Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Matko :( Jaka biedna psina :( Boże patrzysz i nie grzmisz :( ręcę opadają :(
  2. Trzymamy zatem mocno kciuki aby Alfie udało się jak najszybciej znaleźć domek :)
  3. A ja zaproszę na nasz nowy ciuszkowy bazarek ....od S do XL [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210820-Świetne-ciuszki-od-S-do-XL-każdy-znajdzie-coś-dla-siebie-)-Zapraszamy-20.07[/URL]. Stefciu kochany tak się cieszę z tak dobrych informacji :*
  4. Cioteczki kochane po znajomości zaproszę na bazarek ze ślicznymi ciuszkami :) Mam nadzieję Zosiu że nie będziesz mi miała za złe. http://www.dogomania.pl/threads/210820-Świetne-ciuszki-od-S-do-XL-każdy-znajdzie-coś-dla-siebie-)-Zapraszamy-20.07.?p=17218942#post17218942
  5. Domi a masz jej zdjęcia albo możliwość ich wykonania ? zrób jej koniecznie wątek :) może uda się pomóc sunieczce.
  6. Dla Emeczki każda złotóweczka się liczy :) Z całego serduszka dziękujemy w imieniu Emusi :*
  7. :thumbs::cool2:Mocno trzymamy kciuki za wizytę Stefanka u weta
  8. Pokazuj się Emusiu kochana :*
  9. Zosiu myślę że warto zapytać lub zaklepać miejsce dla sunieczki u Fur lub u Czarodziejki .........to świetne hoteliki :) a deklaracje będziemy zbierały ...dziś jeszcze powysyłam troszeczkę zaproszeń.
  10. Pewnie zgredzikowi gorąco ......upały wykańczają także nas .....A co do oddechu ....Misiek ma dużo kamienia nazębnego ...nawet zastanawialiśmy się z wetami czy go nie usunąć jednak Misior narkozy mógł by nie przeżyć dlatego z tego zrezygnowano .....Mam nadzieję że odświeżacze choć troszkę pomogą ;) Kolejna porcia poleci z tableteczkami w przyszłym miesiącu ...dla reszty zwierzyńca też się znajdzie żeby nie czuli się pominięci ;)
  11. A może by je nazwać Boston i Brooklin ? ;)
  12. [quote name='betka']Pokażcie się cudaki. Gdzież to Was wywiało ON-owe Dziewczyny :) ?[/QUOTE] ON-kowe cioteczki grzeją doopki na wakacjach kochana ;)
  13. [quote name='bela51']Ani nawet nie udalo sie zrobic zdjęc biedaka. Podobno był kiedys piekny, jest bardzo w typie rasy. I nie ma oczka ..:-(:-(:-([/QUOTE] Belu a jest szansa na zdjęcia ? myślę że trzeba mu założyć wątek :( wówczas będzie miał większe szanse .....
  14. [quote name='paulinken']Jestem i ja. Wszystkiego nie czytałam, więc nie wiem, czy ktoś proponował tu hotelik u furciaczek?[/QUOTE] Paulinka a jaki jest koszt hoteliku u Fur ?
  15. [quote name='bela51']Wpadłam w odwiedziny do ocalonego Morisa Ale znowu mam straszne wiesci od Ani. W tym samym miejscu czeka na wywiezienie kolejny stary ONek...:-( Ja naprawde nie wiem jak pomoc, czy ma szanse powodzenia kolejna akcja ratunkowa ???:-([/QUOTE] Belu na pewno trzeba próbować :( nie ma innego wyjścia ......musimy próbować z nadzieją że znów się uda ......
  16. Warto było by zapytać o wolne miejsce .......sunia potrzebuje kontaktu z człowiekiem i troszeczkę wolności :(
  17. Julcia musiała być pod wrażeniem ;) Cieszę się że Misio przekonał się do Juleczki :)
  18. Cioteczki myślę że chłopakom trzeba szybko imiona zmienić .....;) Może ktoś wystawi dla nich bazarek imienny ?
  19. Bardzo Wam dziękuję że jesteście:multi: Alfo kochana zobacz ile cioteczek do Ciebie przybywa :loveu: Nie zostawimy Cię samej sunieczko :*
  20. Beatko wiem że rozsyłałaś kochana i za to w imieniu Atoska z całego serduszka Ci dziękuję :*
  21. Cioteczki proszę zajrzyjcie do Alfy :( ona już nie ma nadzieii i o nic już nie prosi :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209874-Niewidzialna...-Alfa-prosi-o-godniejsze-życie-niż-to-w-kącie-budy...-pomożesz-jej[/URL]-...
×
×
  • Create New...