-
Posts
32979 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Lalunia jest taka wspaniała!!!!Ode mnie też proszę ją wycałować i wyściskać.:lol: -
Przelałam dzisiaj moją skromną deklarację dla Emusi:lol:
-
[quote name='agucha007']jeśli coś by jednak nie wypaliło z domkiem to rozmawiałam z taka jedną Panią, która równiez jest chętna by przygarnąć Tosię. Pani jest ze śląska i ma już jednego 14 letniego pieska przy którym ciągle ktoś jest, więc Tosia miałaby zapewnioną opiekę. Wydaje się w porządku. Mam jej maila: [B][email protected]. [/B]Jesli Tosi się uda to można wykorzystać zapał tej Pani i zaproponować inną mniejszą suczkę w podeszłym wieku...[/QUOTE] Byłoby super, gdyby jakaś psina w podeszłym wieku znalazła domek. A co z Tosią???
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Gabi79 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Przelałam skromne 5 zł za czerwiec. Czy wiadomo jak tam Adaś? -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dancik']Agusia wcale nie zapomniały ... ja zaglądam codziennie do Laluni z nadzieją że może pojawi się jakiś dobry dom dla niej na horyzoncie ale widać trzeba uzbroić się w cierpliwość bo dobry dom w tak w sumie krótkim czasie niestety się prawie nie zdarza.[/QUOTE] Czasem trzeba długo czekać, aż się pojawi dobry domek. Tylko ja wypatrzyłam mojego Kajtunia chyba 3 dni po tym, jak AgusiaP założyła mu wątek:loveu::loveu::loveu: Lalunia jest śliczna i ma dużo ogłoszeń, powinni się po nią w kolejce ustawiać. -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Ty Gośka :boom:wypluj te słowa i nawet nie krakaj :shock: bo Gabi nogę ma w szynie[/QUOTE] Spoko, przecież wiesz Aguś, że do latania skrzydełek używam:evil_lol: A co tam u naszej Laluni? Kibicowała wczoraj? -
[quote name='patrycja100']Marta kliknij na banerek prawym przyciskiem myszy-kopiuj, a potem w pole gdzie bedziesz pisac post kliknij wklej. Tak samo jak kopiujesz i wklejasz tekst, tak samo dziala tu z banerkiem. Ale moze u Ciebie sie nie wkleja, nie wiem czemu. Ja tez jescze nie ogarnelam jak skopiowac banerek by byl stale przypisany do nicka, nie ogarnelam jeszcze tej instrukcji ;)[/QUOTE] Trzeba wkleić banerek w swojej sygnaturze, tak jak pisałam wcześniej. A co do suni, to jaka kwota jest uzbierana na ewentualny dt?
-
[quote name='patrycja100']Umiem tylko tak wkleic jak tutaj, wchodze na banerek, klikam kopiuj i wklej... Ale ukazuje sie bez takiej lini jak u Was choc moja metoda jest prostsza ;) Ale za kazdym wpisem musze wklejac banerek od nowa, jak zrobic by byl na stale przy nicku? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228075-Starsza-sunia-szuka-domu-tymczasowego-i-stałego"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/446/sunia.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Musisz wejść w powiadomienia, odebrane i po prawej edytuj sygnaturę, tam wklejasz banerek i potem, tak jak pisała Iwonka musisz go podlinkować. Przynajmniej ja tak zrobiłam..... Nie wiem czy sensownie tłumaczę.......
