Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Pieniążki poleciały wczoraj dla Szamanka ......zdrowiej psinko:*
  2. [quote name='basiek8']Śledzę ten wątek od początku, nie wiedziałam że szukacie deklaracji, deklaruję comiesięczną 20 zł.[/QUOTE] Doleciała stała deklaracja na konto Atoska :) Dziękujemy:loveu:
  3. Pokazuj się Atosku kochany :*
  4. [quote name='Zosia123']Telefonowała dzisiaj do mnie Zuzia. Emusia ma brzydki wyciek z pupci... wetka doradziła podanie na razie antybiotyku, ale istnieje niebezpieczeństwo, że to ropomacicze... :( Zuzia kupiła też środek na odrobaczenie za 15 zł. Poza tym wszystko dobrze, dziewczynka jest grzeczna, dzisiaj chodziła sobie po podwórku i inne suczki nie zwracały na nią uwagi, co oznacza, że nie będzie musiała być zamykana w kojcu. :)[/QUOTE] Zosiu kochana tylko nie ropomacicze :( trzymam mocno kciuki aby był to tylko i wyłącznie fałszywy alarm :(
  5. Z bazarku dla Fridy uzbierała się łącznie kwota 197,55 :) proszę o potwierdzenie na bazarku jak pieniążki tylko dotrą ;) Belu kochana naszyjnik z bazarku dla zwierzyńca cierpliwie na Ciebie czeka ;)
  6. A i jeszcze jedno już niebawem Gwiazdka będzie miała profesjonalną sesję zdjęciową ;) Kasia podeśle zdjęcia :lol:
  7. Rozmawiałam dziś z Kasią ....niestety nie ma dostępu do internetu :( zepsuty komputer :( Ale Gwiazdeczka ma się świetnie ....Kasia jak zwykle bardzo ją chwaliła :) grzeczna, posłuszna z wilczym apetytem ;) przyjazna do zwierząt, dzieci ...pięknie chodzi na smyczy :) Z prześwietlenia jednak zrezygnowano gdyż jej chód jest tylko i wyłącznie spowodowany wypadkiem z przeszłości .....Jak się Kasia pojawi na pewno napisze więcej :) Możemy szukać Gwiazdce domku i zacząć ją ogłoszać :) Powtórzę słowa Kasi - "Gwiazda to przepiękny pies":lol: musimy jej znaleźć najlepszy domek na świecie ;)
  8. Dziękuję Beatko ....124,85 to razem z przesyłeczką i kopertką zabezpieczającą ;) Miś zabezpieczony na miesiąc :) Swoją drogą nie miałam pojęcia że za wypisanie recepty u weterynarza się płaci 5 zł :(
  9. Mnie całe szczęście ostrzegła Berkano abym tego linku nie otwierała ....i całe szczęście!!! Nie rozumiem jak my możemy pomóc tym zwierzakom ??? Proszę o NIE przesyłanie mi tego typu wiadomości!
  10. Tableteczki z miesięcznym zapasem dziś poleciały ;) Czarodziejko wygłaskaj naszego Misia od weterynarzy którzy się nim opiekowali :) na opowiadałam się dzisiaj o naszym kochanym staruszku:lol: Jeden z leków musiałam zakupić w aptece .....( paragon nr 2 ) U weterynarza zapłaciłam 115 zł + 3,35 w aptece.
  11. Cioteczki u mnie też nie najlepiej z pieniążkami :( ale dyszkę dorzucę i ja :)
  12. Kasia pewnie zalatana i zajęta ....zadzwonię jutro i wypytam o naszą Gwiazdkę ;)
  13. Pokazuj się Lordziku :* na zdjęciach obecnych wygląda dużo dużo lepiej:loveu: Kochany Lord :loveu:
  14. Dzień dobry Emusiu :*
  15. Emusia:loveu: Tak bardzo się cieszę że już bezpieczna :multi: Cioteczki kochane leki na stawy i wizyta u dobrego weterynarza koniecznie potrzebna bez dwóch zdań :(
  16. Również czekam i ciągle zaglądam z nadzieją na dobre wiadomości ...bo przecież muszą być dobre ...Emeczko jesteśmy z Tobą kochana :*
  17. [quote name='katarzyna09']Dziewczyny,ja jestem beztalenciem literackim:evil_lol:,skopiowałam tylko tekst z ogłoszeń. Dogomaniaczka Betka napisała taki ładny tekst dla Atoska;)[/QUOTE] Kasia w Tobie drzemie prawdziwny talent literacki tylko jeszcze o tym nie wiesz:evil_lol: a cioteczce Betce dziękujemy :loveu:
  18. Taki fajny psiaczek i ciągle bez domku :( Czesterku kochany tak długo już czekasz :(
  19. Beatka dziękuje :* Udostępnione i rozesłane ;) pokazuj sie Atosku ......
  20. Piękny Atos o sercu Labradora szuka kochającego człowieka ;) ja tylko głośno myślę Beatkaa ;)
  21. Beatka podpisuję się kochana pod wszystkim co napiszesz :) Każde wydarzenie jest cudne:lol: Dziękuję kochana w imieniu naszego Atoska :loveu:
×
×
  • Create New...