-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
potrzebny na CITO hotelik w okolicach Warszawy dla niepełnosprawnego psiaka :( Błagam zajrzyjcie może będzie w stanie polecic sprawdzony hotelik ...Sprawa bardzo PILNA !!!!!!!! Dziękuję. http://www.dogomania.com/forum/topic/145513-pilnie-dt-lub-hotel-dla-niepe%C5%82nosprawnego-psiaka-okolice-warszawy/ Asieńka przepraszam ale sprawa naprawdę bardzo pilna :(
-
RAFT I CZARET- NIESZCZĘŚCIE I ROZPACZ W SCHRONISKU...PILNE!!!
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
potrzebny na CITO hotelik w okolicach Warszawy dla niepełnosprawnego psiaka :( Błagam zajrzyjcie może będzie w stanie polecic sprawdzony hotelik ...Sprawa bardzo PILNA !!!!!!!! Dziękuję. http://www.dogomania.com/forum/topic/145513-pilnie-dt-lub-hotel-dla-niepe%C5%82nosprawnego-psiaka-okolice-warszawy/ -
potrzebny na CITO hotelik w okolicach Warszawy dla niepełnosprawnego psiaka :( Błagam zajrzyjcie może będzie w stanie polecic sprawdzony hotelik ...Sprawa bardzo PILNA !!!!!!!! Dziękuję. http://www.dogomania.com/forum/topic/145513-pilnie-dt-lub-hotel-dla-niepe%C5%82nosprawnego-psiaka-okolice-warszawy/
-
Elenka już w DS :) Powodzenia sunieczko kochana :* :)
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Już w nowym domu
potrzebny na CITO hotelik w okolicach Warszawy dla niepełnosprawnego psiaka :( Błagam zajrzyjcie może będzie w stanie polecic sprawdzony hotelik ...Sprawa bardzo PILNA !!!!!!!! Dziękuję. http://www.dogomania.com/forum/topic/145513-pilnie-dt-lub-hotel-dla-niepe%C5%82nosprawnego-psiaka-okolice-warszawy/ -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
Martika&Aischa replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
potrzebny na CITO hotelik w okolicach Warszawy dla niepełnosprawnego psiaka :( Błagam zajrzyjcie może będzie w stanie polecic sprawdzony hotelik ...Sprawa bardzo PILNA !!!!!!!! Dziękuję. http://www.dogomania.com/forum/topic/145513-pilnie-dt-lub-hotel-dla-niepe%C5%82nosprawnego-psiaka-okolice-warszawy/ -
TOBIASZ - kielecki dobermanek za TM [*]
Martika&Aischa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
i ja się przyłącze :D zdjęcie pt "Jamniczek" rozbawiło mnie do łez :D -
DULCIA,malizna ,POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!
Martika&Aischa replied to Romka's topic in Już w nowym domu
śliczne kochane ogonki :* :* :* :) -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
Martika&Aischa replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
Trzymamy !!!!!!!!!!! :) -
dobermanka Sendi MA DOM, zostaje w DT :)
Martika&Aischa replied to motyleqq's topic in Już w nowym domu
no to miał Skipek frajdę :D -
CHARLIE, CHARLIE - szczęśliwy w DS:)
Martika&Aischa replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
bo doba wciąż za krótka ;) znamy to doskonale :) -
Elenka już w DS :) Powodzenia sunieczko kochana :* :)
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki bardzo Wam dziękuję że zaglądacie do naszego kochanego strachulca :) -
RAFT I CZARET- NIESZCZĘŚCIE I ROZPACZ W SCHRONISKU...PILNE!!!
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry chłopcy :) -
Bezdomna, kulejąca, z nowotworem i guzem Rumba
Martika&Aischa replied to AtaO's topic in Już w nowym domu
pokazuj się sunieczko kochana :) -
elik kochana niestety nazwy nie pamiętam bo my jesteśmy na Cimalgexie właśnie ale mój weterynarz ostatnio wspomniał że w okresie wiosennym w razie potrzeby zmienimy ten lek na nowośc :) oczywiście zapytam jak tylko będę z Aishą u weta :) Pytałam również mojego weterynarza o rehabilitację :) więc powiedział że owszem ale połączonej z farmakologią :) Elunia ja tu cały czas siedzę i kombinuję jak koń pod górę jak Maszeńce ulżyc i aby chociaż nie bolało :( zwyrodnień tak jak pisałaś nie cofniemy ale możemy zaradzic aby nie było gorzej i co najważniejsze ograniczyc ból do minimum. Maszeńka po prostu skradła moje serducho :)
-
Elenka już w DS :) Powodzenia sunieczko kochana :* :)
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Już w nowym domu
zaglądam do Elenki :) -
elik kochana czy sunieczka przyjmuje ( zwyrodnienia) jakieś leki przeciwzapalne i przeciwbólowe ? dobrze by było dołączyc dodatkowo na pół roku preparat z kwasem hialuronowym i glukozaminą. Wiem że dziewczynki polecały tu na wątku. Ja stosuje Arthro HA. Zapytajcie lekarza o Cimalgex przeciwzapalny i przeciwbólowy. Mojej Aishy pomaga i dobrze znosi przyjmowanie tego leku. Obecnie na rynku pojawił się równie dobry środek i podobno jeszcze lepiej tolerowany przez układ pokarmowy psiaków.