Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Dzień dobry Kapselku :) Dziewczynki niestety ani pół zapytania :( ani @ ani telefonicznie :( kompletna cisza :(
  2. czekamy na wieści .... trzymaj się psiaku kochany !!!!!!!!
  3. a na koncie deklaracje stałe od naszych kochanych cioć :) milagros oraz koja :) ślicznie dziękujemy :* :)
  4. pokazuj się sunieczko kochana !!! Ciocia cały czas zaciska kciuki z całych sił za Twoje zdrówko!!!
  5. ......................................
  6. a na koncie deklaracja marcowa od naszej kochanej cioci Agnieszka103 :) :* Pięknie dziękujemy :)
  7. a na koncie deklaracja stała od naszej kochanej mdk8 :) oraz od naszej kochanej Oleny84 za marzec i kwiecień :) Dziewczynki pięknie dziękujemy i już biegnę uzupełnić rozliczenie :)
  8. koniec miesiąca więc czekamy na rozliczenie i nowe wiadomości o chłopaku :)
  9. zapiszę sobie śliczną bidulkę :(
  10. u Kapselka bez zmian :) mieszka w domu i dokazuje z kumplami :) a "paszcza" mu się nie zamyka ;)
  11. Marsiczku dziadeczku kochany zaglądam trzymając kciuki z całych sił za Twoje zdrówko !!!!!!!!!
  12. zapiszę sobie bidulkę kochaną .......
  13. oj Helcia Helcia gdzie ten Twój wymarzony dom sunieczko kochana ........
  14. a na koncie deklaracja stała za miesiąc marzec od naszej kochanej cioci kiyoshi :* :) Pięknie dziękujemy :* :)
  15. Ostatnio jak byłam w hoteliku Rumba mieszkała w domu z innymi psiakami.
  16. Laro kochana może więcej informacji jest na FB ? z tego co wiem Rumba ostatnio miała dosyc dużo problemów zdrowotnych. Z tego co pamiętam przeszła również jakiś zabieg usunięcia brzydkiego ropnia który jej się zrobił koło oczka. Ech ...bidulka z tej naszej Rumby :(
×
×
  • Create New...