-
Posts
2372 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Madie
-
Jestem absolutnie "przerażona" jak to logistycznie zrobić, ale jak to w życiu jakoś sie poukłada ;) Mam dwa techniczne pytania 1. Co one jedzą? Moje są na Barfie, ale nie będę szczeniakom tego fundowała w teh sytuacji i prawdopodobnie gdy własciwiele Barfowi nie będą, Mogę im gotować (ryż, kurwak, marchew) albo puszki/suche? Jakieś wskazówki. 2. Jakieś tanie i sprawdzone żrodło podkładów do szybkiego zamówienia?
-
Hej, jest mi obojętne który szczeniak ;) wszystkie będą tak samo słodkie i kłopotliwe. Transport tez obojętne, dostosuje się, byłabym mogła odebrać psa po pracy. w sumie nie wierze,ze o to pytam ale ile waza szczylki? Po zdjęciach ciężko określić jak „duże” są. Jeśli malutkie to może i dwa by się udało od razu ogarnąć.
-
Wzięłabym szczyla na tymczas. Kwestia tego ze wyjeżdżam w marcu na miesiąc i nikt się nim nie da rady zająć. Koszty weta i żarcia biorę na siebie w razie czego. W domu szczeniakolubny pies i 5 kotów. Jest mały ogródek. Od razu zaznaczam ze pracuje wiec pies 8 godzin sam i będzie miał do dyspozycji duży kennel. (Moja suka od szczeniaka przyzwyczajana do treningu kennelowego)
-
100 puszek dla kotów (niestety kitkat) i 45 puszek dla psów (animonda) leci do Szczebrzeszyniaków. Powinny być albo w poniedziałek albo we wtorek. Podałam numer telefonu Dory. Całość przedsięwzięcia koniec końców zfinasowali z bonów: moja obecna szefowa i mój były szef, który tylko powiedział: "Kotkom życzymy smacznego"
-
Uf przegryzłam się przez cały wątek i oto jestem :) Po pierwsze mam do oddania całą nieotwartą karmę, którą miałam wraz z moją Sadzą zawieźć do domu na święta, ale w końcu została. Mogę Ci ją Agat gdzieś podrzucić, jest dobrej jakości, tylko waŻy chyba z 15 kilo. Po drugie poproszę o numer konta. Podeślę choć 50zł. I po 3, dajcie znać potem jak Tusiek ( brat Tusi ;) ) do kotów i innych zwierząt. Postaram się wspomóc w szukaniu DT
-
Piękne. Dostalismy od firmy talony do sklepów spożywczych sieciówek. Takie wirtualne 100 zł dla każdego kto pracował więcej niz x lat w firmie. 5 osób oddało mi już swoje kupony. Czekam na reszte. Chciałabym wszystko przekazać Dorze. Jeśli masz Tesco/ carefoura to będzie jakiś zastrzyk karmy dla zwierzaków ( co prawda marketowej ale karmy) albo żebyśmy nie czekali do lutego mogę zamówić Ci za kwotę, którą uzyskam, od razu internetowo jedzenie w Frisco: https://www.frisco.pl/c,2333/cat,zwierzeta-jedzenie-dla-kotow/stn,searchResults Swoje bony (chyba 250zl) oddam Ci do użytku własnego. Też do wyboru czy wolisz je do ręki papierowe czy zamówienie na tę kwotę za sklepu (chemia, kosmetyki, etc)