-
Posts
2372 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Madie
-
Widzę, że ciocia chce psa o konkretnych predyspozycjach. Ze szczeniakiem to nigdy do końca nie będzie wiadome, a szczęnięta ras dużych nie powinny na początku chodzić na forsowne spacery ze względu na stawy. Skłaniam się do tego co napisała Agat. W schroniskach i DT psów nie brakuje, i to nie tylko tych w "typie" rasy ale także rodowodowych, oddawanych z powodów rozmaitych. ja bym się rozejrzała i odmieniła jakiś psi los :)
-
Rozmawiałam z Panią do której miałaby trafić Gaja raz jeszcze. Bardzo fajna rodzina, 4 osoby w domu. Dwoje rodziców, dwoje dzieci (w tym jeden 10, i jeden dorosły syn). Pani zajmuje się domem i kotka ma być towarzyszką dla niej. Dom wygląda więcej niż obiecująco więc po rozmowie z Marcinem zdecydowaliśmy się jechać z kotem na PA w środę i jeśli mnie przeczucie nie myli to Gaja już tam zostanie. Chyba, że ktoś wcześniej się znajdzie na wizytę. W najgorszym razie kotka spędzi z nami 5 godzin w aucie.
-
Btw, udało mi się złapać zasięg. Był fajny telefon o Gaje z Radzynia Podlaskiego. Mamy może kogoś poprosić o wizytę ? Wiem ze jakaś fundacja tam działa. Jakby się udało w miarę szybko zrobić wizytę to moglibyśmy z Marcinem tam osobiście kota w środę zawieźć. A trochę szkoda jej 2,5 drogi męczyć bez pewności ze zostanie
-
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Madie replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
I jak po rtg ?? -
Podrzucam wieczornie Apsika. Przy okazji - dobrze by było zmienić ten tytuł jednak i dać jakąś aktualizację
-
Też sie cieszę że kotki jadą do nowego domu. Jutro z "wakacji" wraca Gaja. I znów bez cżłowieka prawie, zamknięta sama na 8m2. Robimy jej z kolegą u którego była reklamę na FB, udostępniamy. Pojawiły się nawet dwie propozycje domów, niestety, jak powiedziałam, że nie może trafić do innych zwierząt to domy sie wycofały. Był też jeden telefon, ale nawet szkoda gadać :// Z racji mojej nieobecności Gaje jutro odbiera mój przyjaciel i taxówką zawozi ja do mnie. Dam znać jak będzie bezpieczna na miejscu. Marcin pewnie jej nie adoptuje, ale dobrze że pojechała. Wiemy już jak się zachowuje jako jedynaczka. Jest supergrzeczna, omija firanki, nie drapie mebli, wskakuje po 2 dniach na kolana i "pomaga" w pracy. Skuteczność kuwetowa 100%. Domu nadal szuka Rambo, mam jego piękną sesję, ale na razie nie wstawiam. Rambo znów jest na antybiotku i sterydzie a jak wyjeżdżałam to znów zaczynał się wyciek z zatok :( Musimy też powtórzyć badanie kardiologiczne bo w czasie upałów raz zasłabł i hiperwentylował się.
-
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Madie replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Mamy nauczkę wszyscy na przyszłość. Trzeba się dokładnie wypytać o to jak właściciele planują zapoznać zwierzaki, co w przypadku konfliktu itd. Oni musza sami to przegryźć i przemyśleć, bo jak widać za nich się nie da myśleć edit: dobrze ze on wraca. Najwidoczniej to nie ten dom. Znajdzie się właściwy. W tym układzie przelewam moja stała na sierpień -
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Madie replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Ja bym odizolowała kotkę na tydzień np w bezpiecznym pomieszczeniu. Dała się psu i kotu przyzwyczaić. Pierwsze kontakty na smyczy. Nagradzanie spokoju. Kotce obroże uspokajająca. Powinno być wtedy ok -
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Madie replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Jak stan finansów Iryska? -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Madie replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Pięknie napisane...Trzymam kciuki! -
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Madie replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
:))) Nie dziwę się, Iryskowemy uśmiechowi ciężko jest się oprzeć ;) -
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Madie replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Ależ by to było błyskawiczne!! Ja będę jechała przez Kraków w poniedziałek 6 sierpnia, ale niestety z Warszawy więc pewnie transpot się nie zgra. W razie czego jednak pamiętajcie gdyby coś komuś było potrzebne -
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Madie replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
zdjęcia z kotem są supersłodkie <3 -
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Madie replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
ależ się chłopakowi poszczęściło :) -
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Madie replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Nie przeprasza się za oferowaną pomoc :)