[quote name='Zosia123']Telefonowała dzisiaj do mnie Zuzia. Emusia ma brzydki wyciek z pupci... wetka doradziła podanie na razie antybiotyku, ale istnieje niebezpieczeństwo, że to ropomacicze... :(
Zuzia kupiła też środek na odrobaczenie za 15 zł.
Poza tym wszystko dobrze, dziewczynka jest grzeczna, dzisiaj chodziła sobie po podwórku i inne suczki nie zwracały na nią uwagi, co oznacza, że nie będzie musiała być zamykana w kojcu. :)[/QUOTE]
Zosiu kochana tylko nie ropomacicze :( trzymam mocno kciuki aby był to tylko i wyłącznie fałszywy alarm :(