Dziewczynki ponieważ sunieczka z mojego bazarku znalazła domek podeślijcie mi numerek konta to wspomożemy Gapcia kwotą 91 zł 10 gr.
A jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie na bazarku :) dziękuję :)
kojo kochana pieniążki na koncie już od 04.04. :) przepięknie dziękujemy :)
P.S. Chyba najwyższa pora zakupić sobie mocne okulary bo ja już niedowidzę ;)
halszko to podobnie jak ja. Do południa jestem uziemiona i trudno dorwać się do komputera.
A na koncie deklaracja stała od naszej cioci Agnieszka103 oraz milagros :) przepięknie dziękujemy :)
w wolnej chwili uzupełnię post rozliczeniowy.