-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
[quote name='ewa gonzales'][SIZE=3][COLOR=deepskyblue]Stefunio:loveu::multi::sweetCyb::iloveyou:przytyl kochani juhuuuuuu! wczoraj u nas byli z Arkiem - sluchajcie , powiem wam , ze jak widze , jak oni sie kochaja :loveu:[COLOR=yellowgreen]Arus ze Stefciem:multi:jak niunio patrzy w pancia Arusia , jak cudnie sie smieje , przytyl trosze i Arus jego wyczesuje codzien , wiec :loveu::crazyeye:sierc juz pieknieje :thumbs:[/COLOR][COLOR=darkorchid]serducho sie smieje i raduje caly czlek , a wiesci z domku sa takie , ze sunieczka Lunka urocza:loveu::multi:juz troszke bardziej toleruje Stefunia , ja bylam przedwczoraj w przychodni na ul Zamkowej znow prosic , czy nas przyjma wczesniej , ale niestety bez kaski nie przyjma:shake:juz cioteczki kochane wplacaja za bazareczki:loveu:wiec bedzie pieniazek , i napisze cos , bo mnie pokreci chyba i potem skasuje moze :moglby[/COLOR][COLOR=darkred] przecie ,,maz,,:angryy:moglby pozyczyc mnie pieniazki , i rzec - oddasz jak wkoncu zarobisz jakis grosz sensowny , moglby choc 50 czy 100zl , dla niego to nie jest duzo , ale :shake:niestety ani ani ..... ja to bym jego chetnie tego ,,mynza,,na niby - wziela i wyplupila w kosmos , tam niechaj sie nim zajmuja.........choc pewno i tam by tego chlopa mieli dosc :angryy:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Ewuniu czytając Twój post uśmiałam się do łez :) na "mynza" nic nie poradzisz kochana .....jakoś uzbieramy jak wet nie chce pomóc :(
-
Emeczko jestem i zaglądam w oczekiwaniu na dobre wiadomości :*
-
cioteczka rencia prosiła o numerek konta ....Szamanku kochany zdrowiej dzielna psinko :*
-
Dobranoc Emusiu kochana :* Kciuki nadal zaciśnięte ;)
-
NAMI za TM. Bahia rozbójniczka i cierpliwa Sonia.
Martika&Aischa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Nami psiaczku kochany wierzę że biegasz szczęśliwy za TM .......Boże jak Smutno :(:(:( -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Kocurek']Kolorowych snow Misiulku-zgredziku:)[/QUOTE] I ja również ;) Słodkich snów Misiorku :* -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Następnym razem pójdę po lekarstwa dla Misia do swojej klinki weterynaryjnej .....też byłam zdziwiona że za receptę trzeba zapłacić 5 zł:watpliwy: -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Czarodziejka']Ja nigdy nie płaciłam za receptę, ale widać, co gabinet, to obyczaj...[/QUOTE] Na rachuneczku widnieje kwota 5 zł - usługa weterynaryjna to koszt wypisania recepty .... -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
Martika&Aischa replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='arim']Bela,a co byś powiedziała na drugi bazarek? mam fanty i tak pomyślałam,że wspólnie dla Lorda i Szili wystawić 9wiem że sezon urlopowy) ale mam letnie rzeczy do wystawienia.[/QUOTE] Wystawiajcie cioteczki a ja porozsyłam zaproszenia na bazarek :) I proszę o wstawienie na wątku linka do bazarku ;) -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
Martika&Aischa replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam cały zwierzyniec :* i kochanego Lorda :* -
Zaciśnięte z całych sił:thumbs: Zosiu czy dotarła moja wpłata za fanty za bazareczek ewuni gonzales ?
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Martika&Aischa replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam kochane słodziaki:loveu: -
[quote name='ewa gonzales'][FONT=Arial Narrow][COLOR=darkred]Kochane moje juz jestem dodzwonilam sie do p Krystyny do Dabrowy okolo 12. 30 , polecialam do pewnej starszej pani , ktora ma stacjonarny i uprosilam , pozwolila dzwonic:loveu::multi:kochane wiec tak - p Krystyna jednak chce sunie oneczke , albo b podobna do oneczki , musi byc po sterylizacji , rozmawailysmy dlugo, miala pani kiedys dwie sunki ale jedna odeszla na nowotwor:-(wiec pani Krysia z sunia i kociukiem sa gotowi na kolejna sunke , ale musi byc bardzo oneczkowata , ja zaproponowalam pani ze napewno jakas sunke znajdziemy i musimy sie spotkac , wtedy napewno aby sie spotakly , zobaczyly , natomiast dla Stefunka szukamy dalej:modla::modla:pani ma kuzynke z Sosnowca , ktora chce malego pieseczka , wiec poprosilam o num tej kuzynki , i pani Krystyna ma mi ten num przyslac , doradzilam tez pani , aby , jesli ma mozliwosc - weszla na dogomanie i tam na psiaki w potrzebie - napewno wtedy mialaby wiecej informacji i zdjec psinki , ktora by sie spodobala , ma syna p Krysia , wiec moze syn mamie znajdzie rozne wateczki psiaczkow. Pani pytala jeszcze razy kilka o te Tinke :loveu:od Dory1020 , czy wysterylizowana i czy duza? kochani ja najpierwej proponowalam abysmy sie mogly spotkac razem ze Stefuniem , ale nie wiemy jak by sie zachowal o obcym domku do kotka , bo kotek p Krysi czasem lubi skoczyc znienacka na psiaka .[/COLOR][COLOR=olive]Szukamy dalej dla Stefanka.[/COLOR][/FONT][/QUOTE] Ewuniu czy Pani określiła w jakim wieku chciała by zaadoptować ONeczkę ?