-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
zapraszamy :)
-
Henio - zamienił miejscówkę pod wiaduktem na wygodną kanapę!!!
Martika&Aischa replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
ależ cudne wieści !!!!!!!! :) Bądź szczęśliwy psiaczku kochany :* :) -
eliczku kochana Pan ma 182 cm wzrostu i jest otyły. Myślę że rozmiar XXL. Patrząc na niego myślę że nic nie będzie na niego za duże. Strasznie mi żal tego człowieka :( Nawet ubrań w pracy nie dostał bo poinformowano go w magazynie że nie ma na niego rozmiaru. Facet jest bardzo grzeczny i kompletnie nie potrafi o siebie zawalczyć :(
-
Co chcecie KUPIĆ na bazarku. Zanim napiszesz PRZECZYTAJ pierwszy post!!!
Martika&Aischa replied to Viris's topic in Bazarek
Dziewczynki poszukuje bardzo bardzo dużych ubrań dla biednego człowieka z pracy mojego brata :( jakieś bluzy ....spodnie dresowe....czapkę. Jeśli ktoś może pomóc bardzo proszę o kontakt. Dziękuję :* -
Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!
Martika&Aischa replied to Formica's topic in Bazarek
Dziewczynki poszukuje bardzo bardzo dużych ubrań dla biednego człowieka z pracy mojego brata :( jakieś bluzy ....spodnie dresowe....czapkę. Jeśli ktoś może pomóc bardzo proszę o kontakt. Dziękuję :* -
Nowy domek Metoska ;) " U Mentoska wszystko w porządku :) Straszna z niego przylepka :) Byliśmy wczoraj u weterynarza i od dziś Mentosek ma chipa" :) No to chłopczyk zabezpieczony :) ogromnie się cieszę że wszystko się układa :) Tylko gdzie ten domek wyśniony i wymarzony dla naszego Kapselka ? zero telefonów i zero zapytań. Dziewczynki ponowne ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim ? Jakieś wydarzenie na FB ? już naprawdę nie wiem gdzie go jeszcze pokazać :( i zaczynam wierzyć w przesąd że czarne zwierzaki mają pod górkę :(
-
18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?
Martika&Aischa replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
dzień dobry sunieczko kochana :* -
18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?
Martika&Aischa replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
ogromnie się cieszę że sunieczka lada chwila opuści schronisko i zacznie nowe lepsze jutro. Trzymam kciuki najmocniej jak potrafię.