-
Posts
4914 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vilena
-
Miło się tutaj do Was zagląda :loveu: Zdjęcia pełne radości, szczęśliwa mama, wspaniały synek i cudowne psiaki :loveu:
-
Śliczny uśmiech :-)
-
[IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8352/1007567g.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/3704/1007568.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9590/1007576.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/2644/1007578z.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Byliśmy dzisiaj odwiedzić Picasso, adoptowanego w grudniu zeszłego roku z SOS :) [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/8867/1007551.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8783/1007553x.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/5513/1007561.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/4339/1007566.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Warszawa Bielany – skrajnie wychudzony dalmatyńczyk… choruje :(
Vilena replied to mru's topic in Już w nowym domu
U mnie na początku było to samo. Kot łaził i łaził za moim psem, tylko, że to pies był w domu pierwszy. Gdzie pies, tam kot, pies do innego pokoju, kot za nim. Z czasem jakoś się dogadali i pojawił się drugi pies, tzn.suka i kota goniła, to ona mu dokuczała więc kot miał dość :lol: Teraz już cała trójka super się dogaduje :) Pumcia tu by się szkolenie kotu bardziej przydało ;) Ale może pomoże Obiemu. -
Warszawa Bielany – skrajnie wychudzony dalmatyńczyk… choruje :(
Vilena replied to mru's topic in Już w nowym domu
Będzie spotkanie z behawiorystą i zoopsychologiem więc jest jeszcze nadzieja :) -
Smoothie zamieszkał z naszą drugą podopieczną - Santą :) [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-O-vzSMpmnI4/TnjYX8fTu2I/AAAAAAAAAuA/Pr-1LNuDZ44/s1600/smoothie.jpg[/IMG] [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-S3IUJ8ZSQYY/TnjYXKHqxmI/AAAAAAAAAt8/wdW4kHq2xxA/s1600/santa.jpg[/IMG] Więcej info po weekendzie pojawi się tutaj: [URL]http://sosdalmatynczyki.blogspot.com/2011/09/santa-i-smoothie-w-nowym-domu.html[/URL] zapraszam :)
-
Warszawa Bielany – skrajnie wychudzony dalmatyńczyk… choruje :(
Vilena replied to mru's topic in Już w nowym domu
Warczy na kota, kot ciągle za nim łazi, ociera się o niego, Obi jest tym zestresowany i zmęczony więc warczy. Pani boi się, że Obi rzuci się na kota. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Vilena replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Super, dzięki za zdjęcia Bingo :) -
Warszawa Bielany – skrajnie wychudzony dalmatyńczyk… choruje :(
Vilena replied to mru's topic in Już w nowym domu
[SIZE=6][COLOR=red][B]Obi wraca z adopcji.[/B][/COLOR][/SIZE] -
[quote name='Fiera']Aaaaaaa, jutro będę robiła zdjęcia, bo mam już aparat, więc pokażę Wam "aktualną" mordkę naszego pupilka:)[/QUOTE] Oooo super! To czekamy! :D
-
[quote name='deer_1987'][url]http://img62.imageshack.us/img62/61/1007498.jpg[/url] Jaka cudna! :loveu:[/QUOTE] Królewna ;)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[quote name='Patisa']dzieki ;) powiem szczerze, że teraz dla mnie każda kobieta, która rodziła jest mega dzielna ;) jakbym wcześniej wiedziała co to poród to chyba nigdy nie zachowywałabym się wobec mojej mamy tak jak się zachowywałam mając te 15 lat...:oops:[/QUOTE] Dobrze napisane ;) [url]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/301284_2182609077888_1026794677_32115440_143711127_n.jpg[/url] O jaki ładny widok, mamusia i dzieci :)
-
[quote name='deer_1987']Hurtta moze i ladna ale strasznie droga i zostanie odeslana spowrotem.... nie bede placic ponad 400 zl za to zeby miec ubranko ktore w ogole nie zakrywa tego co mialo zakrywac...[/QUOTE] Takie drogie to ubranko? :crazyeye: Ładnie w nim wygląda, ale faktycznie wielkie to wycięcie :/
-
Patisa, dzielna z Ciebie dziewczyna!!! Gratuluję pięknego synka i wytrwałości podczas porodu! :B-fly:Antoś jest cudowny :loveu:
-
[URL]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/mala_sherry/IMG_0961.jpg[/URL] Ale słodka :loveu:
-
[quote name='kamilka91'][URL]http://img13.imageshack.us/img13/1066/1007504r.jpg[/URL] - Lostek :loveu: jaka mina, ze go naszłaś z aparatem podczas tak intymnej czynności... :lol: [URL]http://img41.imageshack.us/img41/2596/1007513.jpg[/URL] - jaka ona jest piękna :loveu: uwielbiam ją :loveu:[/QUOTE] [quote name='Kaja10014'][URL]http://img192.imageshack.us/img192/4962/1007495l.jpg[/URL] pani na włościach :loveu: [URL]http://img13.imageshack.us/img13/1066/1007504r.jpg[/URL] jaka pozycja :D[/QUOTE] Dziękujemy za odwiedziny Kochane Cioteczki :-) [quote name='kaaamila1']Witam! Śliczna sunia z niej! Pozdrawiam![/QUOTE] Witamy u nas :) Zapraszamy częściej :)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[quote name='magdabroy']Właśnie miałam o to zapytać, gdzie teraz śpisz skoro łóżko zajęły zwierzaki :D[/QUOTE] Muszę kupić większe łóżko :lol: "Znowu Pańcia męczy mnie zdjęciami" :evil_lol: [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/2438/1007512.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2596/1007513.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9605/1007532t.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5013/1007534b.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1189/1007538.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[quote name='Fundacja Medor'][COLOR=red][B]MA KROPKI WIĘC PROSZĘ CIOCIE KROPKOWE O POMOC W OGŁOSZENIACH[/B][/COLOR][/QUOTE] Nie jesteśmy w stanie pomóc. Suczka jest ładna, ale ni w ząb nie przypomina dalmata, nie damy rady pomóc wszystkim psom, które mają choć jedną kropkę. [quote name='Fundacja Medor']Sunia o imieniu kropeczka z medoru ma już dom zaktualizowałam posta[/QUOTE] Kropeczka dostała u nas status niewyjaśnionej adopcji ponieważ nie otrzymywaliśmy żadnych nowych informacji o niej. Cieszymy się, że ma dom :)
-
To jest łóżko, a nie toaleta koteczku :lol: [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1066/1007504r.jpg[/IMG] Chyba na podłodze będziemy spać za nie długo bo na łóżku już się wszyscy nie mieścimy :lol: [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8278/1007506i.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/7140/1007507y.jpg[/IMG] A Rudiś znowu jest u mojej siostry na kilka dni i tam doznaje mizianek i nikt mu nie wyjada z miski :)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Opalanie na balkonie 8) [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/1032/1007487.jpg[/IMG] Opalanie w sypialni :lol: [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/4962/1007495l.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/61/1007498.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[quote name='nika28'][B]Vilena[/B], może załóż temat w dziale "Przygarnę psa", tam chyba więcej osób zagląda : [url]http://www.dogomania.pl/forums/97-Przygarne-psa[/url][/QUOTE] Masz rację :)
-
Hop hop Lady!