Witaj w ojczyźnie :sweetCyb:
[URL]http://img696.imageshack.us/img696/741/dsc9555a.jpg[/URL]
Piękna Figuleńka :loveu:
No i gratulujemy NOWEGO DOMKU :Cool!:
[quote name='cohota']W Szczecińskim Tozie sa 2 dalatynczyki do wziecia 3-4 letnia Hana i Diego straszliwie chory
[URL]http://www.toz.szczecin.pl/images/adopcje/187512d5c69d97132d407c911a4fc566.jpg[/URL]
[URL]http://www.toz.szczecin.pl/?id=poczekalnia_new_psy_pv&query=&page=2[/URL]
Diego
[URL]http://www.toz.szczecin.pl/?id=poczekalnia_new_psy[/URL]
[IMG]http://http://www.toz.szczecin.pl/images/adopcje/187512d5c69d97132d407c911a4fc566.jpg[/IMG][/QUOTE]
O rany, masakra :(