Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. uffffffffff.....zdrowiej nam chłopaku !!!!!!!!! Kciuki wciąż zaciśnięte za zdrówko Kaja !!!!!!!!
  2. o matko !!!!!!!! Bądź dzielny psiaczku kochany :( zaciskam kciuki z całych sił i czekam na wieści :(
  3. strasznie przykro podjąc tą ostateczną decyzję :( strata najlepszego przyjaciela jest potwornie bolesna :( :( :(
  4. no niestety Państwo muszą się z tym liczyc że w przyszłości mogą pojawic się problemy i duże wydatki :( To trudna decyzja. Będzin ode mnie nie daleko więc jak by co chętnie odwiedzę domek i sprawdzę warunki :) To musi byc naprawdę przemyślana adopcja :)
  5. na pewno nas tu podczytuje :) jak się uda liczymy na fotorelację z koncertu ;)
  6. u mnie wszystko potwierdzone co do grosika :) zatem bazarek koncertowy ostatecznie zamykamy życząc Wszystkim Wspaniałej Zabawy :) a Luneczce zdrówka zdrówka zdrówka :* :)
  7. proszę o potwierdzenie na bazarku :) link powyżej :) osobnym przelewem poszła również nadpłata z bazarku w wysokości 0,80 gr od cioci Bgra :) wysyłałam ja :) z pewnością również już na koncie :)
  8. ja też zaglądam ale co tu pisać :( zdjęcia cudne jak zawsze :)
  9. zaglądam do Marsika w oczekiwaniu na wieści ...oby jak najlepsze !!!!!!
  10. wynagradzam jej wszystko jak tylko mogę :rolleyes: obiecuję oczywiście poprawę :* ;)
  11. Aisha jest ze mną od 3 miesiąca życia :) Nigdy nie pomyślałam żeby jej założyć wątek :)
  12. czy Luneczka na codzień przyjmuje jakieś leki na chrząstkę stawową ??? warto by było gotowac jej też rapki kurze :) są naprawdę wspaniałe :) ja gotuję duży garnek z dodatkiem marcheweczki i ryżu :) mrożę i dzielę na porcje :) psiak zachwycony a co najważniejsze każda porcja wychodzi na zdrówko :) no i to chyba najtańszy lek :) warto by było wprowadzic Luneczce Arthro HA - 90 tabletek to koszt ok 55 zł podaje link : http://sklep.modernpet.pl/pl/suplementy-i-odzywki/1966-Arthro-HA-90-tabl.html 2 tabletki dziennie przez 6 miesięcy.
  13. ech skąd ja to znam :( moja Aisha waży w okolicach 30 kg i jak tylko na dworze plucha zwyrodnienia dają jej w kośc :( znoszę i wnoszę dzien w dzień na 3 piętro. Co zrobic :( Aisha oczywiście nie narzeka a wręcz paskudny z niej oszust ;) jak się zagalopuje to wnoszę i wnoszę a ona księżniczka czeka na podwózkę bo po co się męczyc ;)
  14. dzielna nasza Luneczka :) bardzo bardzo się cieszę bo wieści optymistyczne :)
  15. kochane słoneczko :* :) zdrówka Bolusiu kochany :*
  16. bidulka nasza kochana :* czekamy na szczegółową relację i dziękujemy za fotorelację :) uwielbiam ten duży nochalek :* :)
  17. Czekamy jeszcze na potwierdzenie dwóch wpłat z bazarku koncertowego :) Bgra : 90 zł Martika@Aischa : 135 zł Link do bazarku :) http://www.dogomania.com/forum/topic/148314-wszystkie-sprzedane-bilety-na-koncert-lady-pank-w-katowicach-1009-2000/page-17 w sumie z bazarku biletowego poleciało na konto Luneczki : 675 zł 80 gr Po potwierdzeniu przez DT można śmiało wpisać w ogólne rozliczenie naszej dziewczynki :)
×
×
  • Create New...