Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. zapiszę sobie wątek cudnej ogoniastej dziewczyny :)
  2. przybiegam na zaproszenie cioci bakusiowej i zapisuję sobie chłopaka. Dziewczynki na chwile obecną nie jestem w stanie pomóc finansowo :( bardzo przepraszam, ale moja goldenka Aisha wymaga stałego leczenia neurologicznego.
  3. Ewunia zaglądam i posyłam miliony ciepłych myśli kochana :****
  4. nasza kochana skarbniczka Jolcia na pewno się nie obrazi ;) jeszcze raz kochana OGROMNIE Dziękujemy :) My również szykujemy się z bazarkiem dla Kapselka ale ruszymy dopiero w czerwcu bo ja nie dosyć że cierpię ( jak wszyscy) na brak czasu to jeszcze dorwała mnie angina :(
  5. Ewuś milion ciepłych myśli przesyłam. Musi byc dobrze !!!!!!!!!!! Ja wciąż zaciskam kciuki z całych sił !!!
  6. Dzwoniłam wczoraj do Emiś. U Kapselka wszystko w porządku. Jednak zapytań i widoków na domek jak na razie nie ma :(
  7. Uzbierałam troszeczkę fantów na bazarek dla Kapselka. Wkrótce się za niego zabierzemy bo z pieniążkami krucho :( Dziewczynki kochane ogromnie Wam dziękuję że Wspieracie Kapselka bo bez Was tonął by już w długach :(
  8. Asieńko musi się w końcu udać. Pani pytała czy jest możliwy transport do Żywca po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi stwierdziła że jeszcze zadzwoni i kontakt się urwał :(
  9. Eluś kochana ja też nie jestem w stanie tego zrozumieć :( piękny, zdrowy, wesoły psiak a domu jak nie było tak nie ma :(
  10. W sprawie Kapselka był telefon z Żywca ale Pani się więcej nie odezwała :(
  11. ślicznie dziękujemy :* a my musimy zabierać się za kolejny bazarek dla Kapselka bo z ogłoszenia w gazecie cisza :(
  12. Nochalek kochany :) przystojniak jakich mało :)
  13. Dzwoniła dziś Emiś. Niestety jak na razie nawet pół zapytania o Kapselka :(
  14. Asieńko ogromnie Ci dziękuję kochana :* mam nadzieję, że mimo wszystko telefon się rozdzwoni w końcu i nasz Kapselek znajdzie swój wymarzony dom.
  15. Podejrzewam, że na razie ogłoszenie w Dzienniku nic nie dało :( Zadzwonię do Emiś w piątek i zapytam. Ech.....nie ma szczęścia ten nasz Kapselek :(
  16. super :) to teraz czekamy na piątkowe, świąteczne wydanie :)
  17. Asieńko kochana wysłałam Pani Joannie z Dziennika Zachodniego kilka zdjęć do wyboru :) ogłoszenie jest przyjęte do realizacji także nasz Kapselek będzie w świątecznym wydaniu :) do yolanovi naszej księgowej wysłałam dane do wpłaty za ogłoszenie oraz numerek zlecenia. Dziś przytargałam z pracy 4 duże reklamówki fantów także będzie niebawem również bazarek na naszego ogonka :) i mam taką cichą nadzieję, że w połowie bazarku zmienimy cel bo Kapselkowi pieniążki już nie będą potrzebne :) I niech się spełni !!! Kapselek do domku !!!!!! :)
  18. Dziewczynki zdjęcia wybrałam z tych dostępnych na dogo bo na FB ciągle mam informacje abym się zalogowała chcąc przeglądać treść hotelu :( a ja nie FB-kowa.
×
×
  • Create New...