Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Jestem na zaproszenie IwonkiMaj .....matko jakie bidulki ....zapiszę sunieczki :(
  2. Jestem na zaproszenie ......finansowo na razie nie dam rady :( przepraszam ....będę zaglądała do psiaka i trzymam kciuki aby jego stan się polepszył ...najważniejsze że jest już pod dobrą opieką ....
  3. Przybiegłam przywitać się z Gwiazdeczką i Stelliną :*
  4. [quote name='toyota']Miałam przesympatyczny telefon w sprawie Atosa. Pani szuka psa łagodnego w stosunku do dzieci ( 14 lat i drugie młodsze ), psów ( ma małą 10- cio letnią suczkę ) i niestety także do kotów. Wszystkie zwierzęta przebywają w domu, ale pani ma małe ogrodzone podwórko. Atos także miałby przebywać w domu, wychodziłby też na spacery. W domu ktoś jest stale. Z tego co mówiła Kaja69, Atos niechętnie wchodzi do domu, ale skoro jest podwórko to mógłby być na zewnątrz kiedy chce. Jednak obawiam się, żeby nie był za duży, bo pani wyobraża go sobie jako labradora i nie chce większego psa, bo domek jest nieduży. No i te koty :roll:. Szkoda, że nie mam możliwości sprawdzenia jak Atos reaguje na kota w domu (oczywiście zachowując względy bezpieczeństwa - Atos na smyczy). W każdym razie Ania ma jeszcze popytać DT czy Atos nie toleruje wszystkich kotów, czy tylko ma zatarg z jednym. Zapisałam nr tej pani i na pewno nie pozostawimy jej bez jakiegoś psa ;) ( oczywiście jeśli wizyta PA będzie równie pozytywna jak pierwsze wrażenie :).[/QUOTE] Trzymam mocno kciuki oby ten domek okazał się tym wymarzonym właśnie dla naszego Atoska ;)
  5. [quote name='Fiera']Dostałam PW i jestem, niestety nie mam możliwości zapewnić Atoskowi BDT, bo mam już 3 - jeśli dacie radę uzbierać 200 zł miesięcznych stałych deklaracji, to zorganizuję dodatkowe m-ce ( w tej chwili mam komplet, ale może się coś zwolnic, jeśli jakiś "mój" psiak znajdzie DS )[/QUOTE] 200 zł to naprawdę nie dużo jak na tak dużego psiaka ....cioteczki proszę wypowiedzcie się co robimy ? myślę że to naprawdę dobra propozycja :)
  6. [quote name='basiek8']Śledzę ten wątek od początku, nie wiedziałam że szukacie deklaracji, deklaruję comiesięczną 20 zł.[/QUOTE] Z całego serduszka dziękujemy w imieniu Atoska:loveu:
  7. [quote name='Beatkaa']Tyle PW wysłanych i znikoma odpowiedź :([/QUOTE] Niestety kochana :( strasznie tu pusto :( porozsyłam troszkę zaproszeń może ktoś jeszcze się zjawi :(
  8. [quote name='aagataa8']Przelałam właśnie obiecane przeze mnie 20 zł jednorazowo:)[/QUOTE] Pieniążki już na koncie ......Dziękujemy w imieniu naszego Atoska:loveu:
  9. Wspaniałe wiadomości :multi: bądź szczęśliwa sunieczko kochana :*
  10. Zaciskam kciuki i podnoszę smutną psinkę ....
  11. [quote name='aagataa8']Przelałam właśnie obiecane przeze mnie 20 zł jednorazowo:)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy w imieniu Atoska:multi::loveu:
  12. Piniążki za szczepienie Atoska przelane na konto weterynarza .....kwota 52 zł
  13. smutek jego oczek przeraża :( zapiszę i porozsyłam .....
  14. Jestem na zaproszenie paulinken ....śliczny maluch z pewnością szybko znajdzie dom :*
  15. [quote name='Beatkaa']Atosek ciągle rozsyłany... a tak poza tym nie wiedziałam,że jest coś takiego jak mapa dogomaniaków!!! super sprawa :)[/QUOTE] Dziękuję Beatko:multi: mam nadzieję że więcej osób tu zajrzy bo strasznie pusto u Atoska :(
  16. Ok kochana coś wybiorę i prześlę z podziękowaniem ;) pieniążki z allegro polecą razem z pieniążkami za bazarek :)
  17. Przybiegłam się przywitać z Sakusiem ;) Beatko mamy jakieś zdjęcie Sako którego nie ma na wątku ? chciałam wysłać podziękowania ze zdjęciem dla osoby która kupiła Sakusiowi 5 cegiełek na allegro :)
  18. [quote name='kaja69']Jestem za Bostonem :lol:Bethoven tez sliczne ,ale juz oklepane a o Bostonie jeszcze nie słyszałam:cool3:[/QUOTE] Bardzo się cieszę :) jutro porozsyłam wątek Bostona gdzie się da ;)
  19. [quote name='bela51']Przyszły zdjęcia. Moze uda mi sie zrobic dzisiaj ten bazarek dla Lorda.[/QUOTE] Czekamy kochana :) gotowi do podrzucania i rozsyłania zaproszeń ;)
  20. [quote name='kasumi']BOSTON, BOSTON!!! Niech będzie Boston :D ładnie i pasuje mu :D[/QUOTE] :evil_lol: no to teraz czekamy co powie Kaja i czy mnie z tym Bostonem nie przepędzi :diabloti:
×
×
  • Create New...