądać niufki? Super zdjęcia, kurcze, a widziałam dzisiaj w TV o tym mówili, to dokładnie o Was może było :D
×
×
  • Create New...