Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [quote name='azalia']Dziewczyny,Nelsonkowi nie zdążyłyśmy pomóc,ta cała syuacja z jego odejściem jest delikatnie mówiąc niejasna i mocno naciągana.Ale martwi mnie ten drugi pies,który tam przebywa,czy ktoś go widział?Wydaje się mało prawdopodobne,że Nelson żył w nieludzkich warunkach,a ten jest otoczony wspaniałą opieką i miłością.Może on potrzebuje pomocy?Czy ktoś wie coś więcej na jego temat?[/QUOTE] Psiak jest własnością teściów i ma się bardzo dobrze ...to staruszek 16 letni który mieszka sobie w kojcu. To nie jest psiak właściciela Nelsona.
  2. [quote name='BERKANO']wspaniała wiadomość!!!!!! Martika uściskaj tą osobę od każdej z nas. A czy nasz anonimowy sponsor nie zastanawia się może nad adopcją Miśka???[/QUOTE] Niestety na razie nie ma takiej możliwości :( Uściskam kochana oj uściskam jak się tylko spotkamy :loveu::loveu::loveu:
  3. Stała deklaracja za lipiec poleciała na konto Emusi ......trzymam kciuki aby wszystko się udało i jak najszybciej Emusia opuściła schron ..... sunieczko kochana :*
  4. ech....najgorszy to ten ciągły brak pieniążków :( ale skąd je brać skoro psiaków wciąż nam przybywa :(
  5. [quote name='bela51']Podaje wpłaty jakie wplyneły na konto: Mysza2 20 Aska7 100 Marcin L. Tomaszów Lub. 100 borsuq 20 yolanovi 20 katarzyna09 30 INGA.MM 10 ania shirley 20 bjuta 20 terra 10 p.Ewa W-H Gdańsk 50 W sumie 400 zł. Bardzo dziekujemy ofiarodawcom ! I cały czas mysle, co zrobic, aby jednak mógł pojechac do Czarodziejki...[/QUOTE] Belu kochana moja wpłata już w drodze .....było by cudownie ......może spróbujemy zawalczyć o stałe deklaracje dla Moriska ?
  6. [quote name='Syla']Każdemu psiakowi przydałby się taki Anioł Stróż :loveu:Hojny, a zarazem skromny, bo anonimowy.Dajcie receptę na znalezienie takowego :lol::evil_lol:[/QUOTE] Cioteczko kochana tacy ludzie po prostu zjawiają się na naszej drodze jak anioły:angel:
  7. O tak Misiowy sponsor to prawdziwy psi anioł :loveu:
  8. :(:(:( o matko :(:(:( Noreńko kochana :( biegaj szczęśliwa i wolna od bólu za TM :(
  9. Cioteczki kochane właśnie rozmawiałam z Anonimowym Sponsorem naszego Misia który opłacił nam lecznicę:lol::loveu: Misiu oprócz stałej deklaracji w kwocie 200 zł w miesiącu lipcu otrzyma dodatkowo 500 zł na leczenie i lekarstwa :-o:-o:-o!!! :lol: Z całego serduszka DZIĘKUJEMY w imieniu naszego Misiaczka :loveu: Misiaczku kochany masz anioła stróża :multi::loveu::multi::loveu:
  10. Z całych sił kciuki zaciśnięte! Namisiu dzielny psiaku będzie dobrze :*
  11. [quote name='bela51']Prosze sie upomniec, kto jesczce nie dostał konta. Pokasowałam wiadomosci, bo skrzynka mi sie zatyka i juz nie pamietam komu mam jeszcze wysłac.[/QUOTE] Belu kochana czekam na numerek konta ....nie dostałam PW :)
  12. [quote name='Mysza2']Nie rycz tylko się ciesz, damy radę, jeszcze pospamujemy i damy[/QUOTE] Myszko kochana spamuję gdzie się da ;) a jak! Jasne że damy!
  13. Już jesteśmy tak blisko .....Morisku UDA SIĘ Kochana PSINECZKO :* no i ryczę no ....inaczej nie umiem :( nigdy się nie przyzwyczaję ...ale to tylko i wyłącznie z radości :*
  14. [quote name='marcinraczk']Jestem nowy, dzisiaj sie zarejestrowalem. Z finansami nie mam problemów większych więc z chęcią pomogę, proszę dopisać ode mnie 100zł[/QUOTE] Dziękujemy!!! Dziękujemy!!! Dziękujemy!!!:multi::loveu:
  15. Cioteczki błagam zajrzyjcie ....mamy tylko 3 dni ...inaczej :( stareńki ONek :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210315-Stary-ONek-Moris-pomoz-mu-uciec-przed-smiercia-ma-3-dni-czasu-na-transport-do-dt[/URL]
  16. Bela będzie rozsyłała numerek konta ......Bardzo dziękujemy :*
  17. Święte słowa Pani Danusiu ;) Nie dosyć że dziś matki boskiej pieniężnej to jeszcze staruszka trzeba ratować natychmiast .....Cioteczki błagam nawet po 5 zł ....grosz do grosza i się UDA !!!
  18. [quote name='kasumi']Martika, link nie działa...:([/QUOTE] Już kochana poprawiam :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210315-Stary-ONek-Moris-pomoz-mu-uciec-przed-smiercia-ma-3-dni-czasu-na-transport-do-dt[/URL]
  19. Cioteczki błagam zajrzyjcie do stareńkiego ONka mamy tylko 3 dni ....a potem :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210315-Stary-ONek-Moris-pomoz-mu-uciec-przed-smiercia-ma-3-dni-czasu-na-transport-do-dt[/URL] Wybacz Hadarku :(
  20. Cioteczki błagam zajrzyjcie do staruszka ONka mamy tylko 3 dni ...inaczej :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210315-Stary-ONek-Moris-pomoz-mu-uciec-przed-smiercia-ma-3-dni-czasu-na-transport-do-dt[/URL] Przepraszam że spamuje :(
  21. Cioteczki przepraszam ...wybaczcie ale mamy tylko 3 dni ...inaczej :( błagam zajrzyjcie :(:(:( http://www.dogomania.pl/threads/210315-Stary-ONek-Moris-pomoz-mu-uciec-przed-smiercia-ma-3-dni-czasu-na-transport-do-dt
  22. Piękny Nelsonie wybacz :( Sytuacja jest beznadziejna :( mamy tylko kilka dni ....inaczej :(:(:( błagam zajrzyjcie .... http://www.dogomania.pl/threads/210315-Stary-ONek-Moris-pomoz-mu-uciec-przed-smiercia-ma-3-dni-czasu-na-transport-do-dt
×
×
  • Create New...