Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Cioteczki zapraszam na bazarek dla zwierzyńca ...... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210715-Ciuszki-różności-dla-domu-)-Dla-zwierzyńca-...14.07?p=17204562#post17204562[/URL]
  2. Cioteczki po znajomości zaproszę na bazarek dla całego zwierzyńca potrzebującego pilnie pomocy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210715-Ciuszki-różności-dla-domu-)-Dla-zwierzyńca-...14.07?p=17204562#post17204562[/URL]
  3. [quote name='ewa gonzales'][SIZE=3][COLOR=deepskyblue]Stefunio:loveu::multi::sweetCyb::iloveyou:przytyl kochani juhuuuuuu! wczoraj u nas byli z Arkiem - sluchajcie , powiem wam , ze jak widze , jak oni sie kochaja :loveu:[COLOR=yellowgreen]Arus ze Stefciem:multi:jak niunio patrzy w pancia Arusia , jak cudnie sie smieje , przytyl trosze i Arus jego wyczesuje codzien , wiec :loveu::crazyeye:sierc juz pieknieje :thumbs:[/COLOR][COLOR=darkorchid]serducho sie smieje i raduje caly czlek , a wiesci z domku sa takie , ze sunieczka Lunka urocza:loveu::multi:juz troszke bardziej toleruje Stefunia , ja bylam przedwczoraj w przychodni na ul Zamkowej znow prosic , czy nas przyjma wczesniej , ale niestety bez kaski nie przyjma:shake:juz cioteczki kochane wplacaja za bazareczki:loveu:wiec bedzie pieniazek , i napisze cos , bo mnie pokreci chyba i potem skasuje moze :moglby[/COLOR][COLOR=darkred] przecie ,,maz,,:angryy:moglby pozyczyc mnie pieniazki , i rzec - oddasz jak wkoncu zarobisz jakis grosz sensowny , moglby choc 50 czy 100zl , dla niego to nie jest duzo , ale :shake:niestety ani ani ..... ja to bym jego chetnie tego ,,mynza,,na niby - wziela i wyplupila w kosmos , tam niechaj sie nim zajmuja.........choc pewno i tam by tego chlopa mieli dosc :angryy:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Ewuniu czytając Twój post uśmiałam się do łez :) na "mynza" nic nie poradzisz kochana .....jakoś uzbieramy jak wet nie chce pomóc :(
  4. Emeczko jestem i zaglądam w oczekiwaniu na dobre wiadomości :*
  5. cioteczka rencia prosiła o numerek konta ....Szamanku kochany zdrowiej dzielna psinko :*
  6. Cieszę się że wszystko się wyjaśniło :) Dobranoc sunieczko :*
  7. Zapisuję sobie staruszka .......:( cioteczko jak dobrze że Cię ma :( nie mam pomysłu co zrobić :( ........najlepszym rozwiązaniem było by go zabrać ze schroniska :( tylko kurcze za co ? :( ech...
  8. Dobranoc Emusiu kochana :* Kciuki nadal zaciśnięte ;)
  9. Nami psiaczku kochany wierzę że biegasz szczęśliwy za TM .......Boże jak Smutno :(:(:(
  10. śliczne zdjęcia .....sunieczka zupełnie inna niż na pierwszych zdjęciach ....:crazyeye::loveu:
  11. [quote name='Kocurek']Kolorowych snow Misiulku-zgredziku:)[/QUOTE] I ja również ;) Słodkich snów Misiorku :*
  12. Jestem na zaproszenie Ewuni gonzales .....zapiszę i spokojnie poczytam :)
  13. Zaglądam do Moriska ...tak się cieszę że już bezpieczny :*
  14. Beatko jeśli trwa obecnie jakiś bazarek to jasne :) Kasia również szuka domku dla naszej pięknej Gwiazdy :)
  15. Rano na konto Malinki poleciała kwota 95,10 z zakończonego bazarku jak wpłynie proszę o potwierdzenie .....dziękuję :)
  16. Następnym razem pójdę po lekarstwa dla Misia do swojej klinki weterynaryjnej .....też byłam zdziwiona że za receptę trzeba zapłacić 5 zł:watpliwy:
  17. [quote name='Czarodziejka']Ja nigdy nie płaciłam za receptę, ale widać, co gabinet, to obyczaj...[/QUOTE] Na rachuneczku widnieje kwota 5 zł - usługa weterynaryjna to koszt wypisania recepty ....
  18. [quote name='arim']Bela,a co byś powiedziała na drugi bazarek? mam fanty i tak pomyślałam,że wspólnie dla Lorda i Szili wystawić 9wiem że sezon urlopowy) ale mam letnie rzeczy do wystawienia.[/QUOTE] Wystawiajcie cioteczki a ja porozsyłam zaproszenia na bazarek :) I proszę o wstawienie na wątku linka do bazarku ;)
  19. Odwiedzam cały zwierzyniec :* i kochanego Lorda :*
  20. Zaciśnięte z całych sił:thumbs: Zosiu czy dotarła moja wpłata za fanty za bazareczek ewuni gonzales ?
  21. [quote name='ewa gonzales']Martusiu nie okreslila:bye:witajcie ciotenki , pani mowi ze na sto procent sunia , napewno w jakiejs sie zakocha , ktora pani Krysi zaproponujemy , tylko musi tolerowac kotka.[/QUOTE] A to blok czy domek jednorodzinny ?
  22. [quote name='ewa gonzales'][FONT=Arial Narrow][COLOR=darkred]Kochane moje juz jestem dodzwonilam sie do p Krystyny do Dabrowy okolo 12. 30 , polecialam do pewnej starszej pani , ktora ma stacjonarny i uprosilam , pozwolila dzwonic:loveu::multi:kochane wiec tak - p Krystyna jednak chce sunie oneczke , albo b podobna do oneczki , musi byc po sterylizacji , rozmawailysmy dlugo, miala pani kiedys dwie sunki ale jedna odeszla na nowotwor:-(wiec pani Krysia z sunia i kociukiem sa gotowi na kolejna sunke , ale musi byc bardzo oneczkowata , ja zaproponowalam pani ze napewno jakas sunke znajdziemy i musimy sie spotkac , wtedy napewno aby sie spotakly , zobaczyly , natomiast dla Stefunka szukamy dalej:modla::modla:pani ma kuzynke z Sosnowca , ktora chce malego pieseczka , wiec poprosilam o num tej kuzynki , i pani Krystyna ma mi ten num przyslac , doradzilam tez pani , aby , jesli ma mozliwosc - weszla na dogomanie i tam na psiaki w potrzebie - napewno wtedy mialaby wiecej informacji i zdjec psinki , ktora by sie spodobala , ma syna p Krysia , wiec moze syn mamie znajdzie rozne wateczki psiaczkow. Pani pytala jeszcze razy kilka o te Tinke :loveu:od Dory1020 , czy wysterylizowana i czy duza? kochani ja najpierwej proponowalam abysmy sie mogly spotkac razem ze Stefuniem , ale nie wiemy jak by sie zachowal o obcym domku do kotka , bo kotek p Krysi czasem lubi skoczyc znienacka na psiaka .[/COLOR][COLOR=olive]Szukamy dalej dla Stefanka.[/COLOR][/FONT][/QUOTE] Ewuniu czy Pani określiła w jakim wieku chciała by zaadoptować ONeczkę ?
×
×
  • Create New...