Jump to content
Dogomania

Vilena

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vilena

  1. Witaj w ojczyźnie :sweetCyb: [URL]http://img696.imageshack.us/img696/741/dsc9555a.jpg[/URL] Piękna Figuleńka :loveu: No i gratulujemy NOWEGO DOMKU :Cool!:
  2. [quote name='agrazka']Witaj Grafitku :) podrzucę cie jak zwykle i opowiem, ze kocicę mam chorą :([/QUOTE] Uuuu, co dolega kici?
  3. [URL]http://img809.imageshack.us/img809/5475/dsc2737b.jpg[/URL] Relaks mi się zamarzył :cool1:
  4. [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-YYUVOxjGuw0/Tj1jJdrCpMI/AAAAAAAAFNg/xnemtPUu9bo/s640/IMG_5622.jpg[/URL] Jaka mordziunia słodka! :loveu: :loveu: :loveu:
  5. A tutaj jak zwykle piękne fotki :loveu:
  6. Słonecznego dnia życzy ciotka Vilena ze swoją ferajną :)
  7. [quote name='agrazka']Z samego rana do ciebie przyszłam :)[/QUOTE] Jestem druga! :)
  8. [URL]http://img812.imageshack.us/img812/7914/p1010012mh.jpg[/URL] Moje ulubione siostrzyczki :loveu:
  9. Vilena

    Demo(nek) xD

    [URL]http://i53.tinypic.com/2rp91uc.jpg[/URL] A gdzie tooo? Czemu nikt do nas nie zadzwonił? :placz: Wolne dzisiaj miałam :cool1:
  10. Dużo 'naszych' dalmatów mieszka w Niemczech i są bardzo zadowolone ;)
  11. Do Niemiec? Ooo to super! :) A właśnie przed chwilą byłam u Diega na allegro, udostępnię na FB, na blogu już są oboje :)
  12. Wierzę, że skoro psiaki są pod opieką TOZu to są w dobrych rękach :) Mogę jedynie wrzucić info o nich na fundacyjnego bloga.
  13. Wiem już czyj to pies, sprawa wygląda nie ciekawie, może być ciężko, wysłałam Lili wszystko co wiem na pw.
  14. Znowu pies na kępie? Masakra :( Zapisuję i będę myśleć co by tu zrobić.
  15. [url]http://img834.imageshack.us/img834/8328/dsc2540p.jpg[/url] Sopel pływa? A ostatnio jak pytałam to jeszcze nie pływał o ile dobrze pamiętam? :D
  16. A my znowu zaglądamy wieczorkiem i ślemy pozdrowienia :)
  17. [quote name='cohota']W Szczecińskim Tozie sa 2 dalatynczyki do wziecia 3-4 letnia Hana i Diego straszliwie chory [URL]http://www.toz.szczecin.pl/images/adopcje/187512d5c69d97132d407c911a4fc566.jpg[/URL] [URL]http://www.toz.szczecin.pl/?id=poczekalnia_new_psy_pv&query=&page=2[/URL] Diego [URL]http://www.toz.szczecin.pl/?id=poczekalnia_new_psy[/URL] [IMG]http://http://www.toz.szczecin.pl/images/adopcje/187512d5c69d97132d407c911a4fc566.jpg[/IMG][/QUOTE] O rany, masakra :(
  18. Vilena

    Diana :)

    [url]http://desmond.imageshack.us/Himg823/scaled.php?server=823&filename=dsc9230c.jpg&res=medium[/url] No ślicznie :D
×
×
  • Create New...