Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. zaglądam do Franusia :)
  2. Ponieważ dziś poleciała ostatnia przesyłeczka i udało się ją wysłac taniej poprawiam kwotę o 3 zł 10 gr :) aktualne rozliczenie i aktualne kwoty które poleciały dla Marsika :)
  3. i ja się przywitam z naszą śliczną dziewczynką :) :) :)
  4. oj tak :) :) :) do kompletu nam tylko zdrówka potrzeba :)
  5. Dla Marsika : 257 zł 60 gr z bazarku :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144696-rozliczamy-ciocia-elik-dla-sunieczki-ja-dla-marsika/#entry15975115 Dla Marsika : 96 zł 90 gr z bazarku :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144839-dzi%C5%9B-ko%C5%84czymy-ubrania-buty-kalendarze-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-ciebie-dla-domu-kup-teraz-1201-2000/#entry15995230 Marsiku cały czas trzymam kciuki za Twoje zdrówko :* :)
  6. ...............................
  7. Cindy podróżniczka :D śliczna dziewczynka :D
  8. a ja sobie zaglądam do łobuzów :)
  9. Maszeńko ciocia tu cały czas zaciska kciuki z całych sił !!!!!!!!!! Bólowi mówimy zdecydowane NIE !!!!!!!!!!!!
  10. mam nadzieję że kochany staruszek doczeka się jeszcze ciepłego kąta u boku kochającego człowieka !!!!
  11. ciocia cytuję post 796 :) to jest aktualne konto do wpłat :)
  12. Belciu Emiś dziś była w Pszczynie potem przyjmowała do hoteliku Czareta i Rafiego. Chłopcy byli również na badaniach w lecznicy więc nie chciałam zawracac jej głowy. Jutro na spokojnie zadzwonię :)
  13. a ja się z radości rozpłakałam.......widok zza krat i ten na wolności bezcenny .......kochane chłopaki tak się cieszę że w końcu Wasz los się odmieni. Jak mi tylko czas pozwoli zabiorę naszą yolanovi pod pachę i pojedziemy odwiedzic naszych kochanych bohaterów :)
  14. i ja tu siedzę jak na szpilkach ..........
  15. ufff ...uffff...uffffff :) ogromnie się cieszę :) :) :)
  16. i ja zaglądam :) mam nadzieję że wszystko u Marsika w porządku :) Gdyby było inaczej Emiś na pewno by alarmowała :)
  17. i naprawdę warto !!!! Etnusia to piękna sunieczka więc na pewno znajdzie swoje miejsce na ziemi :)
  18. Czekamy na wieści :) chłopcy szykujcie się do drogi :) :) :)
  19. oj tak :) ja już odliczam godziny :)
  20. Dziewczynki są przeurocze :) dosłownie do schrupania :) i te uśmiechnięte pycholki :wub:
×
×
  • Create New...