Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32960
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Jaki śliczny ten Wojtuś, trochę podobny do mojego Misia, którego pożegnałam w październiku. Trzy tygodnie temu przygarnęłam już wspaniałego pieska z Dogo. Niestety na drugiego nie mogę sobie pozwolić. A Wojtuś zapadł mi w serce. Oby znalazł dobry domek!!!
  2. Aga, nie mogę wysłać Ci PW, bo wystąpiły jakieś błędy. Nie wiem, czy masz zapchaną skrzynkę, czy chodzi o coś innego. Oczywiście, że się nie obrażę bo nie mam powodu. Wiadomo, że grudzień to okres przedświąteczny i wszyscy zabiegani. Zapraszam więc już po Nowym Roku. Pozdrawiam serdecznie. Gabryśka Ps. Specjalne buziaczki od Kajtusia - Skarbusia. A teraz lecę do roboty.
  3. Aga, tak jak ci mówiłam u nas wszystko w jak najlepszym porządku. Kajtus jest wspaniały! Zaraz wyślę ci PW.
  4. Feluś, do góry! Pokazuj się wszystkim.
  5. Felusiu, gdzie ten twój domek, biedaku? Tyle ogłoszeń i zero odzewu, aż serce pęka!
  6. Kajtuś już 3 tygodnie w nowym domu! W sobotę u Dagmary zgodnie z przewidywaniami oczarował wszystkich. Do każdego się przymilał, siadał na kolana, ale pilnował cały czas, czy jestem. Jak wyszłam z łazienki, to szalał z radości. Dzisiaj znowu musi zostać sam, pewnie będzie rozpaczał, bo przez weekend był cały czas ze mną. Przesyłamy buziaczki dla cioci Agusi i jej rodzinki.
  7. Ale wątek Kajtusia dziś daleko. Ze względu na śnieg i mróz wychodzimy na krótkie spacerki. Jutro idziemy w gości - do mojej przyjaciółki. Zapewne Kajtuś oczaruje całe towarzystwo.
  8. Feluś przed wieczorem biegnij do góry!
  9. Śliczna sunia, gratuluję wspaniałego domku!
  10. Żegnaj śliczny Uszusiu, mam Twoje zdjęcie, które dostałam w podziękowaniu za karmę. Biegaj szczęśliwy za TM z moim Misiaczkiem i innymi pieskami.
  11. Zabrzmi to nieskromnie, ale wszyscy, którzy mnie znają są zgodni - Kajtuś miał szczęście, że do mnie trafił. To jest moje małe kochane Słoneczko!!!
  12. W górę sunieczko, niech ktoś cię wypatrzy
  13. Jakie biedne sunieczki, serce pęka. Niestety mogę tylko podnieść i popytać znajomych, bo finansowo u mnie pod górkę. Oby tylko nie trafiły do Mysłowic!
  14. Felusiu, pokazuj się, niech cię wreszcie ktoś wypatrzy!
  15. Zgadza się, niemal codziennie jestem u rodziców, więc mam okazję skorzystać z internetu i napisać parę słów da dogo. Można powiedzieć, że Kajtuś ma 2 super domki. Do południa jest w jednym, a po południu w drugim.
  16. My też ślemy buziaczki. Kajtuś to bardzo mądry piesek. Jestem na 100% pewna, że on sam się nie zgubił, tylko został wywalony na tej stacji BP. To jest taka nakolankowo-przytulankowa słodka istotka. Jak wczoraj wróciłam z pracy to skakał z radości, jakby był na sprężynach.
  17. Gratuluję pieskowi wspaniałego domku!
  18. [quote name='__Lara']Ja nie wiem co się dzieje, taki psiak i żeby zero odzewu...[/QUOTE] Cudna ta sunia, też mnie dziwi, że nikt jej nie chce. Po nią powinna się kolejka ustawiać.
  19. [quote name='Avilia']Z tym,że ja Panu wytłumaczyłam co jest zawarte w tej umowie.Widocznie przeraził go fakt,że nie będzie można psa komuś później oddać bez mojej wiedzy i zgody.Bo po tym zdaniu Pan od razu powiedział,że zadzwoni wieczorem.[/QUOTE] Niestety niektórzy by chcieli psa na próbę. Nie sprawdzi się, to oddają, jak rzecz. Moim zdaniem jeśli ktoś ma do zaoferowania dobry dom i dużo miłości, to żadna umowa go nie odstraszy. Felusiu, gdzie ten dobry domek dla Ciebie?
  20. Popieram, Kajtuś jest wspaniały!!! Aga to naprawdę było jakieś zrządzenie losu, że Ty znalazłaś Kajtka, a ja znalazłam wątek, który mu założyłaś. Dziś znów Kajtuś będzie musiał zostać sam ok. 3,5 godziny. Ja w ogóle w pracy nie mogę się skupić, bo cały czas myślę, że biedaczek jest sam i tęskni. Ale za to po moim powrocie szaleje z radości.
  21. Coś ciocia Agusia do Kajtusia nie zagląda, pewnie nie ma czasu. A dziś mijają 2 tygodnie od kiedy Kajtuś jest u mnie. Chyba nie mogła bym sobie wymarzyć lepszego psa. Myślałam, że Misia żaden pies mi nie zastąpi i, że żadnego tak mocno nie pokocham - myliłam się. Kajtuś jest CUDOWNY!!!
  22. Kiedy w końcu ktoś sensowny wypatrzy Felusia?
  23. Felusiu nikt do ciebie nie zagląda, biedaku
  24. [quote name='Avilia']Miałam jeden telefon o Felusia. Na łańcuch...Odmówiłam od razu.[/QUOTE] Sami niech się dadzą na łańcuch. Najgorsze jest to, że nie zmieni się mentalności takich ludzi. Nie dostaną Felusia, wezmą innego. Szkoda słów...
×
×
  • Create New...