[quote name='bela51']Wpadłam w odwiedziny do ocalonego Morisa
Ale znowu mam straszne wiesci od Ani. W tym samym miejscu czeka na wywiezienie kolejny stary ONek...:-( Ja naprawde nie wiem jak pomoc, czy ma szanse powodzenia kolejna akcja ratunkowa ???:-([/QUOTE]
Belu na pewno trzeba próbować :( nie ma innego wyjścia ......musimy próbować z nadzieją że znów się uda ......