Jump to content
Dogomania

Vilena

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vilena

  1. [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-k2mI0li_kaY/Th9kUn1Ki4I/AAAAAAAADDs/mUnqUXtZ65w/s640/20110624_1.JPG[/URL] No nie mogę, ale odjazdowo razem wyglądają!!! :loveu:
  2. [url]http://img716.imageshack.us/img716/9803/dsc4579d.jpg[/url] A co to kolega? Strasznie fajny, lisowato-wilkowaty :D Mizianki dla Sopla :)
  3. [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7048/64520865.jpg[/IMG]
  4. Vilena

    Diana :)

    [URL]http://img577.imageshack.us/img577/6545/dsc1187b.jpg[/URL] Oooo malinka :grins:
  5. [url]http://img339.imageshack.us/img339/8837/dsc4517.jpg[/url] Sopel wchodzi tyłem na drzewo - świetny widok :D
  6. [quote name='agrazka']może to i dobrze, że soczek się skończył - butelką można się pobawić :)[/QUOTE] No ba! Plastikowe butelki uwielbia :)
  7. [quote name='deer_1987'][url]http://img202.imageshack.us/img202/8995/1007464.jpg[/url] ale piekne kolory![/QUOTE] Hi hi, też mi się podobają, lubię takie tło na zdjęciach :)
  8. [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/8742/1007446.jpg[/IMG] Spotkanie z kolegą :-D [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6146/1007447w.jpg[/IMG] Soczek się skończył :razz: [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4497/1007462.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/8995/1007464.jpg[/IMG]
  9. Mia ciśnie na Dębowiec... :dog: [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2696/1007416k.jpg[/IMG] ...odpoczynek... [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2153/1007422.jpg[/IMG] ... i szczyt! :sweetCyb: [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1350/1007430.jpg[/IMG] Z Panciem :megagrin: [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/3963/1007438y.jpg[/IMG] Rzuci, albo nie rzuci... :lol: [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5117/1007440g.jpg[/IMG]
  10. [URL]http://img171.imageshack.us/img171/7776/dsc4487y.jpg[/URL] Latający Sopel! :loveu:
  11. Może już czas na jakieś nowe fotki Grafita? :)
  12. Podnoszę psiaka :)
  13. To brzmi tak strasznie :( Niunia bądź silna dziewczyno, trzymamy kciuki za Ciebie!
  14. [url]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1020758.jpg[/url] Ha ha ha, dobre :lol:
  15. [URL]http://img155.imageshack.us/img155/7425/dsc9295.jpg[/URL] Sopelka nie da się zapomnieć:loveu:
  16. Witajcie :) U nas też dzisiaj chłodno, cały dzień kropi, moim to sprzyja bo upałów nie lubią. Bardzo cieszymy się z domku dla Paróweczki :D :D :D
  17. [quote name='kamilka91']Mik większe kawałki połyka w całości (niestety, bo potem wymiotuje :roll:)... Ale akurat z tabletkami/syropkami nigdy nie było problemów, ten pies zje po prostu wszystko, jeśli tylko dostanie to ode mnie :cool3:[/QUOTE] Ja też myślałam, że mój odkurzacz w kropki zjada wszystko chętnie, dopóki nie zorientowała się, że jej tabletki ukradkiem pociskam ;) [quote name='Kaja10014']Biedna Mia, ale ma dużo tych leków :([/QUOTE] No niestety :( [quote name='Igiełka']tak sporo tych lekarstw ma niunia :roll: ale wierzymy że będzie dobrze bo nieustannie trzymamy mocno kciuki za Jej zdrowie :lol:[/QUOTE] Dzwoniła do mnie dzisiaj pani weterynarz. Te uszy to jednak alergia, a nie zapalenie. Pokarm, albo trawa, pyłki coś takiego. W niedzielę lub poniedziałek pojadę z wynikami do naszego weta i zobaczymy co powie.
  18. [quote name='deer_1987']Niunia kiedys nie brala, a z szynki zjadala szynke a tabletke wypluwala... ale Tz ja nauczyl ze jak sie powie ze jest dobra to wezmie kazda tabletke :D[/QUOTE] To właśnie Mia umie już tak manewrować kawałkiem szynki czy czegoś dobrego, że tabletkę zawsze wypluje ;)
  19. [quote name='kamilka91']Łoojeeej, biedna Mia... :-( Mik uwielbia wszelkiego rodzaju tabletki :cool3:[/QUOTE] [quote name='deer_1987']Biedna mala :( Pytam bo i Sherry i niunia biora tabletki bez problemu ;)[/QUOTE] No to macie lajcik dziewczyny :)
  20. Jejku, ależ to wspaniała wiadomość!!! :multi::multi::multi:Bardzo się ciesze Igiełko, cały czas trzymałam kciuki za Nesię! Będziesz mogła ją odwiedzać, chodzić na wspólne spacery - cudownie! :Cool!: Przesyłamy uściski! :cunao:
  21. U nas też mówią, że jest ryzyko, ale to może przedłużyć jej życie, a ja chcę żeby żyła jak najdłużej, więc jestem zdecydowana :)
  22. Niunia trzymaj się maleńka :( Jesteśmy z Wami!
  23. Ona ma właśnie takie cyce, pełne pokarmu. To są leki jakie obecnie jej podaję: [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/6789/1007385s.jpg[/IMG] Sterylka będzie jak najbardziej, to jedyne rozwiązanie w jej przypadku, które może pomóc. A dlaczego sterylka u Sajgi nie przejdzie?
×
×
  • Create New...