Jump to content
Dogomania

Madie

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Madie

  1. Kolega poszukuje kandydata na kociego jedynaka. Dom niewychodzący, 2 małych dzieci, więc dobrze by było jakby usposobienie kot miał łagodne. Nie są pewni co do wieku, ale moim zdaniem przy malutkich dzieciach kociątka odpadają. Mamy jakiś kandydatów ? :) Podesłałabym koledze
  2. W razie gdyby były zapytania z ogłoszeń o czarne (u mnie te które przyjadą jutro to Aria i Manga) to rozumiem, że mogę do Was odesłac po szczegóły? To że są chore nie znaczy że adopcje sa wstrzymane, prawda?
  3. Daj, przedzwonie jutro. Niezaleznie od tego co powie, to małe mogą przyjechać. Muszę wiedziec tylko jaki poziom zabezpieczenia w domu trzymać i co mówić potencjalnym DSom :)
  4. Będziemy jutro z Jo cały dzien w kontakcie, więc dam znac jak maluchy dojadą. Martwi mnie tez nużeniec, jest pewność, że dwójka która do mnie jedzie go nie ma? Pytam pod kątem swoich zwierząt, nie są to najzdrowsze okazy. Izolować? Jak długo? Z izolacją to socjalizacja o kant tyłka potłuc
  5. Jakby było wiadomo kiedy ten transport to byłabym wdzięczna za info. Musze wiedziec czy na pewno bedą np przed weekendem bo jelsi tak to musze odwołać wyjazd i nie moge tego na ostatnia chwile zrobić ;)
  6. Jestem absolutnie "przerażona" jak to logistycznie zrobić, ale jak to w życiu jakoś sie poukłada ;) Mam dwa techniczne pytania 1. Co one jedzą? Moje są na Barfie, ale nie będę szczeniakom tego fundowała w teh sytuacji i prawdopodobnie gdy własciwiele Barfowi nie będą, Mogę im gotować (ryż, kurwak, marchew) albo puszki/suche? Jakieś wskazówki. 2. Jakieś tanie i sprawdzone żrodło podkładów do szybkiego zamówienia?
  7. To niech przyjadą dwa. Może być Gapcia i to biedne małe, żôłte. jesli będą jutro czy w środę to dam radę wziąć dzień wolny żeby pierwszy czas z nimi w domu przesiedzieć.
  8. Hej, jest mi obojętne który szczeniak ;) wszystkie będą tak samo słodkie i kłopotliwe. Transport tez obojętne, dostosuje się, byłabym mogła odebrać psa po pracy. w sumie nie wierze,ze o to pytam ale ile waza szczylki? Po zdjęciach ciężko określić jak „duże” są. Jeśli malutkie to może i dwa by się udało od razu ogarnąć.
  9. Wzięłabym szczyla na tymczas. Kwestia tego ze wyjeżdżam w marcu na miesiąc i nikt się nim nie da rady zająć. Koszty weta i żarcia biorę na siebie w razie czego. W domu szczeniakolubny pies i 5 kotów. Jest mały ogródek. Od razu zaznaczam ze pracuje wiec pies 8 godzin sam i będzie miał do dyspozycji duży kennel. (Moja suka od szczeniaka przyzwyczajana do treningu kennelowego)
  10. Goirmeciko były, saszetki tez. Ale uznałam ze bardziej opłacalne wziąć puszki. Reszta była mała.
  11. 100 puszek dla kotów (niestety kitkat) i 45 puszek dla psów (animonda) leci do Szczebrzeszyniaków. Powinny być albo w poniedziałek albo we wtorek. Podałam numer telefonu Dory. Całość przedsięwzięcia koniec końców zfinasowali z bonów: moja obecna szefowa i mój były szef, który tylko powiedział: "Kotkom życzymy smacznego"
  12. Uf przegryzłam się przez cały wątek i oto jestem :) Po pierwsze mam do oddania całą nieotwartą karmę, którą miałam wraz z moją Sadzą zawieźć do domu na święta, ale w końcu została. Mogę Ci ją Agat gdzieś podrzucić, jest dobrej jakości, tylko waŻy chyba z 15 kilo. Po drugie poproszę o numer konta. Podeślę choć 50zł. I po 3, dajcie znać potem jak Tusiek ( brat Tusi ;) ) do kotów i innych zwierząt. Postaram się wspomóc w szukaniu DT
  13. Dora, przypominam się w temacie maila. Vouchery mają swoj termin waznosci. Nie chciałabym zeby tyle pieniedzy przepadło ;)
  14. Czyli całościowo jesteśmy na minusie 75 zł? A w lecznicach? Będę dziś / jutro robiła zamówienie dla Ciebie. Skrobnij mi proszę maila z aktualnym adresem i rzeczami jakich potrzebujesz.
  15. Czyli ma lęk separacyjny? Objawia się jakoś mocno? Wiemy czy trzyma czystość? Jaki jest jego stosunek do psów, suk i kotów?
  16. Piękne. Dostalismy od firmy talony do sklepów spożywczych sieciówek. Takie wirtualne 100 zł dla każdego kto pracował więcej niz x lat w firmie. 5 osób oddało mi już swoje kupony. Czekam na reszte. Chciałabym wszystko przekazać Dorze. Jeśli masz Tesco/ carefoura to będzie jakiś zastrzyk karmy dla zwierzaków ( co prawda marketowej ale karmy) albo żebyśmy nie czekali do lutego mogę zamówić Ci za kwotę, którą uzyskam, od razu internetowo jedzenie w Frisco: https://www.frisco.pl/c,2333/cat,zwierzeta-jedzenie-dla-kotow/stn,searchResults Swoje bony (chyba 250zl) oddam Ci do użytku własnego. Też do wyboru czy wolisz je do ręki papierowe czy zamówienie na tę kwotę za sklepu (chemia, kosmetyki, etc)
  17. Zapłacę za zapas karmy dla Lapisia na dwa tygodnie. Poproszę konto osoby która będzie kupowała (Rozumiem, ze mówimy o tej płynnej)
×
×
  • Create New...