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Cioteczki, moge zareklamowac bazraek na rzecz Dinka, kolegi Laluni? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228134-Podręcz-szkolne-film-muzyka-literatura-do-24-czerwca!-Na-2-psy[/URL]![/QUOTE] Lecę zobaczyć, co tam jest ciekawego;) -
[quote name='iwonamaj']Gabrysiu to może od początku? Taka jest pierwsza część instrukcji, która otrzymałam: "postaram sie wyjasnic jak dodac banerek [IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG] wszytsko dobrze robilas tylko trzeba najpierw najchac na banerek i kliknac prawym przyciskiem myszki "kopiuj adres obrazka " pozniej w miejscu gdzie Pani dodawala normalnie baner powyrzej jest pasek narzedzi i obok koperty taki obrazek prosze na niego kliknac skasowac to co zostanie i nacisnac prawym przyciskiem myszki "wklej i gotowe powinnien byc banerek jak sie Pani uda powiem jak podlinkowac baner[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] ...a druga część #60[/QUOTE] Jeszcze raz dzięki Iwonko!!! Mnie się wydawało, że właśnie tak wszystko robię, ale widocznie w którymś momencie popełniałam błąd. W końcu się udało:multi:
-
[quote name='iwonamaj']Dostałam kiedys na priva taka instrukcje podlinkowania: Jeszcze musisz podlinkować banerek bo teraz nie można na niego klinac ;-) Jak bedziesz w "edytuj sygnature" kliknik na banerek zeby byl zaznaczony i naciskasz globus ze spinaczem (obok globusa z czerwonym krzyzykiem) tam wklejasz skopiowany link do wątku...[/QUOTE] Dzięki Iwonko:lol:, próbowałam, ale wyskoczyło mi coś takiego "Twoja sygnatura nie może być dłuższa niż 400 znaków [I]łącznie[/I] z tagami BB code." I co mam zrobić? Błagam podpowiedz!!! Czy nie mogę mieć dwóch banerków?
-
[quote name='cisowianka']Ja mam cały czas problem z tymi banerkami ....tzn z sobą - nie potrafię, co ja źle robię?[/QUOTE] Ja też coś źle robię, tylko nie wiem w którym momencie, bo po skopiowaniu do sygnatury banerek mi się nie otwiera:-( Z Lalunią mi się udało bo AgusiaP tłumaczyła mi przez tel. co mam robić. A ja sklerotyczka sobie nie zapisałam i teraz kicha:placz:
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='piescofajnyjest']witam po przerwie sliczna uszu zlodziejke;)[/QUOTE] Lalunia się rozkręciła, a pamiętam jak ją Agusia do mnie przywiozła, to bidulka siedziała w przedpokoju pod drzwiami i drżała ze strachu. Przepraszam, że tutaj, ale muszę to napisać. Siedzę przy komputerze, a tu jakoś tak cicho, myślę sobie Kajtuś śpi. Rozglądam się po pokoju - nie ma go...... Wstałam, żeby zasunąć drzwi od szafy, a tam Kajti na najniższej półce, gdzie mam kilka kompletów pościeli. Spał sobie w najlepsze. Po 1,5 roku u mnie znalazł sobie budę:lol: -
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
Gabi79 replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilmina']Ja to normalnie nie mogę, jak takie psiaki same luzem biegają. Oczami wyobraźni widzę je od razu pod kołami samochodów :shake:[/QUOTE] Ja dokładnie tak samo:-( -
[quote name='patrycja100']Nie ma jak narazie domu tymczasowego dla Bialej. Są pewne utrudnienia- Biała nie może być z kotami bo ich nie lubi. Nie może być tez z psami bo jej się nie da wysteryliwować. Musi to być więc domek bez kotów i bez psow płci męskiej. Był juz na oku domek tymczasowy dla Białej ale tam są niewykastrowane psy , w innym też.[/QUOTE] W takim razie może być w domu, gdzie jest piesek wykastrowany, jeśli oczywiście z pieskami się dogaduje. Śliczna jest, taka bidulka:-(
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Dziękujemy pięknie MALWA:loveu: Oj Lalunia nie wolno siusiac u kolegi w pokoju :crazyeye: Nie ładnie Myszeczko dziękujemy za ogłoszenia:loveu:[/QUOTE] Zacytuję, bo dokładnie to chciałam napisać:lol: Może jeszcze dodam, że Lalunia prześliczna:loveu: Pewnie chciała zaznaczyć teren:eviltong: -
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
Gabi79 replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']przemyślał facet że może na szczeniaczkach zarobić:mad:[/QUOTE] A drugiej suni chce się pozbyć, brak słów:-( -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Słodka Lalunia:loveu::loveu::loveu: